Прякорите ви?

  • 3 132
  • 70
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 631
Аз имам клиент, който реално се казва Гео Милев  Peace  Sunglasses  Laughing

# 16
  • Мнения: 2 070
Като малка в училище ми беше ДусиДодо, следствие на което някои ми викаха Дуси , а други Додо... Измисли го едно проектогадже, което така и не стана гадже. И досега двама трима стари познати ми казват така, вместо Деси.

Е що па ДусиДодо??  newsm78

не знам, той беше творческа личност... хахаха. Дуси може би от Деси, а Додо от една птица, която всъщност май има доста глуповат вид. Или птицата се казвала Дуси, пък яйцето Додо, абе все едно, пак е близо до Деси нали, а и беше готино. Преди майла ми да стане deshtovidi беше dusidodo

# 17
  • Мнения: 990
Мегалайн, Мегчо , Меги...а един приятел ми казва "жената от програмата"  Flutter

# 18
  • София
  • Мнения: 18 679
Само един-единствен съм имала. Като мъничка, на едно море, се запознахме с едно кубинско семейство. Момченцето им се казваше Сусу. Години наред след това в семейството ми ме наричаха така, като кубинчето Mr. Green

# 19
  • Мнения: 2 070
Само един-единствен съм имала. Като мъничка, на едно море, се запознахме с едно кубинско семейство. Момченцето им се казваше Сусу. Години наред след това в семейството ми ме наричаха така, като кубинчето Mr. Green

Много яко.
Ти пък можеш да потвърдиш за ДусиДодо предполагам, аз за Сусу не знаех.

# 20
  • на странно място ......
  • Мнения: 493
Бруно или Сиса доста скучновато. А това Бруно вече дори не знам от къде произлиза, даже веднъж доста се позамислих по въпроса и пак не установих, кой идиот го измисли! Confused

# 21
# 22
# 23
  • София
  • Мнения: 1 176
Съни

# 24
# 25
  • Мнения: 516
Крем Карамелче и Сиренце. Не питайте, защо! newsm62

# 26
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
то е извън давност, преди около 100 години ми викаха Мравояд. Не ми допадаше, незнам и как болният мозък стигна до това прозрение  Crossing Arms

# 27
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Хулия (заради онази от "Синьо лято").
После в уейвско-пънкарския период - Монстър.  Blush
Сега си имам псевдоним. Официален.

# 28
  • Мнения: 5 370
Аз И понастоящем си имам прякор. Пиран, пираня, пиранчо.
Ха познайте кой ме "изкръсти" така и защо. Mr. Green

# 29
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Аз в 8-ми клас имах много гаден прякор и много страдах  Cry
Казваха ми охлюв, но не защото съм флегма, а защото имам големи сини очи. Спомням си един случай - един съученик викаше из коридора "охлюв, охлюв" и учителя ми по литература го пита защот така ми казва и той отговаря заради очите при което даскала му казва "Оооо, ти ако знаеш пък на майка и са още по-големи "  Shocked
След време  като поотраснах обаче какви номера се научих да правя с тях  Flutter

Общи условия

Активация на акаунт