Кой в семейството планира почивката?

  • 3 266
  • 83
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 674
И двамата го правим заедно....Например избираме си местенцето където искаме да идем , аз  съм по резервациите на хотелите,колите под наем и самолетите.... Heart Eyes А той е по финансовата част... Mr. Green

# 61
  • Мнения: 158
За морето - къде ще сме планирам аз..Избирам хотел, място и т.н...
Всяка година, преди да отидем на морето пътуваме из България за 2 дни и маршрута там го избира той;)
а, за чужбина решаваме заедно Heart Eyes

# 62
  • Мнения: 1 417
Двамата избираме дестинацията и от там нататък съм аз Wink
Много време ми отнеме организацията - от самолетни билети на най-добра цена и компания до точно къде /предпочитаме не толкова туристическите места/ да идем, какво да видиме, как да организираме, хотели, цени абе всичко.
Пиша по форуми, обменям инфо гарантирам, че знам 100 пъти повече от тези в тур агенциите, че и по -добри цени си намирам много често Wink Все се чудя, що не взема да отворя една туристическа агенция, така и така по цял ден в нета това правя Confused Пък и на всичките ни приятели май ние им правиме агитка за почивките, та и клиентите са ми готови Wink

# 63
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Имаме любим курорт, любим хотел и т.н. Само звънвам да ни предвидят, преди да тръгнем! Звънвам аз, защото се познавам с хората, от преди да се познавам с мъжът ми!

# 64
  • Мнения: 1 817
Двамата планираме, но аз резервирам и се занимавам с подготовката  Wink !

# 65
  • Мнения: 1 925
АЗ решавам и планирам почивката. Мъжът ми е страшно натоварен в работата си, за да се занимава с това, пък и аз съм по цял ден с бебка, така или иначе имам достатъчно време, пък и ми доставя удоволствие.  Peace

# 66
  • Мнения: 884
Все се чудя, що не взема да отворя една туристическа агенция, така и така по цял ден в нета това правя Confused Пък и на всичките ни приятели май ние им правиме агитка за почивките, та и клиентите са ми готови Wink
mi6i, веднага пиши къде си ходила,къде колко ти е харесало и защо.Може и тема да отвориш! Със сигурност ще помогнеш с доста информация!  Peace
Аз почивки не обичам да организирам,тегава работа...Но си имаме страхотна агентка! Тя избира хотели,самолети,винаги най-удобни полети..абе златна!Проблема е да решим къде ни се ходи  Outta Joint

# 67
  • София
  • Мнения: 718
И двамата - всеки прави каквото може - той се обажда от служебния телефон да направи резервация  Joy , а аз отивам да преведа парите. Мястото избираме двамата.

# 68
  • Мнения: 3 463
Двамата избираме дестинацията и от там нататък съм аз Wink


И ние, но от там нататък е само той. Laughing

# 69
  • Мнения: 236
кво да планирам като няма кинти Sad

# 70
  • Мнения: 560
Аз давам идеите,а той ги осъществява.  Laughing

# 71
  • Пловдив
  • Мнения: 3 746
Аз планирам почивката, а мъжа ми ми разваля плановете.  Неговата отпуска е уравнение с 5 неизвестни.

# 72
  • Мнения: 1 655
аз организирам всичко само дестинацията определяме двамата, ровя се избирам и накрая му предлагам варианти и двамата заедно избираме хотела

# 73
  • Мнения: 254
Обикновенно аз търся и издирвам място за почивка.Като набележа няколко места, обсъждаме и избираме заедно. Peace
Peace

# 74
  • Мнения: 1 225
Аз. А той плаща Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт