Изпитаните билкови рецепти на баба Ванга

  • 343 357
  • 271
  •   1
Отговори
# 225
  • у дома
  • Мнения: 1 160
А може ли да се дава на деца?

# 226
  • Пловдив
  • Мнения: 40 763
А може ли да се дава на деца?

Да!

# 227
  • Пловдив
  • Мнения: 5 021
Естествено, че може.   Peace
В Родопите всичко го пият постоянно: и млади, и стари.  Flutter

ПП: А пък говорят за него като за бг виагра...та може да давате и на мъжовете си... hahaha

# 228
  • Русе
  • Мнения: 904
а на деца на 1 година

# 229
  • Пловдив
  • Мнения: 5 021
http://www.pirintea.eu/

http://malloforient.com/page/15/pirinski-chay.html


Нямам идея за бебета дали става...Моите са доста по- големи.  Wink







# 230
  • България
  • Мнения: 490
имали рецепта за крем с които да се маже рана,като ухапано доста дълбоко?

# 231
  • Мнения: 389
имали рецепта за крем с които да се маже рана,като ухапано доста дълбоко?
1)мас и невен
2)зехтин  и невен престоява 21 дни на тъмно и после се използва за бързо зарастване на рани
3) има едно хомеопатично кремче-Арника,много бързо раната хваща коричка и после бързо пада.Моите и двамата само с това мажа,изпитано е ,действа безотказно

# 232
  • Някъде в облаците
  • Мнения: 431
имали рецепта за крем с които да се маже рана,като ухапано доста дълбоко?

 Hug Ако имаш възможност и познати - от Казанлък - поне аз знам, че само там го правят на място и го продават - Крем Рачев. Малка бяла кутийка, малко количество, но - се маже по малко и ........ стига за повече от една година. Толкова му е срока на годност, аз го подменям.
Преди 2 години се отнесох много скептично, но, след практическо използване, оттогава - е постоянно в хладилника. Невероятен е за рани и по-дълбоки), разчесани пъпки от комари и не само (моето дете много се разчесва), външни хемероиди. Свива и суши, на рани прави много бързо корички. Намазваш малко, трудно се трие. По-добър е от всички с Арника, които съм мазала, Вита Мерфена (който също е ефикасен за подобен вид рани).

# 233
# 234
  • Мнения: 2
Здравейте.Много ми е интересна темата и ще я следя с интерес.Човек винаги има какво да научи.

# 235
  • Мнения: 361
Моля,ако някой има изпитана билкова рцепта за възпалена 3-та сливица при дете на 4 год или около тази възраст да ми я сподели.Вече 2 години ходим на ДГ и 2 години по това време закъсваме с тази сливица.Миналата година ми направи 2 отита,сега не искам да стигаме до там.Пием хомеопатии,слагаме Макситрол,но с него не може до безкрай Tired
Общо взето се въртим в затворен кръг-слагаме капки,поотшумява,спираме ги-всичко започва с пълна силна отначало.
Кашля зверски,почти не може да спи и направо ме е страх да не получи пъпна херния от толкова кашляне.Ако някой е имал такъв проблем,ще ме разбере.

Мурсалски чай имаме и ние.Знам,че е силен имуностимулатор,но не се препоръчва за деца и са много важни концентациите и дозите,защото е по-силен и от кафе.
Аз лично 2 пъти съм пила и вторият се разтреперих буквално,явно бях попрекалила със стръкчетата. newsm78

# 236
  • Пловдив
  • Мнения: 5 021
Как така не се препоръчва за деца?!

Даже напротив, според БАН, това е една от малкото подходящи билки за деца:
http://malloforient.com/page/15/pirinski-chay.html

# 237
  • Мнения: 361
Бенджи,споделих това,което съм чувала,не претендирам,че е така и не разполагам с научни доказателства.Това,което си пуснала като инфо е страхотно.Благодарско!

# 238
# 239
  • София
  • Мнения: 3 029
Здравейте!
ЗНаете ли друга рецепта за сополи на Ванга освен за масло в нослето? Не зная, дали ще успея да сложа маслото? От магазина купувате, нали? Хремата на сина ми /3,6 г/ не минава почти, пробвала съм почти всички бабини илачи. Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт