Отговори
# 285
  • Мнения: 669
мерих Т и в дупето и под мишницата и на двете места е толкова док ми каза 3 пъти панадол,вит Ц, и чай от лайка ако до петък няма зъб тогава ще му изпише антибиотик охххххххх  Praynig  Praynig  Praynig дано се оправим бързо, а не е кисел играе си приказва смее се незная

# 286
  • Мнения: 3 323
Сори, момичета - имам нисък праг на поносимост към глупостта!
Не е глупост да попиташ - за да научиш нещо, но да пускаш безсмислени постиги -Е!
Аз приключих с тази тема....

# 287
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
Хайде затваряме темата и отиваме в новата и дано там я започнем с усмивка.  Grinning

Когато не ви бъде отговорен на някой въпрос, просто го задайте отново, ако не е спешно примерно.

Резултата от таз ТЕМАшната анкета, е че на татковците рядко им се случва да сменят памперси, НО повечето от тях могат да го правят, а някой даже често го правят  Laughing
 smile3501 smile3501



ето я и новата тема:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=200303.new#new

# 288
  • Мнения: 4 970
Пешеходке мила! Толкоз много думи - а нито една за съкровището Дивнето! Как я карате тия дни, вече и малкия батко си е у дома, а скоро и големия ще ви прави компания. Как си измислила да ги занимаваш? Аз сега за нашия батко ще търся занимания щото ме сюрпризираха в детската, че само до 1 юли ще работи - а всяка година досега почиваха само август.

# 289
  • Мнения: 4 447
Благодаря мами  Wink Както видяхте, прекратих спора...

moonladyБраво за пиш-пиш в тоалетната, с вас е лесно, ами с ние със стрелящата шура? ххихи, и аз мисля в момента в който седне стабилно да започваме приключението с гърнето  Grinning

desidm
,В дупето щом си мерила, значи се вадят -5 и мисля, че няма място за притеснение. И запръвпът чувам да се дават антибиотици за зъби. Не съм доктор, но моля те, много сте малки за антибиотици, по-добре се посъветвай с хомеопатик, така няма да даваш вредни нещана дребното. За зъби знам, че помага CHAMOMILLA VULGARIS на BOIRON. Мънинки топченца са - от 2 до 4 се разтварят вмалко водичка и се дават, по принцип сесмучат под езка, но на бебчковци няма как да стане.

Аз пък каква глупост свърших - без да се замисля сложих в пюрето 3-4 капки олио... и се усетих после.  smile3538 Дано не му стане нещо Praynig

# 290
  • Мнения: 669
desidm,В дупето щом си мерила, значи се вадят -5 и мисля, че няма място за притеснение. И запръвпът чувам да се дават антибиотици за зъби. Не съм доктор, но моля те, много сте малки за антибиотици, по-добре се посъветвай с хомеопатик, така няма да даваш вредни нещана дребното. За зъби знам, че помага CHAMOMILLA VULGARIS на BOIRON. Мънинки топченца са - от 2 до 4 се разтварят вмалко водичка и се дават, по принцип сесмучат под езка, но на бебчковци няма как да стане.
аз като мерих Т в дупето извадих 0.5 а за антибиотиците ми каза АКО до петък няма зъб и евентуално е вирус тогава ще ми изпише

# 291
  • Мнения: 2 331
desidm,и аз знам,че до 38 градуса няма място за притеснение.само следи нещата и се успокой!играе ли бебока,храни ли се???ако,да-всичко е о.к.подкрепям за АБ.не бързай!нож с две остриета е!дано няма нищо!!!цункай бебока и спокойно!!!извинявай за заповедната форма!опитвам се да ти вдъхна спокойствие!!!
оооооооох,Дива ирландска пешеходка,де да беше толкова просто!става въпрос за някакви катетри,които не са леснодостъпни и явно са други,защото струват 400лв. е,пристигнал е от Габрово катетърът,но и днес са отложили слагането.сега пък за утре!ще се побърка моето майче!!! Cry Cry Cry спирам да ви занимавам с това.ще се похваля ,когато всичко е наред!исках само да споделя,за да ми олекне!!!и благодаря за разбирането и споделянето!!!а в другата тема само за здраве и смях да си говорим!!!

Последна редакция: ср, 20 юни 2007, 16:13 от Били хлапето

# 292
Здравейте момичета! Най-после намерих продължението на темата Simple Smile
Аз си имам момиченце ( както и се очакваше де), роди се на 12.12.2006 г., тежеше 3,420 кг и беше дълга 49 см. Казва се Кристина и е много палава и игрива. Много обича някой да й пее песнички и да я забавлява. Вече се опитва да седне сама, повтаря различни срички и много обича да си повтаря "Р-р-р-р-р-р-р-р"... а преди около месец шашкахме всички на около като започнеше да повтаря :"Айдеее" - несъзнателно разбира се Simple Smile.

# 293
  • Мнения: 572
magenta, заповядай в следващата ни тема (то и тя скоро приключва, след 16-та стр се закльчват)
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=200303.280;topicseen
Честито момиченце Кристина, да е много здрава, жива ида радва мама!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт