моля, отговорете ми как мислите...

  • 3 683
  • 61
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 155
 smile3521 Рожбе, направо ме разби, така се смях както не се бях смяла сто години!
Голделнката си знае работата, пак перфектна както винаги!  smile3501 newsm03

# 16
# 17
  • Мнения: 3 154
Момичета! Напоследък гледам много войнствено сте настроени! Недейте така! Следващия път, когато забележа подобни постинги - трия без да се обяснявам. Да си знаете.

Към гостенката - както са ти казали - само тест може да покаже. Успех!

# 18
  • Мнения: 1 792
Ама аз с добро беее...даже като добра съфорумка отидох купих един тест и го препиках(може да съм кучка и за тва да ги препикавам) Rolling Eyes Laughingама на мен ми беше отрицателен Whistling
а да ти кажа аз съм много готина ма към друга порода хора smile3534 tooth
а на теб единствено ти желая да си бременна ,нооооо верно требе да почетеш още.айде със здраве Hug
СЕГА ДОСТАТЪЧНО МИЛА ЛИ БЯХ Crossing Arms newsm47 smile3560
РОЖБЕЕ ДУШКО МЪКА.Направо съм в чуденка зарад теб.щи хвърля утре фасул па данно покаже Joy Sickама да знайш ако тЪ сърби лявата пета начи си хванала. hahaha
Маичка вервай пиле вервай.кака ти е луда македонка Mr. Green
Галитке гледам в топката и виждам че утре ще ми се обадиш да се чуем Laughing Wink
Сънчи ми кво да ти кажа..понякога просто не се търпи.стигнах до извода че докато не се насолят няколко дами няма да стане номера.та за тва с рогата напред newsm48ама ти като видиш че сме много яростни трии.няма да се сърдим Mr. Green

# 19
  • Мнения: 884
Въпросът на гостенката не звучи толкова глупаво, колкото постовете след него! Мое мнение!Момичето е уплашено, вероятно не е глупачка, но на кого да се довери в странство, решила /вероятно вече съжалява/ -на вас. Гостенке , не докопа ли вече тест?

# 20
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Ма много се отракахте всички бе!  #Crazy
    Защо не си погледнете първите постинги и тъпи теми, които сте пускали, а после да намирате маана на другите?
   Само като ви чета начина на изразяване, безмислените изреченийца, с които се опитвате да блеснете сте ми смешни. Винаги съм била толерантна към новите момичета, които пишат тук, но виждам ДОСТА съфорумки, които в този и съседен форум се тръшкат като малки деца, когато стане въпрос за техния цикъл и поредния неуспешен месец, а в чужди теми се правят на много велики.
   Осъзнайте се, не сте прави! Като ви дразни поредната тема, не пишете. Не се правете на модераторки - ИМАМЕ СИ ТАКИВА и те си вършат работата перфектно. Започнахте условия и правила да създавате, теми да заковавате, а не се погледнете отстрани и не си припомните и вашите първи вълнения.

# 21
  • Мнения: 481
След закъснение само тест може да ти покаже дали си бременна, миличка. И също друг добър признак е да си мериш рано сутрин в дупето температурата - ако и след закъснението ти е над 37 градуса няколко дни, много е вероятно да си бременна!
Аз не мисля, че въпросът й е глупав - по-скоро силно се надява момичето и търси някой да я подкрепи. Ами като се замисля и аз когато за пръв път открих този сайт нищичко не знаех, уж четях, ама май-май много не схващах, докато не почнах да меря температури, да питам.... да знаете, хубаво е да насочим хората към закована тема, а не да им се подиграваме, че още не са я прочели - може пък и да не знаят даже какво да прочетат???
А иначе Муши е права - трябва да се чете, зада  се образова човек, ама и ние трябва да помагаме с каквото можем. Е, верно, някои хора прекаляват с нови теми, пък и ние сме вече малко или много изнервени, но ако можем, трябва да помогнем, мили момичета! Hug
А на гостенката: успех, и ако нещо те притеснява - питай, ама не пускай нова тема, а в тази. Най-малко ще се опитаме да те насочим какво да прочетеш!  bouquet

# 22
  • Мнения: 4 306
И аз не разбрах какво толкова ви провокира момичето?
Явно темата е поредната, пълна с чуденки и вълнение. Явно на някои им е писнало да четат такива, но бъдете по-толерантни! Авторката на темата няма вина за това.
Понякога страхът от теста е по-силен и явно момичето има колебания. А вие скокнахте.
Няма да се очудя, ако Гост-ът така и не се регистрира във форума, след такова посрещане.

# 23
  • Мнения: 1 205
Еми как да се регистрира?

Всички сме минали през тези въления. Всеки има нужда да сподели и в повечето случай 2-3 мили и окуражаващи думи те вдигат на крака и ти дават много сили да продължиш напред.

На гостенката пожелавам когато направи теста да види 2 плътни червени черти!
Успех  bouquet

# 24
  • Мнения: 2 309
Колкото някои от нас скокнаха,толкава и други...
Цитат
Само като ви чета начина на изразяване, безмислените изреченийца, с които се опитвате да блеснете сте ми смешни
- например с това ти също може и да блеснеш,не се знае!Успокой се... на теб какъв ти е проблема?То е ясно,че вече тези неща не те вълнуват и не ти правят впечатление!?Смеха е полезен!

Последна редакция: чт, 14 юни 2007, 14:54 от Рожбо

# 25
  • Мнения: 1 792
рожбе турих ти боба душата.кат та засърби петата МА ЛЯВАТА шЪ фанеш.по високосна година да знайш. Hugи на топки ти гледах пак така излезе Mr. Green
стига стига не обръщай повече внимание.ний все сме криви така че  Whistlingи хич да не ти пука Hug
като ядосаме Сънчи и Хера шъ на баннат.знаеш поне кво та чака Mr. Green

# 26
  • Мнения: 2 309
рожбе турих ти боба душата.кат та засърби петата МА ЛЯВАТА шЪ фанеш.по високосна година да знайш. Hugи на топки ти гледах пак така излезе Mr. Green
стига стига не обръщай повече внимание.ний все сме криви така че  Whistlingи хич да не ти пука Hug
като ядосаме Сънчи и Хера шъ на баннат.знаеш поне кво та чака Mr. Green
Айде сега,заради Голдън Роуз ли ще ме баннат или защото съм пряма( и не само аз )с ГОСТИТЕ в този форум...Тъпи и смешни сме били,ами всеки случай и Ти Голдън Роуз-че си изпадала в нашите тъпи и смешни моменти,а!?Я си спомни Rolling Eyes
Ще ми дава някаква тон на разсъжденията... ooooh!

# 27
  • Мнения: 4 306
...
Ще ми дава някаква тон на разсъжденията... ooooh!
[/b]

Не е въпроса в даването на тон. Поспрете се малко!
В бг-мамма никога не се е толерирало лошото и грубо отношение към потребители, било то гости.
Като не ви се пише, като ви дразни, не пишете и не се заяждайте!
Надявам се утре госта да се похвали, ако изобщо влезне след грубиянщината ви. Какво ви дава право да се държите толкова зле?
А в случая за правописа и хаотичния словоред -  замислете се, има върху какво да работите!

Последна редакция: чт, 14 юни 2007, 15:14 от *vera

# 28
В последно време, Искам бебе стана територия на няколко потребителки. Те се вихрят и доказват. Всеки въпрос е критикуван. Държането е цинично .
Форумът е форум и е за всички.
Няма глупави въпроси, щом вълнуват някой.
А отраканите каки - дето дават тон на всеки втори постинг - въпрос на манталитет.

# 29
  • Мнения: 155
Е, айде вярвайте си, пък като дойде видьов ден пак може да си поговорим за морал, до тогава някой може да раздава бонбонки на входа на форума, че да смекчава впечатленията!
А като се замисля, що да сме откровени и да си изписваме мненията, като можем да си пишем нещата който другия иска да чуе!
И на въпроса:,"често ми се пишка, някой знае ли защо? "-всички да отговаряме :Бременна си!
Така всички ще са доволни и винаги ще има дефицит на бонбони на входа!

Гост-Дано си бременна!

Общи условия

Активация на акаунт