Парфюмирате ли бебетата си

  • 5 178
  • 135
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 111
има специален парфюм на Мустела за бебета който ползвам.Много приятен и лек аромат Simple Smile

# 76
  • Мнения: 2 019
още не съм се побъркала толкова

# 77
  • София
  • Мнения: 5 079
 #Crazy #Crazy #Crazy
НИКОГА не би ми хрумнало да парфюмирам бебо, какво по - хубаво от едно бебче, което си ухае на такова, няма по - сладко и нежно ухание...  Rolling Eyes Бебе, ароматизирано със силен женски парфюм, бррр, много странно ми се струва...  Sick

# 78
  • Мнения: 1 243
Не,и не бих го направила Naughty

# 79
  • София
  • Мнения: 137
щуротий #Crazy

# 80
  • Мнения: 1 264
НЕ!
Освен, че е напълно безсмислено, е и вредно!  Naughty

# 81
  • Мнения: 3 537
В никакъв случай не съм го парфюмирала Naughty
Чак сега се случва ,но рядко да му пръсна малко по блузката като види,че аз се пръскам, но е на почти 3 г., на кожата в никакъв случай не обаче,нито на бебе,нито на малко дете!

# 82
  • София
  • Мнения: 8 316
Нашия батко почти на 2.5 г. го пръскаме от 2 годишен, но защото той иска Embarassed и с мои миризми и с на тати каквото си поиска (със спрей, не с парфюм). Не е редовно, но се случва.
Някъде бях чела, че дори за възстрасни е вредно да използват много дълго (години) един и същ парфюм, нещо свързано със съставките беше, но точно каво не си спомням.   

# 83
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Уф, тез баби...направо няма да коментирам. Shocked

# 84
  • София
  • Мнения: 1 845
Има специални блебешки парфюми по около 60 лв, без спирт и някакви опасни неща. Щом държи толкова да й купи такъв. Но за мен:
Няма по-сладка миризма от бебешката.Това е съвършеният парфюм.
Али постоянно ме врънка за парфюм, но не й вземам-искам да ми мирише на бебенце и детенце. После цял живот да се пръска с каквоти си поиска.

# 85
  • Мнения: 595
Моето дете не е бебе и сама се пръска когато иска-хареса си един от моите-Магнолия.

Нямам нищо против,но все пак е на 3г.и4м.

# 86
  • Мнения: 2 891
Суета на суетите  Mr. Green

# 87
  • Мнения: 3 069
Не бих прилагала парфюмите и дезодорантите На Вики от баща му.....дори и през ум не ми е минавало.
След като ти е неприятно, кажи и да не го прави.
Ти взимаш решения за детето си!

# 88
  • Мнения: 8 769
На толкова малко бебе наистина е вредно да се слагат парфюми и каквито и да е силни миризми. Не случайно бебешката козметика или не е парфюмирана, или има съвсем нежен аромат.
Anais, би могла нежно да помолиш майка си да не слага на бебето парфюм, независимо дали с теб е процедирала така, или не. Все пак, това е твое дете и отговорността е твоя. Обясни й за вредите, за които си прочела, и й кажи че се страхуваш. Че това не е против нея, а за бебето,...ей такива неща. Успех!  bouquet

# 89
  • Мнения: 3 334
 Naughty за мен е излишно подобно нещо

Общи условия

Активация на акаунт