С какво спят бебоците ви?

  • 1 838
  • 58
  •   1
Отговори
# 15
  • Bapнa
  • Мнения: 762
Боди с къс ръкав и чорапки, завит с тънка пелена. Спим на отворен прозорец, а ако е задушно -отварям вратата на терасата

# 16
  • In the jungle out there..
  • Мнения: 1 252
Вкъщи жегата не се усеща още, имам предвид, че повече от 21-22 градуса не качва през деня, а през нощта доста захладнява. Малкият спи по боди с дълъг ръкав, пъхнат в летен спален чувал на отворен прозорец Peace

# 17
  • Мнения: 999
Мими спи с тънка пижамка завита с олекотена завивка, на затворен прозорец все още. В нашата къща вечер става доста хладно.

# 18
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
С тънка пижамка и боди потник отдолу. Завит с олекотена завивка, по-точно, завивката е под него.
За това е малко по-облечен, като не е завит да не настине.
Просореца не е отворен, защото сме на булевард и е много шумно.
Отворена е вратата на спалнята и духалката върти въздуха постоянно.

# 19
  • Мнения: 6 164
Прозореца още не го отварям, изобщо не знам лятото как ще спи, той на шум не спи изобщо, а навън все ще писне някоя аларма, все ще се изкикоти някой... Направо не знам какво чудо ще е. Rolling Eyes
Спи по боди с къс ръкав, бос и с чаршафче, което най-често е под него на топка, защото спи по корем. Crazy

# 20
  • София
  • Мнения: 5 079
Все още не ми се струва много топло, за да го разсъбличам много, прозорецът е затворен, спи си както обикновенос тънка пижамка и чувалче. Peace

# 21
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Отварям едно малко прозорче, а Сам е облечен в тънка пижамка с чорапки и завит  с леко одеалце.
Вили

# 22
  • Мнения: 489
В къщи обикновено е около 20-23С, затова спим със пижамка и чорапки, защото много се отвива нощно време.

# 23
  • Мнения: 845
Пижамка, от тези с късите ръкавчета-демек лятна, босичък и чаршавче. Тук е адска жега и вкл. и климатика на 26 градус. Crazy

# 24
  • Мнения: 2 577
малката отдавна спи само по боди с къс ръкав, къде завита, къде не - не мога да я дебна, а и чувалче не изтърпява Crossing Arms
колкото до прозореца, повече от месец вече не съм го затваряла /PVC, държа го отворен само отгоре/

# 25
  • София
  • Мнения: 978
малката отдавна спи само по боди с къс ръкав, къде завита, къде не - не мога да я дебна, а и чувалче не изтърпява Crossing Arms
колкото до прозореца, повече от месец вече не съм го затваряла /PVC, държа го отворен само отгоре/

И ние сме така

# 26
  • Мнения: 24 467
Ние сме с лятна пижамка /крепонена- така се казва тази памучна леко намачкана материя/- с къс ръкав и дълги крачоли, без чорапи и на отворен прозорец. Ползвам едновременно три олекотени завивки, сетете се защо!

# 27
  • Мнения: 8 769
С летни пижамки спяха, когато бяха бебета. Оставях отворен прозореца, но вече са големи и все още спят на затворен прозорец. Направих опит, но ги намерих на няколко пъти отвити и вкочанени от студ... Grinning

# 28
  • Мнения: 22 924
 С боди и чаршафче в жегите.Иначе с памучна пижамка с крачоли и тънко одеало,когато е било по-хладно.Сега спи по тениска.

# 29
  • Мнения: 4 111
С боди без ръкав на отворена врата към терасата. През деня пускам климатик, че е много задушно, но през нощта ме е страх и си спим на въздух.

Общи условия

Активация на акаунт