СНБМ - инициативи - 11 част

  • 12 428
  • 301
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 068
Забравих.....Извинете ме, че реагирах и продължавам да реагирам остро относно музиката на клиповете, но аз си имам лични съображения за това. Предубедена съм. Просто смятам, че ни взеха излишно много пари за такъв тип инструментал. Иначе днес всички майки от квартала и мои познати, които ми се обадиха казаха, че много са харесали клипа и ни поздравяват за поредната полезна инициатива.

# 16
  • Мнения: 4 181
Момичета, здравейте и от мен  Hug
Клиповете са станали много добре, браво момичета   bouquet
Страхотно сте се справили  Hug
Кали, сега изгледах цялото предаване, ми то като бойно поле  Joy
Такъв сутрешен блок досега не съм виждала, със сигурност ще го запомнят  hahaha
Ине, относно постерите и аз се чудя заради това, че сме настоящи и бъдещи , иначе най-много харесвам 2-ия и 4-ия  Peace
Aila, благодаря ти много за инфото за млеката, сега разбрах за какво става въпрос  Peace
Кали , ако искаш в здравния модул аз мога да се включа с млеката  Peace
Гери, много ти благодаря за становището, Ине и на теб за бележките   bouquet Много добре е станало. За съжаление понеже ходих на друго място да ползвам нет не можах много да добавям.
Мъжа ми е в отпуск от 14-ти, така че отивам на срещата  Peace
На нея мисля да засегна 2 въпроса, които мисля, че не видях в стратегията, аз я прегледах днес.
1) относно зачестилото напоследък насилие над деца от страна на родителите им, да се предвидят много строги санкции и отнемане на родителски права.
2) да се помисли сериозно върху върпроса със скъпоструващото лечение на деца в чужбина. Децата, които се нуждаят от наистина много скъпо лечение въобще не са толкова много и мисля, че държавата трябва да се замисли дали е по-важно да се дават пари за нови мерцедеси или за нов живот за децата.
разбира се това няма да го кажа в този му вид.
Моля ви, ако имате някакви предложения по стратегията казвайте.
На тази среща предполагам ще разберем как точно ще се работи в тази група, колко срещи ще има, как ще се обсъждат текстовете и въобще...

# 17
  • Мнения: 472
Момичета с риск да си навлека гнева отново, но предложените варианти са ми пак претрупани. И с това не омаловажавам труда на никой. Но ако трябва да избера най-много ми допадат :

http://images18.snimka.bg/003147290-big.jpg
и
http://images18.snimka.bg/003147297-big.jpg

# 18
  • Мнения: 1 671
Утре следобед аз и Ренци имаме среща с Россонери - майката на детенцето от Пловдив, което получава награда от конкурса.

Това, скъпи дами, ще е последният ангажимент, който ще мога да поема, щото после минавам на къси вълни и в дълбока нелегалност  Sunglasses някъде в бг акваторията на Черно море.

Кали, сега ще пратя на М. Сирийски прессъобщението, поканата, програмата, приложението и текста от сайта. Дано й свършат работа. Презентациите няма да ги пращам, те са си за вас.

На Елена и Крум /ох, я ми дайте пак мейлите им, моля ви/ ще пратя същото, те ако искат още нещо, моля някой от вас да ги обслужи Mr. Green с нужното внимание.

# 19
  • Мнения: 4 068
Гери, мейлите ги има в адресната гнига на общата поща.

# 20
  • Мнения: 1 671
Изпратих писмата. Намерих мейлите в адресбука.
Благодаря, майна  bouquet

# 21
  • Мнения: 1 272
Ине, от предложенията ти за плакати най-ми допадат вторият и четвъртият. Само да добавя, че е добре и на него (четвъртия) да фигурира и-нет адреса Peace
Мими, радвам се че са овладяли положението при теб  Hug Hug Hug

# 22
  • Мнения: 4 181
Изпратих писмата. Намерих мейлите в адресбука.
Благодаря, майна  bouquet
мерси Гери   bouquet
заминавай , весело изкарване и да не забравиш да се обадиш като се върнеш  Mr. Green

# 23
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Момичета с риск да си навлека гнева отново, но предложените варианти са ми пак претрупани. И с това не омаловажавам труда на никой. Но ако трябва да избера най-много ми допадат :


В случая съм на едно мнение с Наси. От предложените аз харесвам най-много този:

http://images18.snimka.bg/003147297-big.jpg
и един много тъп въпрос - цветовете ще се променят като се печата, нали? Че така ми е направо кафяво.


Мими, радвам се, че ти се е разминало този път!   Hug И сега много да се пазиш!  bouquet

# 24
  • Мнения: 1 671
заминавай , весело изкарване и да не забравиш да се обадиш като се върнеш  Mr. Green

Слушам, шефе  Joy

Ама и вие може да ми звъните, а след кръглата маса задължително - да ми кажете как е минало.

# 25
  • Мнения: 4 181
Момичета, утре няма да имам ток през деня  #Cussing out
Не стига че нямам топла вода за 11 дни, а сега и тока ми спират.
Та мисълта ми е, че няма да мога да влизам, ако има нещо по телефона  Peace

Кали, пратила съм покана на ФРГИ  Peace и на Изабела  Peace

Момичета, говорих с моя приятел при Милен Цветков, за съжаление, тъй като участвахме днес в Бтв, не можем да разчитаме да се включим при тях сега Tired Каза, че ще направи всичко възможно, ако може да гостуваме при тях след кръглата маса.
"Искрено и лично" посмъртно не си вдигат телефона, от миналата седмица звъня. Ще им пратя мейл, дано проявят интерес.
На предаването на Марта пише, че са в почивка.
Утре ще се обадя на журналистката от ББТ, при която гостувахме за последно.
Иначе ще звънна по в края на седмицата на репортерките от Нова и от К1.
ще се опитам да намеря някакви координати и на Европа и ТВ7  Peace

# 26
  • Мнения: 1 828

Използвам цитата на Наси, защото и аз харесах тези 2 варианта най-много.. Много ми хаесва във втория вариант как е вмъкнат интернет страницата ни  Peace

# 27
  • Мнения: 4 978
Момичета, срокът за предаване на становището по Националната стратегия за детето май беше вчера.
Някой ангажирал ли се е с изпращането/депозирането?
Ако не, аз мога да го внеса в МТСП днес, но без подпис и печат.

# 28
  • Мнения: 1 828
На заминаващите (знам, че сте няколко), приятна почивка, много слънце и морски пръски. Да си отдъхнете и заредите с много положителна енергия.
Ние сме втора смяна  Mr. Green

# 29
  • Мнения: 2 070

И аз съм за тези двете, най-свежи са ми като цветове. Ине, моето мнение е, че са мрачни тия цветове на кръгчетата, ако искаш дай да ги дадем на Марто да ги направи с цветове по-близки до логото ни, до сайта  ио подписите... някакви по-свежи - бледожърти, бледоораножеви, червеникави...  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт