Болезнена бучка

  • 3 071
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 657
На мамолог съм ходила при Гаврилов-завеждащ онкология...Но съм ходила само на преглед..

# 16
  • Мнения: 3 164
Лецитинът е хранителна добавка и се взима без рецепта. Вземи си от 1200 мг (канадски или чешки) и пий по 2-3 таблетки дневно.
А за компресите със зеле - чудна работа вършат наистина.
Скоро да си била в цикъл или да го очакваш в близките дни?
да, да, написах го по горе-скоро го очаквам Simple Smile

# 17
  • Мнения: 1 942
Aми ако е хормонално не е много 1 седмица. Не го бутай много и гледай скоро да се срещнеш със специалист. Приятелка преди всеки цикъл има такъв проблем и изпада в ужас  Rolling Eyes
newsm78а на двете ли гърди има приятелката ти?нормално ми се вижда , ако е така....но при мен е за сега само 1-та ooooh!

Как бе на 2-те гърди ще го има? Не дай Боже! Това не е нормално състояние, не е редно да има бучки каквито и да е! Та кога ще ходиш на лекар? Айде отивай, иначе вадя торбата със страхотиите  и ти гарантирам че ще си на преглед до 24 часа след наплашването  Joy Heart Eyes 

# 18
  • Мнения: 1 559
Не е рядко срещано явление втвърдяването на определен участък от гърда преди/след цикъл след скорошно отбиване. Съветвам те да пуснеш питането си и в кърмаческия форум.
А междувременно си вземи лецитин и слагай компреси с прясно зеле (намачкваш листа, махаш главната жила и си го слагаш в сутиена; като увехне го сменяш). Дано с идването на цикъла буцата да се разкара. Simple Smile

# 19
  • Мнения: 3 164
Да се отчета Grinning има цикъл=няма бучки Grinning
правих комприси със зеле, но като ми дойде и всичко е ОК Peace
Благодаря ви за съветите Hug  bouquet

# 20
  • Мнения: 2 657
Браво,радвам се,че вече всичко е ок Hug



Как бе на 2-те гърди ще го има? Не дай Боже! Това не е нормално състояние, не е редно да има бучки каквито и да е! Та кога ще ходиш на лекар? Айде отивай, иначе вадя торбата със страхотиите  и ти гарантирам че ще си на преглед до 24 часа след наплашването  Joy Heart Eyes 


а за плашене не дей да я плашиш,няма смисъл Peace

Аз с две операции,па не съм умряла,а да не казвам,4е има мацки и с пове4е.С още един фиброаденом,който е за махане и още един който още не е узрял и с вероятно 1-2 кисти,та мърдам.няма далегна сега веднага на трета операция,но в близко бъдеще и това ще стане,та се преживява Mr. GreenТа затова ти казвам да не я плашиш Wink

# 21
  • Мнения: 1 559
Радвам се, че вече всичко е наред. Grinning
Явно е имало връзка със скорошното отбиване и цикъла - все бушуващи хормони.

Общи условия

Активация на акаунт