Косата ми спря да пада

  • 81 521
  • 193
  •   1
Отговори
# 30
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 230
акот няма полза, няма да навреди.
моята също не пада. помогна ми себорал форте + шампоан на Фито.

# 31
  • Мнения: X
Желатинов хидролизат и обикновен желатин за готвене еквивалентни ли са?

# 32
  • Мнения: 1 906
Този на д-р Йоткер става ли  Embarassed, че за друг не се сещам?

# 33
  • Мнения: X
Този на д-р Йоткер става ли  Embarassed, че за друг не се сещам?
Ако никой не отрече и аз обикновен ще взема....

# 34
  • Мнения: 1 167
Аз лично в момента използвам най-обикновен- на пликчето пише със зелени букви желатин. Пробвала съм и на Йоткер- няма разлика. Има можеби 2-3 марки на пазара всичките в малки пликчета от 10 г. и е все едно кое ще си вземете  Peace

# 35
  • Мнения: 1 562
Ми честито Mr. Green

# 36
  • София
  • Мнения: 1 914
Я, нещо ново.  Peace

# 37
  • Мнения: 526
С интерес прочетох поясненията за желатина.Това не го знаех.
Но нещо го недолюбвам аз-не на вкус,не съм опитвала,обаче като видя желатинови неща...меки и мърдащи...сещам се за медузи и  Sick
Ще я пропусна тази терапия  Sad

# 38
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Оле, как да изям цяла кофичка кисело мляко.  ooooh! Не може ли в по малко да го сложа пакетчето?

# 39
  • София
  • Мнения: 4 294
След маската на Деси, ампули и шампоан на Фито,  хининовата вода, та сега май и туй ще пробвам - желатин значи му е цаката  Rolling Eyes Ей туй пък ако съм предполагала,  че желатина има нещо общо с косопада  Thinking

# 40
  • Мнения: 1 069
Много благодаря за информацията! Ще го пробвам!

# 41
  • Мнения: 4 770
  Интересна тема. Мерси за инфото!  Колкото до кокосовото мляко то наистина е безвкусно...  Sick По-добро става във смес със фреш от портокал.  Peace
  Мисля и аз да пробвам, но сигурни ли сте, че трябва да се вземат 10г на ден. Защото това си е много, а и както набухва в стомаха - да не взема да преям.  Sick Нали той е помощник и в отслабването все пак - не ти трябва БиоАктив Хром.   Peace

Последна редакция: пт, 15 юни 2007, 13:33 от просто Петя

# 42
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Абе момиче, аз по смъртно не мога да изям 1 кофичка кис. мляко с какво мога да го сменя? Едвам успях 6-7ч. л. да изям. Дали не може в по малко количество или да го сменя с нещо друго?  newsm78 Иначе не е неприятно на вкус все едно ядеш попара с кисело мляко.

# 43
  • Мнения: X
И аз не го мога това с киселото мляко - миналата седмица от 9 до 11:30 се мъчих с половин кофичка и накрая се отказах. Rolling Eyes

# 44
  • На небето
  • Мнения: 5 530
И аз не го мога това с киселото мляко - миналата седмица от 9 до 11:30 се мъчих с половин кофичка и накрая се отказах. Rolling Eyes

Ама и аз вече 2 ден ям 1 кофичка и още не съм стигнала средата.  Sad

Общи условия

Активация на акаунт