Отговори
# 240
  • София
  • Мнения: 721
mama-shushi, разплака ме...
Не знам какво да кажа, освен че всички тук сме с теб и те мислим. С времето нещата ще си дойдат на мястото, но сега Стефи е още много малък и трябва много кураж за да се справиш. А ти го имаш Hug

Последна редакция: вт, 19 юни 2007, 14:56 от pontes

# 241
  • Мнения: 3 376
Адриана честити рожден ден!!!! newsm59
Да си жива и здрава и малката принцеса също,всичко най-хубаво ти желая!! newsm67

Лилетка,много красива булка си!!! newsm10
moonlady много ми хареса тази лодка,дано да успея да намеря същата за Георги,като гледам тъкмо такава му трябва,той не иска вече да стои легнал Shocked,дори и не ми дава от седмица насам да го къпя легнал,само седнал в коритцето стои,забавлява си се там,играе с играчките ...а всички ми казват,че не било хубаво,ама какво да направя,насила ли да го държа легнал.. TiredС количката е същата работа,само седнал и това е,дори в полулегнало положение не иска,започва веднага да плаче..За проходилката да не говорим-бяхме решили с баща му изобщо да не го слагаме в нея,тъй като напоследък само чета за това колко било вредно за децата,пък и той е на 5 и 1/2 месеца едва..Да ама не-никъде не стои само в нея се кротва..кротва меко казано де,защото като го сложим и започва да обикаля навсякъде и събаря всичко,което е по пътя му,а последните дни е станал като стрела,не мога да го догоня,добре че са праговете на вратите иначе навсякъде щеше да ходи,а ние не бяхме подготвени за това и не е обезопасено в къщи никъде.
Много искам и аз да сложа снимчици,но моля ви кажете ми как става Embarassed Embarassed Embarassed
Трябва да се регистрирам и snimka.bg да си сложа снимките там и после да напиша лук линка ли? Embarassed

# 242
  • Мнения: 238
Може би ще изчакам до август кръщенето на Алекс и за подарък от родители те ми ще искам тази количка........,за да имаме и зимна все пак Wink

 mama-shushi направо ме просълзи толкова трябва да сме благодарни че сме при бебчетата си...,а ти си изключително силна жена и бебчето ти ще се влюбва в теб все повече и повече защото усеща колко си всеотдайна.

 ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА АДРИАНА ЗДРАВКОВА!

# 243
  • Мнения: 3 376
mama-shushi много се трогнах...Но всичко е за доброто на малкия,когато вие сте спокойни ще е по-спокоен и той  newsm51 Вярно е че ти липсва и на него му липсва мама,но вярвам,че детето предпочита една ведра,неизнервена от безпаричие и тревоги за кредити и заеми мама,а такава,която въпреки малкото време,което прекарва с него то е много по-пълноценно,отколкото ако беше избрала другия път!
Ти си силна и това ще е най-прексния пример за сина ти.Стискам ти палци  thumbsup

# 244
  • sofia
  • Мнения: 1 476
Благодаря ви момичета за разбирането, радвайте се на безценните мигове които имате с вашите прелестни деца...аз се опитвам да наваксвам ден и нощ с моето момченце Heart Eyes

# 245
  • Мнения: 4 971
Блазе ви, че можете да сложите бебоците в тия готини басейнчета. Мойто зверилище ще изпълзи от там като стой та гледай!  Ей, няма мирка това дете.  А уж нямах търпение да почне да седи.  За седенето седим, някои от мамите ни видяха на срещичката, и съм доволна, но това лазене не бях си го поръчвала толкова рано. Баткото пролази къде-къде по-късно. Tired  Сега няма спирачки изобщо за нея!  Поне на фазата с гъсеницата да бяхме се задържали известно време, ама дивачето за 2-3 дни стопли как става номера с лазенето.
Mama-shushi, добре си го разказала.  Аз съм го преживяла това, но поне детето ми беше на годинка. Оставих го на баба ми, защото беше тъпо две жени да си стоят вкъщи и да гледат едно дете.  Пък и парите са си пари.  При мен хубавото беше, че работата ми е на дежурства и не отсъствам по цял ден, както и имам дни, в които изобщо не работя.  Но това не ми пречеше по няколко пъти да се обаждам да проверявам как е положението.  Спокойно, всичко ще е наред Hug.  
Ние още не ползваме проходилката, защото сме я дали на едни приятели и чакаме да се видим, че да си я вземем. Но по-добре, че сигурно още на 4 месеца щях там да я пъхна Embarassed  Баткото го сложихме в проходилка на пет месеца и половина. Проходи на почти 11 месеца. А бебката като я гледам и по-рано ще тръгне. Вчера се изправи в количката - обърна се, хвана се за облегалката и стана.  Няма такова диване! Ама да е жива и здрава!
ЧРД на Адриана Здравкова!

# 246
  • Мнения: 1 212
 mamo shushi , и аз като Дони, ако имах шапка - щях да ти я сваля  !   Hands Thumbsup  202uu
Все в тоя дух да я караш ! Стефчо, ще бъде горд с теб някой ден !   bouquet

# 247
  • СОФИЯ
  • Мнения: 431
ЕSY купихме я от Фантастико в Люлин,струва 20лв,ако те интересува.Ето тук да го видиш
http://www.intexcorp.com/wetset_03.html. Нашият е с палмичката.

# 248
  • Мнения: 3 695
Mama_shushi, много покъртително си го описала...   Sad
С теб сме, бъди уверена, че си най-добрата майка  Hug

# 249
  • Мнения: 669
Mama_shushi, много покъртително си го описала...   Sad
С теб сме, бъди уверена, че си най-добрата майка  Hug
Peace
ЧРД на АДРИАНА ЗДРАВКОВА
честито и на малките празнуващи деца!

# 250
  • Мнения: 1 313
ЕSY купихме я от Фантастико в Люлин,струва 20лв,ако те интересува.Ето тук да го видиш
http://www.intexcorp.com/wetset_03.html. Нашият е с палмичката.
Благодаря ти, много е хубаво ще си купим и ние нищо, че на море няма да ходим тази година WinkЩе си правим слънчеви бани на терасата  grinning039Кой знае дали го има по другите магазини на Фантастико newsm78

# 251
  • Русе
  • Мнения: 150
Mацки ,утре рано сутринта заминаваме за морето.Не съм ви чела ,само набързо поразгледах.Честито на Лилетка!  bouquet Желая им страхотен семеен живот.И двамата с младоженеца са страшни симпатяги.
Мама Шуши ,направо ме разплака! Hug Всички тук сме с теб.
За Русенската срещичка съм за Peace ,но като се върнем.
Целувки на всички бебчета!До след незнам си колко дни !

# 252
  • Мнения: 163
Здравейте на всички! Hug
Отдавна не съм писала, но редовно ви чета.
Честито на Лилетка !Нека вече като семейство да са още по-щастливи от преди и много да се обичат!  bouquet
Вчера станахме на половин годинка и ние.Бяхме и на консултация.Мерките ни са 7.500(+500) и 70 см(+3).Биха ни полои в едното краче, хепатит Б в другото....и като за капак и кръв ни взеха...като цяло малко похленца...но иначе мина добре.Та малко ми е притеснено, защото хемоглобина ни е 97 Sad ....док ни предписа едни капки за това...Малтофер се казват...някой знае ли нещо за тях?

# 253
  • СОФИЯ
  • Мнения: 431
За протокола 8.700кг. +(0.800 ) и 71см.  (+5)

# 254
  • Мнения: 669
Та малко ми е притеснено, защото хемоглобина ни е 97 Sad ....док ни предписа едни капки за това...Малтофер се казват...някой знае ли нещо за тях?

нашият хемоглобин е 94 и док каза да отда в друга лаборатория след 2 седмици и ако там е пак около 94 тогава ще му изпиши също малтофер това е желязо на капки аз като бях бременна пиех и малтофер и феро-фолгама  Peace

Общи условия

Активация на акаунт