У-вол-не-ни-ееееееееееееееееее!!!!!

  • 2 518
  • 54
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 807
sladka hapka, благодаря за споделеното!  Hug
Радвам се, че Ирина те е уволнила по най-естествения начин  Heart Eyes

Мери, честита ти трета лентичка!   bouquet
Много, ама много се радвам за вас!  Hug

Сори за офф-а  Blush

# 16
  • Мнения: 2 959
...Сега съм в заслужен отпуск!...
Хапке сладка, честито уволнение! Респект пред дългият кърмачески стаж който сте навъртяли с Ирината. Сега на нея приятно сладоледено лято й желая, на мама- да се наслаждава на нейното удоволствие и на заслуженият отпуск! Успех с кг.

# 17
  • София
  • Мнения: 1 877
страхотно!
знам, че е до дете, но ирина как беше откъм разболяването и ходеше ли на ясли? искам да разбера как й се отрази дългото "вливане на безценнатта течност"  Heart Eyes и ние сме решили да кърмям до когато сама се откаже.  smile3501 на вас!!!

# 18
  • Мнения: 2 614
Ха, Честито ти уволнение!
Страхотен стаж, дай Боже всекиму и стажа и начина на отбиване!   bouquet
Целувки на Ирина, поздрави на теб и те чакаме на гости!   bouquet

Ва ни ла, аз мога скромния си стаж с ходенето на ясла на Калина да споделя - за 3 месеца - 1 път хрема с кашлица, което според мен е напълно приемливо, кърмим се винаги, когато сме заедно, когато и двете не сме на работа!  Peace

# 19
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Ха, бакълъм Grinning Честито! Убичъм тъ.

# 20
  • Мнения: 1 559
Хапчице, благодаря за хубавия разказ! Grinning

# 21
  • Мнения: 667
Ха, бакълъм Grinning Честито! Убичъм тъ.
Респект пред дългият кърмачески стаж
...е няма какво да добавя. Най-много да се оспамя!

Мъже и вино, вино и въже... какви деца
...ама ми направи впечатление тук за някакви въжета говориш Laughing. Заради някакви си 3-4 кила ли бе дарлинг? Наблягай на мъжете, а сладоледа го давай на Ирина. Имаш моите комплименти и с, и без 4-те кг.

/еdit - И да почерпиш. Фен съм на онази мюсли-тортата.

# 22
  • Мнения: 6 243
страхотно!
знам, че е до дете, но ирина как беше откъм разболяването и ходеше ли на ясли? искам да разбера как й се отрази дългото "вливане на безценнатта течност"  Heart Eyes и ние сме решили да кърмям до когато сама се откаже.  smile3501 на вас!!!
Ирина не ходеше на ясли, гледа я бавачка. Наесен ще ходи на градина вече. Но непрекъснато е в контакт - едно заради брат си (който е ученик и мъкне вируси всякакви)и друго, заради импровизирана "плейгруп", която се е оформила от децата, отглеждани от бавачки в квартала  Laughing Лелите се събират всеки ден и децата играят заедно, а те бистрят политиката. Така че не е била в стерилна среда ни най-малко.

Разболявания е имало горе-долу такива: едно посиране, два или три пъти е вдигала Т, за която не съм давала антипиретик и я сваляше до няколко часа, както и няколко пъти е имала хрема (капки в носа). Антибиотици не се е налагало и не е пила никакви. Антипиретици не е пила, сиропи за кашлица - също. От медикаментите е ползвала "Олинт" спрей за нос май, както и "Смекта". при неразположение - чай, компреси, разтривки и много "нънъм".

Сейфхевън - благодаря за комплимента. Знаеш, че симпатията е изключително взаимна. А онова за въжето и мъжете - техническа грешка е станала. Но като знам как присърце вземам всичко, с което се хвана, ако се отдам на вино и мъже, може и да се наложи да ме вържат накрая Wink

# 23
  • Мнения: 24
браво за първи път виждам и срещам такава упорита буля  bouquet

# 24
  • Мнения: 488
Хапке, Хапке, честито, айде добре дошла в групата!  Laughing
Казвай сега кога ще се съберем някъде по средата между Пловдив и Стара Загора да се опием както си требе?

# 25
  • Мнения: 1 896
Оф, Хапке, честито ти ама само да не изчезнеш сега! Че мен ми се очертават още 2-3 кърмачески години, пък във форума ни щъ без теб.
Иначе за мъжете и виното работата ясна - наздраве и кво се казва там?!
Целувки!

# 26
  • Мнения: 1 321
Честито и от мен. Hug Hug Hug
Прекрасен разказ Peace
Отука нататък ти желая луди купони и всичко пропуснато да бъде на 6. Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 27
  • Мнения: 6 243
Честито и от мен. Hug Hug Hug
Прекрасен разказ Peace
Отука нататък ти желая луди купони и всичко пропуснато да бъде на 6. Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Мерси много.
(май не съм се лишавала от нищо, ако трябва да съм честна  Embarassed)

# 28
  • Мнения: 786
Ама как да кажа ЧЕСТИТО - като редиците на "ударничките" оредяват / това в кръга на шегата /.
Малко ти завиждам,защото понякога Вики такъв "тормоз" ми прави с това кърмене на поискване,че...ми разказва играта.Има  съботи и недели направо изпушвам.Но всяко зло за добро викам аз и продължавам по твоя път.Като стигна края ще се разпиша и аз.
Сега ти пожелавам приятна ЗАСЛУЖЕНА почивка,защото само който не го е извървял тоя път, само той не знае какво е.

# 29
  • София
  • Мнения: 2 249
Ех, Хапчице, много се радвам за вас! Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт