Какво преглътнахте, давайки детето си на ясли?

  • 1 470
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 220
Благодаря много за отговорите. Явно наистина имам големи очаквания или просто ми е криво, защото почти 2 години не сме се разделяли и за ден, а сега е там и аз нямам думата изобщо... Като ходя да го вземам на обяд, чувам лелките как им се карат (сигурно така ги дисциплинират, но ми е неприятно). Е, все пак днес му е 3-ти ден, сигурно ще свикнем...

# 16
  • Мнения: 24 467
Писала съм и друг път- лелките в яслата не са педагозите от ДГ, няма нищо общо- във възпитанието, в отношението, в организирането на времето и т.н.

# 17
  • Мнения: 858
преглътнах единствено факта че дъщеря ми се справя чудесно и без мен! Weary

# 18
  • Мнения: 1 881
Преглъщам си единствено сълзите на безпокойство, които от сега напират, макар чак септември да тръгва малкото човече на ясла. Отскоро детето е очилца и мисълта дали ще се грижат и за това ме измъчва страшно, въпреки уверенията и топлото разбиране на директорката newsm45
Всички други неща, като неядене, неспане и подобни ми се струват малък проблем вече ooooh!

Ох, защо ли отворих да чета тази тема Sad

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
Мис Бу,аз не работя и имах възможността да си я гледам в къщи.Въпреки всичко я дадох на ясла.Може да ме сметнете за луда или егоистка,но съм доволна първо от това,че тя се справя чудесно и второ,че целия ден ми е на мое разположение EmbarassedИначе от всичко в яслата съм доволна и не мисля,че бих я гледала кой знае колко по-добре

# 20
  • Мнения: 1 426
toninna, ще свикнете, сигурно! Щом не се жалваш, че детето пищи и не можеш да го откопчиш от себе си, за да го дадеш на лелята... На мен това ми беше най-големият проблем: като най-после го оставиш плачещо зад вратата, имаш чувството, че парче от сърцето са ти откъснали и е останала дупка с назъбени краища.
Но обикновено лелите са разбрани и приветливи, храната, даже да не е това, което ти би сготвила, е напълно в нормата за малки деца, а и постепенно почваш да виждаш как бебочето пораства и става все по-самостоятелно и по-оправно човече! Успех и на двама ви!

Общи условия

Активация на акаунт