Призанак на лошо възпитание или....?

  • 6 687
  • 150
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 4 423
Теб ,теб Joy ние ще се натоКаме, облеКаме, гримиВаме  и ще си седнем, тези са страхливи, ножове не вадят  - само змииски езичета. Peace
Сега сериозно, Калина, не знам къде се е коментирало това за облеклото, но наистина е много грозно, много. Peace
OLYMPIA , пак е близо, градинката на Св. Троица. ooooh!

# 31
  • София
  • Мнения: 4 423
Liska Joy, не, това ще го вкарам в подписа си, не може по - добре да е казано... Hug

# 32
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Давайте да събираме отбор "Империята отвръща на удара" и да парираме съскащите същества!
Ша сА натоКам яко и гле'й к'во става  Sunglasses

# 33
  • Мнения: 3 423
Liska Joy, не, това ще го вкарам в подписа си, не може по - добре да е казано... Hug

Цитирай. Но и пиши автора.
Много съм чувствителна.
Мерси.

И се стегни в кръста. Оглушей за коментари
като на тези три бегемамчета.

# 34
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
И да се натокаш и да не се натокаш пак ще те изкарат грозна

# 35
  • София
  • Мнения: 4 423
Да, ще оправя грешката. Peace
Ще те изкарат я, те много ги разбират тези моди - нали това правят всеки ден. Crazy

# 36
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Ами, темата беше в Нашите деца, изумих се колко дами се възмущавали на жени в къси поли. Няма да я дигам от нафталина темата, защото не заслужава.  Sick

# 37
  • Мнения: 677
Е кой ходи по паркове бре?! Дори свраките са в мол-овете отдавна  ooooh!

# 38
  • София
  • Мнения: 4 423
Пропуснала съм я за съжаление Confused
Не знам защо го правят обаче, завист ли е, яд ли е, нямат какво да правят ли, няма за какво друго да си говорят ли..... Sick

# 39
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
ами защото жените са такива просто и вие го правите, но не го осъзнавате

# 40
  • Мнения: 677
Шайки хейтърки има и в парка, не само във форума  Grinning

# 41
  • Мнения: X
Ами, темата беше в Нашите деца, изумих се колко дами се възмущавали на жени в къси поли. Няма да я дигам от нафталина темата, защото не заслужава.  Sick

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=184092.0
Ето я темата

# 42
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Е ти сега ли откриваш, че има невъзпитани хора? Не си го слагай на сърце и по-спокойно ще живееш.  Peace

# 43
  • Мнения: 5 468
Е... детето й се е казвало Георгин? Сигурна ли си, че не си чула погрешно нещо... Изобщо не ми се вярва да е Георгин.

# 44
  • Мнения: X
Добре, бе, момичета...ама вчера си седим в обедната с колегите в една пицария ... и се задава някво девойче, ама хубаво девойче, обаче пък цялото в жабешко зелено с електрикови отблясъци барнато - и обувчиците, и рокличката, та чак и шапката с козирката! Направо зелено човече! Е, да не сме от желязо в крайна сметка...умрех си на смех!

Общи условия

Активация на акаунт