10 неща които мразя в бременността!

  • 11 896
  • 222
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 205
Аз се дразня само от две неща - понякога съм неуправляема и крещя на съпруга ми и детето без причина, второто - имам притиснат седалищен нерв, което се отразява зле на съня ми.

Като цяло бременностите ми са леки, без усложнения и най-важното за мен - боледувам много по-малко.

# 16
  • Мнения: 306
Мразя изследванията!!!!
МРАЗЯ БОЛНИЦИТЕ!!!!!
Мразя инжекции!!!!!
Мразя стоенето в къщи на легло до 9-ия месец и въпреки,че лежах не спирах да кървя!!!!
Страх ме беше от кървежите които имах до 6м.
Мразех и родилните контракции,заради които влизах в болница!!!!
Мразила съм и мразя ХАПЧЕТАТА!!!!!

# 17
  • Мнения: 1 114
Е, мразя е много силна дума.
Но не харесвах:
1.Многото килограми, които качих - около 30.
2. Болките в гърба в последните месеци.
3. Това, че не можех да си облека нищо свястно - приличах на пълнена чушка.
4. Много бързо се изморявах накрая.
5. Постоянните въпроси "Айде бе, няма ли да раждаш вече" и "Да не са близнаци" , а и опитите за познаване на пола, след като кажа, че ще е момиче, дежурното "Абе то и мойто щеше да е момиче, но с тоя нисък корем....."
6. От време на време изпадах в странни емоционални състояния.
7. Не можех да спя - всяка нощ ставах в 4 часа.
8. Разни други дребни неща, които тогава ми се виждаха много важни, а сега безпредметни.
Честно казано, от време на време ми липсва усещането да си бременна.

# 18
  • Мнения: 668
 И двете ми бремености бяха леки, но като цяло не се чувствах добре бременна, особено след 6-тия месец и нямам никакво желание да потретям.
 От всичко най-много мразех тромавостта и бавните движения, които ми се налагаше да правя с големия корем, защото по принцип съм енергичен човек, не обичам да се залежавам и да стоя на едно място, а през бременостите много ми се спеше и ме мързеше.

# 19
  • Мнения: 22 437
Уммм да, интересна тема. )))))
Аз също не бих казала, че бременността е нещо толкова очарователно.)) Не че ми пречи за момента особено. )))

Аз лично се дразня от честото посещение в тоалетната. (не че преди не беше често, но сега съвсем).
Доста по-често ми се доспива през деня, а иначе не спях по това време на денонощието. )
Понякога ме дразни всичко и всички. )))

# 20
  • мъничко градче
  • Мнения: 213
Първото и главно са мнгото килца , и второто че трябваше да откажа цигарите, а после недоспиването беше черешката на сладоледа.

# 21
  • Bapнa
  • Мнения: 762
Повръщането беше ужасно, както и гъбичките и честото ходене до тоалетната

# 22
Моята бременност също беше от леките. Като изключим качванто на кила и ужаса, който изпитах когато не можех да си пъхна кълките в нито един панталон, схващането на краката ми през ноща и честото ходене до тоалетна (най ми тежеше да ставам нощно време особено 8-9 месец). Иначе и аз работех до 8 мия месец. Моята принцеса се роди 2 седмици по рано (13.05.2007) та от най-тежкия месец ми спести малко.

Беше ми писнало да чакам, но всеки ден се настройвах - бъди спокойна, това което рита е това, за което трябва да мислиш.  Аз съм си по емоционална и нетърпелива, но мисълта, че това е нещо ново и хубаво, което трябва да изживея пълноценно от началото до края ме поддържаше в настроение. И сега пак е така - безсъние....... усмивката на дъщеря ми и доволната и физиономия ме лекуват   Heart Eyes

# 23
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Като цяло хич не ми харесва да съм бременна! Чудя се имам ли съмишленици, или всички са на вълна - "Най-прекрасното нещо на света". Чудя се на жените, които това им харесва - кое по-точно?? Гордостта, че даваш нов живот няма нищо общо с това мразиш, или харесваш бременността.Бих искала моя пич вече да е извън мен и да го държа с РЪЦЕТЕ СИ, не с корема! Та ето ви моите 10:
1. Не мога да си правя обичайните сутрешни упражнения - джогинг, фитнесче.
2. Дебелея ей така, без да съм си променила режима на хранене.
3. Непрекъснато съм зверски изморена.
4. Осъзнавам , че понякога съм истинска кучка и на всичкото отгоре нищо не мога да направя, за да го променя.
5. Опитвам се да съм мила с мъжа ми, но не става. Дразня се от най-малкото нещо.
6. Обожавах секс. Още го обожавам, но не и тялото ми! То живее отделен, нямащ никаква нужда от секс живот.
7. Не мога да стоя повече от 5 минути права.
8. Нямам никаква творческа енергия, нищо не мога да измисля, а работата ми е свързана предимно и изцяло с творчески процес.
9. Емоционално изтощена съм и просто искам всички да ме оставят на мира.
10. Искам си старото тяло, предишната енергия, жизненост, спонтанност, любов към живота, усмивките, уравновесеността, творческата индивидуалност.

Ех, споделих, олекна ми малко  Sunglasses



 Освен тези мога да добавя и повръщането,аз повръщах много. Sad

# 24
  • Мнения: 4 546
нещо, което наистина мразя са стриите  Confused

# 25
  • София
  • Мнения: 4 966
Нищо не мразех по време на бременността си.Напротив обожавах това състояние!

# 26
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Не е имало неща които да мразя!Най-ми хареса, че като ми порасна корема и паласките не ми се виждаха, стояха идеално опънати Simple Smile

# 27
  • Мнения: 9 973
1-Още пуша
2-киселини
3-често пишкане
4-забравям корема и се навеждам рязко(а боли)
5-схващане на краката
6-нежелание за секс
7-мързел ми се е появил
8-бърза умора
9-яж това,яж онова,не прави това................

# 28
  • Мнения: 526
Мразех неописуемо много само и единствено повръщането SickМного ме измъчи...
Харесвам се като бременна,радвам се на състоянието си и нищо не ми тежи.
Малко са ми неприятни изследванията-кръв,урина.

# 29
  • Мнения: 7 201
Мразех, че трябваше много да се пазя и да пия лекарства.
И повръщането! ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт