Бебока гледа телевизия ?!

  • 1 807
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 5 079
И ние сме от най - изявените телеманиаци, особено на музикалните програми, има над 10 песни  Shocked, които разпознава още по началните акорди на песента, и не можеш да го отлепиш докато не свърши тя, ако ще небето да се продъни, той просто се е хипнотизирал...  Party

# 16
  • Мнения: 565
Племеника ми само така заспиваше - пред телевизора. Вече е на 7 години и не мисля че с нещо му е навредило. Въпреки че някъде четох че ставали по нервни децата.

# 17
  • Мнения: 417
Много обича сутрин като стане и да гледа ТВ.Рекламите наистина май се харесват от всички бебета.Не мисля,че има нещо кои знае колко вредно освен разбира се ако не се прекалява.

# 18
  • Мнения: 2 039
Гледа често,защото телевизорът е в стаята,в която стоим всички.Но,плазмите не облъчват,така че не виждам проблем  Peace

# 19
  • Мнения: 3 376
И моя син гледа телевизия,това е единствения начин да го укротя от време на време  Mr. Green

# 20
  • Мнения: 46 517
София гледаше много телевизия като бебе, след това му се насити и сега рядко го поглежда.

Не ме притеснява, аз като не съм гледала телевизия, та какво, на 6 г. бях с 5.5 диоптера  Crazy наследственост, не може да се избяга ...

Чела съм, че децата, които много телевизия имали проблем със съсредоточаването, но за едно бебе това няма съществено значение  Mr. Green

# 21
  • Мнения: 344
май всички бебета гледат телевизия и са най-интересни рекламите. Не знам по колко трябва да гледат и дали е опасно за о4и4ките, но със сигурност не трябва да се прекалява.
И аз съм на това мнение.На мойта постоянно са й очите към телевизора но той все пак е на разстояние.През деня сядам на компютарът когато спи защото иначе трябва да я вземе в мене а не искам да гледа монитора.Вредно е ама какво да се прави.

# 22
  • Мнения: 8 242
Не само гледа, ами се опитва да влезе в телевизора  Crazy

# 23
  • Мнения: 4 111
Моят откакто почна да се заглежда постоянно гледа ТВ, даже като се усмихват и той мисли че се усмихват на него и той им се усмихва...

# 24
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 1 571
И двете ми деца се палеха по телевизора, направо очите им оставаха там, а дъщеря ми се 'хипнотизираше' като гледаше светната крушка  Shocked. Едвам намирах начин да я накарам да престане. Ако е от безопасно разстояние и не е за дълго мисля, че няма да има проблем. И този период отминава  Peace

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 14 065
Няма дете, което да не харесва телевизия и най-вече реклами Simple Smile

# 26
  • Мнения: 4 111
дъщеря ми се 'хипнотизираше' като гледаше светната крушка  Shocked.

и ние сме влюбени с крушката и ревем като не свети...

# 27
  • varna
  • Мнения: 1 012
отразяваме телевизора,но само това- не се заглеждаме много-което само може да ме радва Mr. Green

# 28
  • Мнения: 2 257
Гледа. На 4 месеца е. Извръща си главичката във всички посоки, за да намери телевизора и да се зазяпа. От две три седмици даже си гледа собствените клипчета, направени с камерата, на компютъра и се смее - там, където се смее и на самото видео. Grinning

# 29
  • Мнения: 5 401
Няма дете, което да не харесва телевизия и най-вече реклами Simple Smile

Разбираемо е! Но аз се старая да не гледа. Ще дойде време когато няма да се отлепя от ТВ и от монитора, дотогава поне да му опазя зрението.  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт