Политиката за не отчитане на публикации

  • 1 660
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
Абе хора какво ви прихваща всички тук, не съм ви враг и не искам с никого да се карам и да правя скандали. Съвсем добронамерен съм. Имам по различно мнение от вашето и го споделям това проблем ли е?
Ако бяхте пуснали тема за всички потребители, в която примерно да се обсъди или гласува решението ви и да бяхте уведомили примерно потребителите на лични, че има такава тема щеше да бъде съвсем различно. В момента в който се появи някой такъв, като мен просто щяхте да му дадете линка и въпроса е приключен.
Неуважението се изразява в това, че взимате едностранчиво решение, което ощетява и манипулира пишещите в някой подраздели.
Да ви обясня сега и за манипулирането. Има много хора, които се влияят от ранговете хайде сега да не се лъжем. Ранговете се слагат умишлено за да се постигне определена цел а не просто ей така за разнообразие. Примерно в слабо развиващи се форуми ранговете могат да бъдат стимул да пишат повечко участниците. И какво става сега потребителят Пешо, който е нов и иска по скоро да има по висок ранг, за да задоволи вътрешното си чувство за величие решава да пише редовно и ранга му по-скоро да порасне. Да обаче хоп и като мен открива, че мненията му не се отчитат в някой подраздели. Какво ще направи Пешо? Зорлем ще отиде да пише в подраздели, в които няма желание да пише, за да си вдигне малко ранга. Разделите, които са му по интересни ще трябва да останат на заден план и между другото. Ето така е изманипулиран Пешо. Има много такива пешовци и вие го знаете.
Нямам желание да ви налагам нови правила или да ви карам да се споразумявате с мен но така мисля аз.
Аз смятам тази тема за приключена. Така е по-добре за всички нас.

# 16
  • Мнения: 1 263
Не е ли малко дискриминационно примерно за раздел татковци

Мислите ли, че е случайно? Съвсем не.
Форум "Татковци" бе превърнат от потребителите в нещо коренно различно от първоначалния замисъл и форумът се запълни с чатоподобни теми с циничен привкус.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=160984.0

 Определено ти е отговорено достатъчно изчерпателно за причините,поради които не се отчитат публикациите там.
 Не е въпрос на дискриминация,а следва принципа доколко темите и отговорите в определен подфорум са в насока на идеята,с която е създаден форума.
 Искам да благодаря на администраторите за тази им политика,която води до ограничаване на темите с сексуална насоченост,а от там и желанието на потребителите с нестандартни сексуални наклонности по-малко да участвуват с отговорите си,поощрението на последните в последствие би привлякло и други с сексуални апетити към деца,което и ще обезмисли форума.
  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

Последна редакция: пт, 15 юни 2007, 07:40 от mummy

# 17
  • Мнения: 7 821
Ами там е работата, че ние искаме да стимулираме писането в определени форуми, а именно тези които са основните - за бременността, майчинството и отглеждането на деца. А не празното натрупване на ... "бла-бла" мнения в откровено спам темите на Клюкарника и от известно време Татковци и Дом и семейство. Вие сте от скоро тук, но аз не  Wink и помня когато се отчитаха мненията навсякъде, помня и защо това се промени. Първо се навъдиха амбулантни търговци които заляха форумите за продажби и това трябваше или да спре или те да се закрият. Реши се да се въведе ограничение на база брой публикации. Да, но в Клюкарника да се натрупат 50 такива не е никакъв проблем, отваряш първата чат тема и за има няма час си ги натрупал - отрязахме Клюкарника, после голяма част от тези теми се преместиха в Татковци и Дом и семейство и хоп заминаха и те.
А и като говорим за рангове, да те имат значение особено за нови потребители с малко мнения, ами не е редно те да си качват ранга за седмица с безсмислени разговори, все пак тези форуми са за бременност, майчинство и отглеждане на деца, така че който иска да си качи ранга, ще се наложи да е полезен на другите, как - като списва в "полезните" форуми, които вие не бихте искали да посещавате  Wink. А в тях и контрола е по-затегнат и рано или късно остават основно полезните мнения.
В крайна сметка, нито едно решение не било взето с лека ръка и от "главозамайване", ние си имаме и друга работа, и не седим по цял ден да се чудим как да ощетим потребителите.
Ако ви интересуват страстите които са горели и гаснали прочетете този форум, както и архива му и ще се обедите, че не сме привърженици на тоталитаризъма. Зад всяко решение стои конкретна причина, но пък никой от нас не е длъжен да се обяснява на всеки новорегистрирал се. Най-малко го дължат администраторите.
Сега го правя аз, защото ми е ден за писане  Wink.
Интернет пространството е необятно и свободно, все ще намерите своето място, ако не ни харесвате  Peace .

# 18
Ами там е работата, че ние искаме да стимулираме писането в определени форуми, а именно тези които са основните - за бременността, майчинството и отглеждането на деца. А не празното натрупване на ... "бла-бла" мнения в откровено спам темите на Клюкарника и от известно време Татковци и Дом и семейство. Вие сте от скоро тук, но аз не  Wink и помня когато се отчитаха мненията навсякъде, помня и защо това се промени. Първо се навъдиха амбулантни търговци които заляха форумите за продажби и това трябваше или да спре или те да се закрият. Реши се да се въведе ограничение на база брой публикации. Да, но в Клюкарника да се натрупат 50 такива не е никакъв проблем, отваряш първата чат тема и за има няма час си ги натрупал - отрязахме Клюкарника, после голяма част от тези теми се преместиха в Татковци и Дом и семейство и хоп заминаха и те.
А и като говорим за рангове, да те имат значение особено за нови потребители с малко мнения, ами не е редно те да си качват ранга за седмица с безсмислени разговори, все пак тези форуми са за бременност, майчинство и отглеждане на деца, така че който иска да си качи ранга, ще се наложи да е полезен на другите, как - като списва в "полезните" форуми, които вие не бихте искали да посещавате  Wink. А в тях и контрола е по-затегнат и рано или късно остават основно полезните мнения.
В крайна сметка, нито едно решение не било взето с лека ръка и от "главозамайване", ние си имаме и друга работа, и не седим по цял ден да се чудим как да ощетим потребителите.
Ако ви интересуват страстите които са горели и гаснали прочетете този форум, както и архива му и ще се обедите, че не сме привърженици на тоталитаризъма. Зад всяко решение стои конкретна причина, но пък никой от нас не е длъжен да се обяснява на всеки новорегистрирал се. Най-малко го дължат администраторите.
Сега го правя аз, защото ми е ден за писане  Wink.
Интернет пространството е необятно и свободно, все ще намерите своето място, ако не ни харесвате  Peace .

Много благодаря за изчерпателното обяснение наистина не сте длъжни на всеки ново-регистриран, като мен да давате обяснения. Това ви прави само чест.
Поздрави! Simple Smile

# 19
  • Мнения: 5 468
Абе, мъжки... голямо мрънкало си Joy... Не мога да повярвам направо, че това ти е болката Mr. Green.

# 20
  • Мнения: 6 039
Абе, мъжки... голямо мрънкало си Joy... Не мога да повярвам направо, че това ти е болката Mr. Green.

 Joy hahaha hahaha Joy hahaha
хахаха, мъжа ми ако имаше такива проблеми и време да предизвиква такива дискусии, нямаше да се обърна към него с "мъжки" hahaha

Общи условия

Активация на акаунт