Мека овча постелка за децата......

  • 2 903
  • 55
  •   1
Отговори
# 15
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
може някой да ми обясни защо на овчата кожа качват по-добре, ще съм много благодарна!

Слагаш бебето върху овчата кожа, то започва да реве от жега, майката мисли, че е гладно, започва да го храни по-често и то наддава по-добре. Това е толкоз просто и логично.

  Joy Joy Joy JoyСърдечно благодаря  bouquetПо-логично обяснение едва ли някой би могъл да даде Joy   Heart Eyes

# 16
  • Мнения: 5 228
Радвам се, че бях полезна!  Joy

# 17
  • Мнения: 291
може някой да ми обясни защо на овчата кожа качват по-добре, ще съм много благодарна!

Слагаш бебето върху овчата кожа, то започва да реве от жега, майката мисли, че е гладно, започва да го храни по-често и то наддава по-добре. Това е толкоз просто и логично.


 newsm62 100% съм съгласна

# 18
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Момичета повярваите ми изобщо не се поти детето- опитаите и ще видите сами- все някои от вас има овча кожа.Мислите ли че ако му е некомфортно на детето ще му я постилам?????
  bouquet
Вили

# 19
  • Мнения: 875
в норвегия всички колички са оборудвани с такива. там най-редовно оставят бебетата да спят навън (до минус 8 градуса, ми казаха), докато майките са в кафетата (където, между другото, не се пуши). явно са добри, знам ли...  Wink

# 20
  • Мнения: 9 050
На минус 8 градуса ОК, ама на плюс 38  Shocked Не ми се струва съвсем ОК.

# 21
  • Мнения: 875
На минус 8 градуса ОК, ама на плюс 38  Shocked Не ми се струва съвсем ОК.

е много ясно, де...  не мисля, че някой би си облякъл зимното кожухче през лятото

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Имам вкъщи такава кожа (ама без дупки за коланите, просто като килимче), не съм си слагала бебето в нея, сега вече не се вози в количка, но трудно ще се пречупя да сложа евентуално следващо бебе на 30 градуса в овча козинка.
Но може аз да пробвам да спя върху нея, ако не се изпотя, ще си помисля.  Laughing

А, да, и бабите ми не ходят лятото с кожуси и вълнени чорапи!

# 23
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Имам вкъщи такава кожа (ама без дупки за коланите, просто като килимче), не съм си слагала бебето в нея, сега вече не се вози в количка, но трудно ще се пречупя да сложа евентуално следващо бебе на 30 градуса в овча козинка.
Но може аз да пробвам да спя върху нея, ако не се изпотя, ще си помисля.  Laughing

А, да, и бабите ми не ходят лятото с кожуси и вълнени чорапи!
Опитаи и после сподели.....
Легни отгоре и и поспи а ако се субудиш потна....... виновата!
 Hug
Вили

# 24
  • Мнения: 2 818
Изглежда добре, макар да не е подходящо за лятото, но.... заради тази кожа е убито едно същество Confused Ей, така, живяло си е съществото и хоп, някой решава, че живота му не струва толкова, колкото удобството (което може да се постигне и без убийства).

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Изглежда добре, макар да не е подходящо за лятото, но.... заради тази кожа е убито едно същество Confused Ей, така, живяло си е съществото и хоп, някой решава, че живота му не струва толкова, колкото удобството (което може да се постигне и без убийства).
Едва ли само заради удобството. Може пък някой да е бил и нахранен  newsm78

# 26
  • Мнения: 2 818
Да, надявам се поне да са го "употребели" цялостно...
Ако действието се развиваше в друг век, при други обствиятелства да, ама в момента всичко и всички са твърде презадоволени...  и едва ли някой изпитва благодарност към животното, че си е дало живота, за да не мръзне детето му...

Вили, извинявам се за отклонението. И нищо лично  Peace

# 27
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Да, надявам се поне да са го "употребели" цялостно...
Ако действието се развиваше в друг век, при други обствиятелства да, ама в момента всичко и всички са твърде презадоволени...  и едва ли някой изпитва благодарност към животното, че си е дало живота, за да не мръзне детето му...

Вили, извинявам се за отклонението. И нищо лично  Peace
Споко  смея се от сърце.....  тук  в Англия са полудели по тези кожи ще видите  вие като им доиде модата в Бг ще казвате тогава имаше една луда маика хубаво ни казваше тя ама  пусто  що не слушам. smile3508 smile3508Сега като се замисля  казахме на една наша позната- тя  сложи на детето си  в количката- каза че където и да седне я гледали като полезно изкопаемо ама на нея не и пука щото малкия вече не са му мокри дрехите  от спарване  в тази мушамяна количка.Милата каква беля и навлякохме хахахаха
Ама после като доидат и в Бг ще  е била "пионер" на идеята.

  bouquet
Вили

# 28
  • Мнения: 875
Да, надявам се поне да са го "употребели" цялостно...
Ако действието се развиваше в друг век, при други обствиятелства да, ама в момента всичко и всички са твърде презадоволени...  и едва ли някой изпитва благодарност към животното, че си е дало живота, за да не мръзне детето му...

Вили, извинявам се за отклонението. И нищо лично  Peace

и аз се извинявам за отклонението, но за съжаление отдавна на никой не му пука за това. много жалко, наистна  Cry

# 29
  • Мнения: 2 818
На някои им пука, но сме твърде малко...

Общи условия

Активация на акаунт