Вмъкни се в летните си дрешки или кой ще диетува с мен?

  • 13 028
  • 272
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 092
Здравейте отново, Hug все още не съм яла,но не съм и много гладна в тези жеги

Ивету,как се справяш  Heart Eyes разбира се,че ще бъдем фиданки  newsm03
 
Zima,а разреден с вода лимонов сок може ли да се пие  newsm78 и отново поздравлиения  smile3501

# 91
  • Мнения: 1 817
Пипи, благодаря ти! Според мен, ако много ви се иска, пиите и яжте лимон. Но аз гледам да го избягвам, ако не пише, че може! Аз си правя редовно айс ти. Правя си ментов чай. Оставям го да изстине малко, т.е. да е топул, но не горещ. Пълня половин чаша с лед. Слагам вътре 3 резена портокал и 1 лимон, но не ги изстисквам! Заливам с чая и бъркам. Получава се много ароматна студена напитка!  Peace

# 92
  • Ловеч
  • Мнения: 782
Ивету, лимонът запича по принцип. А целта на диетата е да се изхвърлят токсини и задържана вода, освен да се отслабне!
Еми значи ще мина без лимон =)

Здравейте отново, Hug все още не съм яла,но не съм и много гладна в тези жеги

Ивету,как се справяш  Heart Eyes разбира се,че ще бъдем фиданки  newsm03

За сега перфектно! След малко ще хапна половин кеаставичка хем , че не съм много гладна, но  то в тая жега...
Няма как да не сме , защото морето наближава , а няма да ходя като кифла.
Харесала съм си страшен бански от един сайт , но не бързам да го поръчвам ... нали ще се вталявам и после ще ми е голям  Joy

Лен ден момичета.

Последна редакция: чт, 21 юни 2007, 13:39 от Ивету

# 93
  • Мнения: 295
Здравеите слабушки!И аз смятам да повторя пак първия ден с краставиците..вчера мина добре,но според мен пих малко вода,а и по-малко от килограм краставици изядох..така че днес отново..с повече вода и кило краставици..току-що си ги изтеглих...Аз смятам да се придържам стриктно за сега без да заменям едно с друго..поне първия курс ще ми е така,пък после като ми писне може и да заменям...Успешен ден на всички...

# 94
  • Мнения: 552
Здравейте, милички,
Чета ви и се надъхвам. От понеделник съм с вас. Смятам да я почна както си е по график, но да включвам и лунната
Успех, отслабващи девойки и внимавайте да не изчезнете от слабост до понеделника  Grinning

# 95
  • Мнения: 4 770
  Момичета, намалете малко темпото!  #Crazy #Crazy #Crazy
  Зима, какъв е тоя резултат  Shocked ми ти ще се поболееш.  Crossing Arms
 А и другите 3 пъти диета подред.  ooooh! Ами белтъчините къде ги забравихте?  ooooh!
 По-леко момичета. Именно 1-2кг седмично е добър и разумен резултат!   bouquet
 И да добавя - за 10 дни не може да свалите 10кг мазнини. Просто е невъзможно. Това е вода.
 Ама преставам вече, че ще се сърдите...

# 96
  • Добрич
  • Мнения: 298
Здравейте и от мен Hug

Искам да Ви благодаря на всички за хубавите пожелания по случай РД на моето вече пораснало момиченце.

Мислих си, че с вчерашния ден ще си похапна, но момичета вярвайте ми ядох само салата, а по принцип като сме на заведение така ми мирише, че искам всичко , което го има в менюто да го поръчам и опитам Embarassed, но издържах Peace

ZiMa   bouquet страхотен резултат си постигнала, аз още не съм се теглила. Момичета , аз също ще повторя тази диета , никак не е лоша Peace С Вас съм Peace.

Добре дошли и на новите момичета  bouquet

# 97
  • Мнения: 4 770
 Поздравления за волята!    bouquet  Но не прави втори тур без почивка, моля те!  Naughty

# 98
  • Мнения: 1 817
Иве, ако ти е трудно без лимон, не се мъчи! Обаче ще имаш по-добър ефект без!  Hug

maple leaf, защо ще повтаряш първия ден  newsm78 ? Аз до вчера се придържах стриктно, но...Надявам се другия курс да успея съвсем!  Wink  Идеята е да редуваш плод и зеленчук, за да не ти писне, а и за да не си само на плодова захар или съвсем без захар. Да не ти стане лошо 2 дни на краставици  newsm78 ?

Andjy, в понеделник започвам 2рия курс и те чакам!  Hug

Петя, имам да свалям поне 20кг! Ако свалям по 1кг на седмица, ще имам добро тяло след почти 2 години  Crazy . Ако свалям по 2кг, ще съм готова за море след 1 година  ooooh! . Знам, че за 10 дни няма всичко да е мазнини, но на моите килограми със сигурност имам и доста натрупана вода...А като я изхвърля, ще се намали и целулита на пример  Peace ! Белтъчините не са проблем! Нали на всеки 10 дни се правят 2 дни почивка. През тези дни можеш да хапнеш и други неща. Аз доста се занимавам със здравословно хранене и честно казано белтъчините са едни от най-вредните в количеството, в което днешният човек ги консумира! Има толкова хора, които гладуват по 40 дни само на вода със здравословна цел, а пък ние тук си хапваме, че и прегрешения правим...Няма страшно! Много по-полезна е тази диета от някоя, която съдържа само месо, яйца, риба, сирене и т.н.

Диди, супер си!  Hug  И аз съм така на тази диета! Не ме съблазнява нищо. Но никога повече няма да се меря по време на диета! По-добре и ти изчакай до край и тогава се премери! Иначе  Sick , ако реагираш като мен...Ще ти е кофти после  Rolling Eyes ! Радвам се, че си с нас и 2рия път!  Hug

Успех, момичета!   bouquet  Чакам първи резултати!  Hug

# 99
  • Мнения: 4 770
  Зима, не те разбрах... Как 2 години. По 1кг седмично за 2г ще стопиш 52х2х1 - общо 108кг.  Shocked Shocked Shocked Че ти самата нямаш толкова. Ти май си сметнала по 1 на месец  Mr. Green което наистина си е жалко, ама за 2 години пак прави много - 24кг. Не те разбирам.  newsm78
 А за белтъчините - знам, че прекомерното количество затруднява работата на организма, в частност усвояването на калция и т.н.: имай предвид обаче, че плод&зеленчук съдържат наистина мизерни количества и това няма как да не ти се отрази. Стой та гледай след 2-3мес.  ooooh! Не говоря градски легенди, от опит го казвам.  Rolling Eyes

# 100
  • Мнения: 295
Zima,реших да го повторя този първи ден защото не бях достатъчно стриктна,пих малко вода и три глътки плодов сок,но просто не се усетих,а и имах изпит вчера и ми беше едно отнесено след изпита.Отпуснах малко вчера ,наспах се  и днес започвам на чисто.Мисля,че няма да ми стане лошо...имам си запаси(сланинки)...чао засега  до после

# 101
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
  Здравейте , момичета!   bouquet Аз днес съм с -200гр. Неможах да се премеря сутринта , а сега когато съм на кафе, вода и джанки.  Blush Добре , че е жега та за ядене не се и сещам.  Mr. Green Успех на всички .  Hug Лек следобяд!  Heart Eyes

# 102
  • Мнения: 4 770
   Shocked Shocked Shocked И вода ли не трябва да се пие?  #Crazy Хехе. Чак тук загивам.  hahaha

# 103
  • Мнения: 194
Никой нищо не писа за захранването. Може би още е рано и не сте се замисляли за това.
Но аз пак питам.

# 104
  • Ловеч
  • Мнения: 782
Иве, ако ти е трудно без лимон, не се мъчи! Обаче ще имаш по-добър ефект без!  Hug
Не , няма да се мъча мога и без него , но обичам да ям лимон и да слагам на чая , салатите и т.н Simple Smile
Към 18-18:30ч мисля да хапна и това ще ми е за днес.

Лека вечер на всички Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт