Клоун или аниматор за РД на 2-годишен?

  • 1 879
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 568
Тортите са на Лагуна.

Каспър, ние наехме само залата за рожденни дни на клуба, без залата с играчките. Иначе никога нямаше да можем да ги съберем децата на едно място.

Нито едно дете не го беше страх от феята, а децата бяха 50 на 50 момчета и момичета. Тя посрещаше гостите заедно с рожденичките, изигра театъра, поднесе тортите, танцува с тях, нарисува личицата. Двата часа минаха на един дъх.
Ако има желание, има и начини, естествено съобразено с желанието и интересите на детето.

# 16
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 916
Не наемай клоун. В тази възраст децата все още се страхуват от нашареното му лице. Виж, аниматор, е друго нещо.

# 17
  • Мнения: 1 555
Според мен в един хубав детски клуб с много играчки ще им бъде много забавно, но все пак си зависи и от децата !

# 18
  • София
  • Мнения: 147
Единият от аниматорите поиска 85 лева на час Shocked За преоблечена фея, която да им разкаже приказка с кукли. Това не е ли изключително висока цена? Ако така са всички, май ще се откажем.

# 19
  • София
  • Мнения: 1 819
Не мога да повярвам, че го казвам, но ако не наемеш клоун ще ти дам едно рамо. Все пак две години съм водила детски рожденни дни:)Simple Smile

# 20
Аз съм аниматор на клоунско парти и искам да ви кажа, има един много важен фактор - дали детето се страхува от клоун, иначе имах около 2 случая партита на по 1 годишни дечица и нямах проблем, не прочетох всичките страници, но това исках да кажа bowuu

# 21
  • Мнения: 27 524
Само да вметна - клоун не  Stop Ужасно са плашещи за малките деца. Наистина  Confused

# 22
etomira, спокойно, не вмъквай никви рамена, всичко зависи дали децата се страхуват, и аз съм клоун, понякога се страхуват, понякога не  newsm78 newsm78 newsm78

# 23
  • София
  • Мнения: 15 222
Лошото е, че не можеш да предвидиш кога ще се страхуват, колко от децата ще се страхуват....... Едно да ревне, остава кофти чувство в организиращия партито.
За 4-тия РД на Иво бях наела клоун. Мога да кажа, че забавляваше децата чудесно. Много от майките поискаха координатите му. Иво често ме кара да му пускам клипчетата и всеки път се забавлява. Но имаше едно почти 4-годишно момиченце, което през цялото време плака, макар че гледаше от разстояние.  Sad

# 24
  • Мнения: 1 044
Аз проучих сериозно въпроса, защото ни предстои рожден ден на 26.10. Учудващо за мен се оказа че това е цял пазар - на парти услуги! Има клоуни, фокусници, кукловоди, аниматори! Цените варират много - от 100 лева за два клоуна за час и половина до 270 лева за един фокусник за 30 минути. Цените за актьори, членове на Съюза на българските артисти са по-високи. Има продукти като цели шоу програми - куклен театър, анимация и фокуси, дискотека, игри-приключения и т.н. Тези програми са за по-големи деца, с по-голямо времетраене са и са по- натоварващи. Аз лично се омагьосах от предложения. доверих се в крайна сметка на детската градина-те казаха, че при тях редовно идват клоуни и аниматори и те твърдят, че фокуси и куклен театър са по-подходящи. Освен това шоу програмите е хубаво да са до 30-40 минути, след това децата не си задържат вниманието  трайно. Освен това, децата в детската градина си имат аниматори-детските учителки-те какво ли не правят да ги забавляват и бавят!Така че за детска градина, това не е удачен вариант. Аз последно се спрях на куклен театър-двама актьора, за 40 минути, след това ритуала с тортата и всъщност около 1 час излиза цялото тържество. Дано се получи, че доста дълго избирах.

# 25
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Според мен е рано и за едното, и за другото когато става дума за 2-годишни деца.

  PeaceПодкрепям.

Общи условия

Активация на акаунт