Вмъкни се в летните си дрешки или кой ще диетува с мен?

  • 12 989
  • 272
  •   1
Отговори
# 75
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Бабе, страхотно!   bouquet  Значи си тук и за втория курс, а?  Peace


За втори курс ?  newsm78 Или съм изпуснала нещо или не съм дочела.  Crazy

# 76
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Благодаря ти Zima,и аз така бях решила ,но все пак да попитам експерта  Heart Eyes
От утре ще се срещаме и тук   bouquet,защото ще се пробвам и аз  Rolling Eyes

pipy  ние с теб скок подскок от диета на диета.  hahaha Аз засега се справям перфектно!  Praynig Успех и утре ще рупаме зеленчуци.   bouquet

# 77
  • Ловеч
  • Мнения: 782
Ивету, добре дошла! Чай може, но без мед, захар и т.н. Аз лично, а и други момичета пием сутрин и кафе. Ябълките можеш да ги замениш с друг плод. Хубаво е да е цитрусов и до 1 кг на ден! Никакви лимони и сол! Ако не искаш на маруля, тогава хапваш 1кг краставици. Ти не си ли вече много слаба? Колко висока и колко кила? Че толкова диети направи...да не се свършиш! Внимавай моля те!  Hug

Защо неможе ?  newsm78 Нали уж прочистват организма от токсините. Все пак ще ям краставици тогава.
А на мястото на ябълките ще ям грейпфрут.
Не, не съм слаба ...  доста далеч съм от това което искам.
В момента не знам колко кг. съм утре ще видя. Исках да си изкарам захранването и тогава.
Висока съм 1.73
Целта ми е 59-60кг. , но май няма да е скоро. На първо време искам да изглеждам долу-горе добре за морето, а после продължавам до целта.

Иначе до сега съм правила 1 път зелева супа , няколко пъти плодове и чай , 2 пъти лунна и няколко пъти моно диети на течности.

Благодаря ти за отговорите  Hug

Решено е от утре съм тук с Вас.

Лека вечер на всички и до утре!

# 78
  • Мнения: 213
 newsm45 newsm45 newsm45ЖАБКА ЛИПСВАШ МИИИ newsm45 newsm45 newsm45КЪДЕ СЕ ГУБИШ  bouquet

# 79
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
newsm45 newsm45 newsm45ЖАБКА ЛИПСВАШ МИИИ newsm45 newsm45 newsm45КЪДЕ СЕ ГУБИШ  bouquet

Тук съм , но тез дни , а и утре се очертава да съм по делови задачи.  Thinking Занимавам се с едни имоти , да им оправя статута , че родата на мъж ми е занемерила всичко.  ooooh! Засега всичко върви по ноти , утре ще ходя по общини. Но вече се нареждат нещата и ше съм на линия.  Hug  Диетата ми върви и тя , дано да е все тъй.  Praynig


Добре дошли на новите попълниения!   bouquet

# 80
# 81
  • Мнения: 1 092
pipy  ние с теб скок подскок от диета на диета.  hahaha Аз засега се справям перфектно!  Praynig Успех и утре ще рупаме зеленчуци.   bouquet
Оххх,какво да се прави babka_jabka лято идва и морето също   grinning039

Пипи, чакаме те утре с краставица в ръка  Wink !
Благодаря ти Zima,от утре съм в отбора  Hug

Лека нощ на всички!  Heart Eyes

# 82
  • Мнения: 1 817

Защо неможе ?  newsm78 Нали уж прочистват организма от токсините. Все пак ще ям краставици тогава.

Кое не може? Не те разбрах с това изречение за кое питаш  newsm78 ?

Бабе, предлагам ти да направим и втори курс на тая диета!  Peace

Ето моя отчет...
Днес реших да се кача на кантара и от мъка после (вечерта) изядох 1 шопска салата без сол и олио. Но все пак си наруших диетата  Cry . Оптимистично очаквах да съм свалила 8 кила за 8 дни, но не съм! Смъкнала съм само 5,5кг...Имам още 2 дни. Предполагам, че за 10те дни ще сваля общо 6-7 килограма. Не е ли малко, бе девойки  Thinking ? Което предполагам, че ви подсеща, че от понеделник съм отново на тази диета и ще направя още един курс заедно с новите попълнения! Радвам се, че станахме повече, за да се подкрепяме!   bouquet Hug

# 83
  • Мнения: 525
Бройте ме и мен

# 84
  • Мнения: 1 280
Зима,това е страхотен резултат! Аз свалям по кило,кило и половина на седмица...не се напрягай много,за да не ги ка4иш после бързо.Поздравявам те за резултата! Дръж фронта!!! Hug

# 85
  • Мнения: 295
Zima,това е супер резултат..за 8дни-5,5кг си свалила..Според мен е страхотно!Аз също смятам да я направя два-три пъти тази диета едно след друго.Но няма да се тегля всеки ден...

# 86
  • Мнения: 1 092
Добро утро  Hug

Днес ден 1 за мен  Blushкой ще ми е компания  Joy

Zima,аз ако отслабна колкото теб ще черпя  Wine Glass

# 87
  • Мнения: 194
Днес ми е втори ден на този режим. Кажете нещо за захранването. От опит знам колко е трудно да се направи правилно. То има още време де, и аз съм решила 10 дни да съм на плодове и зеленчуци, но не се ли захраним правилно килограмите се връщат.
ZiMa, към диетата, няма ли посочено и захранване?
Аз също мисля, че 5,5 са добър резултат. Обикновено след седмица гладуване има известно задържане, но важно е след това да се задържат резултатите, а не да се качва после по килограм на ден.
И запомнете, в никакъв случай не яжте сол докато не мине периода на захранването(тук се включва и соленото сирене и кашкавал).
Така аз съм с вас, само че правя известни промени в моя режим. Примерно вчера бях на праскови. Тъй като винаги, когато се храня с плодове и зеленчуци, похапвам сезонни такива.

# 88
  • Ловеч
  • Мнения: 782

Защо неможе ?  newsm78 Нали уж прочистват организма от токсините. Все пак ще ям краставици тогава.

Кое не може? Не те разбрах с това изречение за кое питаш  newsm78 ?

За лимона ...  newsm78

И аз започвам от днес. Да се надяваме , че след 10 дена ще съм дооооста пооооо слабичка.

# 89
  • Мнения: 1 817
Здравейте милички!  Hug
Аз днес съм в добро настроение!  Peace След шопската снощи тази сутрин пак се премерих и бях -6,5кг, а ми е 9ти ден!  newsm44 rotfImbo rotfImao smile3514
Толкова се бях сдухала вчера след тегленето... И реших за наказание да повторя днес от 8ми ден! Така че днес съм на ананас, защото кивито го изядох вчера, а нямам време за пазар днес  Blush . Утре-както е по план- на домати и в събота на грейпфрути или на ягоди, ако ходим до ягодово поле. Леле, добре, че сте вие! Ако ви нямаше да ме успокоите и укротите, сега щях да съм в тежка депресия!
О, виждам, че има още кандидати, които ще повтарят курса! Страхотно!  Hug
При вас как върви, момичета? Кой какво хрупа?

Ивету, лимонът запича по принцип. А целта на диетата е да се изхвърлят токсини и задържана вода, освен да се отслабне!

Общи условия

Активация на акаунт