Вмъкни се в летните си дрешки или кой ще диетува с мен?

  • 12 974
  • 272
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 817
Бабе, дръж се! Има застои по някога в диетите, но няма да се даваме! И аз няма да смъкна 10 кила, НО...колкото, толкова! Пак е нещо!  Hug

# 61
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
вярно е ЗиМа,за яденето преди диети.Но аз не ям много,само дето е 1 път дневно като за последно...което май е по лошия вариант newsm78.
Понеже и аз сега съм в МЦ,ще из4акам да свърши а и да си направиш и ти курса Wink,та да видя какви са ви резтултатите като сте толкова стрикни.Ще си е голям стимул мисля Peace
Лека ве4ер на вси4ки.

# 62
  • Добрич
  • Мнения: 298
Добро утро момичета Hug

Днес имам повод да почерпя моята дъщеря днес става на 6 години!

Знам, че сме диетуващи, но виртуално няма да Ви навреди Grinning

Днес не знам как ще удържам фронта с диетата, но ще гледам да съм на салатки, смятайте какъв пир ще падне Peace

Хайде до утре

# 63
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
4естита ти рождени4ка Диди,да ти е здрава,щастлива и много,много да ви радва.  Tada newsm59

# 64
  • Мнения: 4 770
 Честито и от мен!!!   bouquet Много здраве и късмет на малката!
 ZiMa, благодаря ти за обяснението. С краставиците поне нямам проблем. И да, смятам да се включа, но не веднага, ще пробвам първо нещо не толкова драстично. Особено ми хареса това, че повлиява добре на кожата. Сега не ям хляб, абе ям само зеленчуци, домашно прясно млекце и домашни яйчица и се чувствам много добре. (това е от днес де  Embarassed Embarassed Embarassed) Хляба съм решила да го отказвам докато сваля около 5кг.  Mr. Green
 Успех на всички и блазе ви за желязната воля!    bouquet

# 65
  • Мнения: 1 817
Диди, да ти е живо и здраво детенцето! Да расте хубаво и умно! И много да ви радва!
 newsm59 newsm51  Gift newsm38  Gift newsm67
Весело изкарване и не се мъчи! Ако много ти се дояде, си хапни, но малки количества!  Hug

Доринда, добре си решила. На мен първите дни от мц ми бяха тежки и бях в къщи, но ако трябваше да ходя по задачи...Особено в деня на марули  Sick !

Петя/b], всичко е до нагласа! Аз винаги съм била слаба. До идването ми в Германия...Тук от 50+ станах 70+  #Cussing out ! Постоянно свалях и качвах няколко години по ред. В крайна сметка се погледнах и си казах, че корема ми е на една току що родила жена, а не на 24-годишна нераждала. Мързелът ми е заветен. Появил ми се е целулит. Дупето ми е станало голямо и т.н. И просто изведнъж нещо в главата ми стана. За първи път не огладнях изобщо! Дори тирамису, баница, кърначета и какво ли още не правих и не ме съблазниха...Твърдо реших до 25тия си рожден ден да си върна стара фигура! И ще го направя. Ще следвам схемата 10 дни тази диета, после 2 дни нормално хранене и пак, и пак до целта. Омръзна ми да не ходя на плаж, защото съм дебела. Да не ходя с приятели, защото пак съм качила и т.н. Абе с две думи. Реших да променя нещо в себе си, за да се чувствам отново добре!  Peace

# 66
  • Мнения: 4 770
  Браво на теб!!! Аз гледам да разсъждавам подобно, но не толкова крайно. Иначе съм съгласна, че стимулът е най-важен.  Flutter

# 67
  • Мнения: 1 092
Здравейте,прочетох диетата и много ми хареса  Hug,но искам да попитам с какво да заменя зелената салата  newsm78извинявайте ако някъде е споменато, а аз отново питам  hahaha

# 68
  • Мнения: 1 817
  Браво на теб!!! Аз гледам да разсъждавам подобно, но не толкова крайно. Иначе съм съгласна, че стимулът е най-важен.  Flutter
Аз тези разсъждения ги добих миналата сряда, когато започнах диетата. Лежах разголена на дивана, че беше жега и случайно се видях в стъклата на библиотеката. А видът ми предизвика ужас в мен. Карах на вода. След работа намерих тая диета, питах джипито какво мисли, после отидох до био-магазин и си купих плодовете и зеленчуците. И стана. Днес ми е 8ми ден и до тук съм много примерна!
Няма как да не съм крайна, защото страдам от чувство за малоценност в момента  Confused ! Приличам на едно прасе, което се угоява за коледа... #2gunfire . А до преди време ме гонеха да ме молят да ям, защото бях една злояда клечка  Whistling , която спортуваше, хранеше се нормално и не напълняваше. А сега съм по-дебела от майка ми, която е раждала два пъти.  Cry

# 69
  • Мнения: 1 817
Здравейте,прочетох диетата и много ми хареса  Hug,но искам да попитам с какво да заменя зелената салата  newsm78извинявайте ако някъде е споменато, а аз отново питам  hahaha
Пипи, в деня със зелена салата можеш да изядеш просто 1кг краставици  Peace !

# 70
  • Ловеч
  • Мнения: 782
Хммм  Thinking Май от утре или петък ще се присъединя към Вас. Днес ми е последния ден от захранването на плодове и чай.
Тази диета ми допада пък и точно за лятото.

Имам само няколко въпроса...

1. Освен мин. вода може ли да се пие чай ( без мед ) имам още малко от "Инхуа-та"  или неможе?
2. Там където са ябълки мога ли да ям ананас или грейпфрут?
3. Сол и лимон могат ли да се употребяват , защото тая зелена салата нещо не мога да си я представя без малко сол и лимон.  #Crazy

Айде стига съм питала за сега... =)

Лек ден на всички.

# 71
  • Мнения: 1 092
Благодаря ти Zima,и аз така бях решила ,но все пак да попитам експерта  Heart Eyes
От утре ще се срещаме и тук   bouquet,защото ще се пробвам и аз  Rolling Eyes

# 72
  • Мнения: 295
Хаиде и аз да се запиша тук.Харесва ми тази диета ...Днес съм на краставици,досега съм унищожила половин краставица...
С вас съм и аз от днес!!!Дано пожънем успехи!!!

# 73
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Здравейте , момичета!!!  newsm51

Аз днес съм с още -600гр.  newsm44 Или общо за 4 дена  -2.200кг.  newsm68

Успех на всички решили да се включат в групата.  smile3525

didi_demi честит празник!  Tada

Да ти е жива и здрава щерката. Да е много щастлива , весело и безгрижно детство!  nbirthday

Весело изкарване на празника!   bouquet

# 74
  • Мнения: 1 817
Ивету, добре дошла! Чай може, но без мед, захар и т.н. Аз лично, а и други момичета пием сутрин и кафе. Ябълките можеш да ги замениш с друг плод. Хубаво е да е цитрусов и до 1 кг на ден! Никакви лимони и сол! Ако не искаш на маруля, тогава хапваш 1кг краставици. Ти не си ли вече много слаба? Колко висока и колко кила? Че толкова диети направи...да не се свършиш! Внимавай моля те!  Hug

Пипи, чакаме те утре с краставица в ръка  Wink !

maple leaf, успешно диетуване! Радвам се, че и ти се включваш!  Hug

Бабе, страхотно!   bouquet  Значи си тук и за втория курс, а?  Peace

Общи условия

Активация на акаунт