Отговори
# 270
  • Мнения: 4 970
Ох, ми и аз не знам що не се отварят тия снимки. Като ги сложих и веднага ги изпробвах и ставаше - сега не. Значи - снимките са в аблумчето ни за 6-месечните декемврийчета.  Който му се разправя да ги потърси там Hug.
Анче-мамче, наистина доста ги обсъждахме тия неща, просто чети назад.  Специално за количката, какво да ти кажа - на мен скъпичко ми се вижда. Аз съм полудяла също на тема колички - намразих си моята - сигурно ще купуваме лятна, че на мъжото му писна да мрънкам, но повече от 70 лв едва ли ще отделя.
Явно утре ще мъчим пишкането и ние!

# 271
  • Мнения: 4 447



ИЗВИНЯВАЙ, че не съм пояснила на кои въпроси съм очаквала отговор. Аплодисменти за нищо не искам, мога само на теб да изръкопляскам за неуместния ти сърказъм и ирония.  Sad ИЗВИНЯВАЙ, че не съм рабрала, или пропуснала някой отговор, поради това,че не съм си била вкъщи или не съм имала интернет. ИЗВИНЯВАЙ, че имаш толкова свободно време отделено на компютъра и да следиш всички отговори, а аз го отделям за детето си.


То вече да ме е страх да попитам нещо  Tired

Не искам да се заяждам, но чак пък такова отношение....  Crossing Arms

# 272
  • Мнения: 3 376
anche-mamche извинявай за въпроса,ама какво е това на което се подпира малкия на снимката в подписа  ти? EmbarassedМного ми хареса,прилича ми на нещо надуваемо...Аз все се чудя какво да купувам на малки за занимавка само и само да мога да имам по 5-10 мин. свободни,за да свърша нещо из нас.

Честито на всички мини-рожденници!!!  bouquet

И аз съм за една среща на русенлийки,дайте да се съберем момичета,когато се върне mam 21 от море и kriss' като дойде може да се организираме Peace

Дива ирладнска пешеходка не искам да се меся,но моля те недей се отнася така...тук всички се опитваме да бъдем толерантни една към друга,тепърва се учим на толкова много нови неща и мисля,че няма нищо лошо в това някой да попита нещо. Peace

# 273
  • Мнения: 3 326
ИЗВИНЯВАЙ, че не съм пояснила на кои въпроси съм очаквала отговор. Аплодисменти за нищо не искам, мога само на теб да изръкопляскам за неуместния ти сърказъм и ирония. 
Ако имаш адекватни такива - с удоволствие ще ти отговоря! А, във тях няма да има - нито уместна, нито неуместна ирония!

( ИЗВИНЯВАЙ, че не съм рабрала, или пропуснала някой отговор, поради това,че не съм си била вкъщи или не съм имала интернет.

Ами чети, иначе си губи смисъла да задаваш въпроси!

ИЗВИНЯВАЙ, че имаш толкова свободно време отделено на компютъра и да следиш всички отговори, а аз го отделям за детето си.

Първото не е твоя заслуга, така че - няма нужда да се извиняваш!
А, за второто - не ми изтъквай каква жертва на обстоятелствата си, защото пред мен точно - не вървят тези театри!
И...апропо - извинена си!

# 274
  • Мнения: 3 326
Права си, Спирит, абсолютно нищо лошо няма! С удоволствие задавам и отговарям на ВЪПРОСИ! Досега не се беше и случвало да се изживяваме / те като център на вселената!

# 275
  • Мнения: 4 447
EASpirit,

Благодаря  bouquet

Ндувката е на Смоби и ни е подарък. За прохождане севоди - детето се опитвада му се покатери и така се тренира, естествено наснимката го покатери таткото, а в момента го блъска и удря и се радва безумно, защото вътре има топчета и дрънкат, голяма блъсканица пада. Закрепвам го наактивната гимнастика посредством дрънкалката за количка  Mr. Green Видяхме подобно на Чико мисля, даже имаше и бутин да пее песничка и беше доста по ефтино от Смоби-то.

От няколко дни му показвамкак да стои прав и вчера се изкефих много, когато го пробвахи той се закрепи сам, до сега му омекваха краката, разбира се съвсем за малко правимтова упражние,но той много се кефи. Фазата гъсеничка все още е мираж...

 Grinning

Пешеходке, за центъра на вселената говориш за себе си, нали?

# 276
  • Мнения: 3 326
Пешеходке, за центъра на вселената говориш за себе си, нали?

Опитай пак, миличка! rotfImao rotfImao rotfImbo
И - без да се заяждам - опитай да пишеш по грамотно, все пак образовани хора сме!

# 277
# 278
  • Мнения: 4 447
Пешеходке, за центъра на вселената говориш за себе си, нали?

Опитай пак, миличка! rotfImao rotfImao rotfImbo
И - без да се заяждам - опитай да пишеш по грамотно, все пак образовани хора сме!

  bouquet Това е за теб, надявам се да се поуспокоиш малко и да ти мине лошото настроение, че виждам, позлваш се с някакво уважение тук, а си на път да го загубиш. Недей така Wink Образованите хора не правят така Peace. Аз прекратявам заяждането ти, защото няма да ти донесе нищо, а и другите мами не са длъжни да "слушат" глупостите ти/ни  Grinning

Днес може би не ти е ден, надявам се утре да не ставаш с главата надолу  Heart Eyes


Мили мами, извинете ни, за няколкото ненужни постнга в хубавата ни тема.



# 279
  • Мнения: 669
честита половин годинка на ПЕТЪР,НИЯ,АЛЕКСАНДЪР,ЮЛИЯН,МЕРИАН,ВИКТОРИЯ и разбира се специално на МИМИ на мама Славка
ние сме с 37,3 Т и съм малко ошашкана моля споделете док каза може и зъб да е  Praynig

# 280
  • Мнения: 3 326
Сладурана!
Ти се грижи за твоя си имидж! А, за ставането - аз си имам грижа - овладяла съм го и без твоите съвети!

# 281
  • София
  • Мнения: 1 424
ние сме с 37,3 Т и съм малко ошашкана моля споделете док каза може и зъб да е  Praynig[/left]
може, може. не се притеснявай Hug а нашето педи каза, че на бебета им е по - висока температурата. излишно се притесняваш Naughty

# 282
  • Мнения: 4 447
desidm, къде мери температурата? Извади ли съответните градуси? Виж, подути ли са венчетата? Незнам какво точно да те посъветвам... какво каза док по-точно?

Знам,че освен температурата признаци за зъби е и якото, ама якото плюнчене.

# 283
  • Мнения: 320
Не съм я подпирала Нора с нищо, сама си седна.

А новота мода е, че я изпишквам в нашата тоалетна. Mr. Green
Пускам мивката да тече и "пиш пиш" и я свършваме тая работа, после малко без памперс, че много горещо. sweating Даже веднъж се изака там, в тоалетната. Wink
Май е време за гърне.

Айде стига със заяждането вече!

Анче, Мамче, не го приемай лично, когато не ти се отговаря Hug, и аз съм се чувствала така понякога, но не е лично отношение - уверявам те!

# 284
  • Мнения: 238
Дива ирладнска пешеходка не искам да се меся,но моля те недей се отнася така...тук всички се опитваме да бъдем толерантни една към друга,тепърва се учим на толкова много нови неща и мисля,че няма нищо лошо в това някой да попита нещо. Peace
 bowuu
 
Ехо момичета стига с този спор аз лично поканих anche -mamche във форума и мисля че е доста кофти да си нов и да те нападат все пак някой от вас се познавате повече от година вече и е нормално да сте малко по заинтересовани едни от други ,но все пак всички сме тук за да си споделяме нали?Анче надявам се да не се отказваш тук имаш повече приятели отколкото критикуващи те Heart Eyes

Пък и аз много често не съм получавала отговори просто е така.....

Desidm до 38 градуса не е обезпокоително просто я мери по често и ако надмине 38 се обади на доки и давай течности.



Общи условия

Активация на акаунт