Какво има в дамската ви чанта?

  • 3 321
  • 57
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 768
Чанта не нося  Naughty , харесвам свободата , затова телефона в джоба и ключа някъде там.....

# 16
  • Мнения: 1 409
Има интересни неща,които нямам идея как точно са попаднали вътре  Joy

# 17
  • Мнения: 3 423
Какво няма в една дамска чанта?
Ред.

# 18
  • Мнения: 990
Много неща има в чантата ми , повечето от които са ненужни ,но си ги мъкна с мен... ooooh!

# 19
  • Мнения: 768
Сетих се нещо....преди хиляда години, аз 10-ти клас, голяма вече, ще нося дамска чанта. Но чантата голяма, сложа ключ, някой лев, билетче и тя празна - вятърът я духа. Реших проблема с един дебеличък българо-руски речник. И ей ме на - мадама с чанта. Веднъж сме с приятели на кафе и си говорим на тема чанти, та момичето казва "добре де, ама какво толкова носиш вътре" и аз показвам - речник .    Mr. Green

# 20
  • Мнения: 2 000
Ами от снощи съм с нова чанта,с нови портмонета и уж изхвърлих ненужните неща ама......
Козметична чантичка,парфюм,сух мини део,сухи и мокри кърпички ,някое хапче аналгин и валидол,очила слънчеви и с диоптър,GSM,химикали ,тефтерчета,един куп карти и лични документи,вързалки за коса с мъниста Laughing,ключове,едно камъче черничко,една мноого малка жабка подарена ми от порасналите ми дъщери,зарядно за GSM-а,дъвки,някви 3-4 бонбона и спирам до тук! Embarassed
Изглежда моите щерки са напълно прави като отдавна наричат моите чанти -  - търбуха Laughing

# 21
  • Мнения: 2 070
Не е истена просто, втори ден усещам телепатично каква тема ще се пусне тук. Вчера за аватарите и малко след това Бу я пусна, после в тролея си рових из чантата и си помислих, че сега ако трябва да разказвам какво има ще е голям смях и се сетих, че ще е забавно да изровим темата с чантите, ето появила се нова тема...

В неделя в чантата си имах - освен целия наличен женски хаос - флумастери, мое бельо, чорапи на детето, солетки, брошури на сдружението, дискове и какво ли още не. Добре, че е голяма. днес е по-редуцирана.

# 22
  • Мнения: 4 451
Казвам си съвсем честно, че преглеждах за такава тема с търсачката и то във всички категории, не само в Клюкарника и не излезе нищо. Това е причината да пусна темата. Защо все ще се намери някой да ти секне доброто настроение и намерение? newsm78 Никой не е задължен да отговаря. Всичко е въпрос на лично желание.

# 23
  • Мнения: 3 521
Понеже дамската  ми чанта в момента иzпълнява ролята на хранилище zа памперси, не остава много място zа мои неща.
За протокола_пълната гама комплект zа преподвърzване на бебе, червило, ролков деzодорант, крем zа ръце, крем zа слънце, портмоне и клЮчове.

# 24
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
Пари ,карти,ключове,лични документи,телефон,кърпички и отвреме навреме някой грим,но рядко.

# 25
  • Мнения: 4 451
Историята с речника искрено ме развесели и ме подсети за една моя издънка. Бях си купила нови прашки и къде, къде да ги сложа - в дамската чанта. Влизам в един супермаркет за хранителни стоки, ще си плащам вече на касата и вместо да извадя портфейла, изплясках прашките на касата. hahaha Няма да забравя погледа на касиерката Shocked Joy

# 26
  • Тайна, майна
  • Мнения: 235
Необходими неща. И някой и друг излишък. Обаче тежи.  Confused

# 27
  • Bapнa
  • Мнения: 762
Ключове, цигари, запалка, резачка за цигари, портмоне, визитник, тефтерче, химикал и дъвки

# 28
  • Мнения: 4 371
Имам каквото имах и в миналата тема плюс една покана за сватба, на която ще съм кума Crazy


Много харесвам този ти аватар, радвам се, че го върна.

# 29
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Днес съм с малката чанта и съм свела носенето на неща само от първа необходимост, а именно: 2 гланца, пактече и половина дъвки, аулин, ключове, портмоне, мокри и сухи кърпички, лепенки, огледалце....няма да започвам с нещата, които нося в голямата чанта  Peace

Общи условия

Активация на акаунт