Призанак на лошо възпитание или....?

  • 6 674
  • 150
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Какво им каза за името? А те перфектни ли бяха?

Хм,перфектни!Верваш ли,че са перфектни? Mr. Green
Ако са свестни,няма да правят такива долнопробни коментари Sick

# 16
  • Мнения: 7 837
Чакам да се включи някояот въпросните  майки  Simple Smile
Дотогава ще четем перфектни мнения от светици. Вярвате ли си?

# 17
  • Мнения: 5 228
Другият път, когато те попитат защо така се казва детето ти, вместо да им обясняваш за правото на избор и т.н., спокойно можеш да цитираш дядо ми, Бог да го прости, който в такива случаи казваше: "Това не е магарешка грижа".

# 18
  • София
  • Мнения: 4 423
Не знам признак на какво е.

Повече ме интересува как трябва да се реагира, ако станеш обект на такива подмятания.

Както и как реагирате, ако във ваше присъствие се говори по този начин за непознат (а защо не и за познат) човек? Как реагирате, ако злословещият е ваш близък (роднина, приятел)?
Добър въпрос! Peace
На мен също ще ми е интересно да чуя мнения.
Кейси, перфектни - да, светици - да, с перфектни мъже - да, Клаудия Шифър сутрин - да, Шарън Стоун  вечер - да.... кво да правиш Бате, да си резна главата ли? Whistling
Фукла , благодаря , страхотен лаф, ще ми трябва,  bouquet въпроси за името получавам почти всеки ден, даже мислех табела да закача на количката Crazy

# 19
  • Мнения: 698
Чакам да се включи някояот въпросните  майки  Simple Smile
Дотогава ще четем перфектни мнения от светици. Вярвате ли си?

Абе светица хич не съм, ама не обсъждам задниците на минаващите жени, нито мъжете им с приятелките си, когато пием кафе. Който ще да вярва.

# 20
  • Мнения: X

Чакам да се включи някояот въпросните  майки  Simple Smile
Дотогава ще четем перфектни мнения от светици. Вярвате ли си?

Да,вярвам си! Laughing
И  няма нищо общо с това, дали си перфектен или не!Изобщо не се имам за перфектна Stop
Никога,ама никога не правя такива коментари за жени,които не познавам.
Била съм обект на такива подмятания,та изобщо не ги обичам.Това, което не искаш на теб да ти причинят,не го причинявай на друг.

# 21
  • Мнения: 2 353
  Фукла, дядо ти е гаси готиния Party Наскоро чух много як лаф - "селски феички".

# 22
  • Мнения: 7 837
Да, простете,забравих че тук е клуба и на степфордските съпруги  Simple Smile
Оттеглям се с наведена глава, но и с тъничка усмивка  Grinning

# 23
  • София
  • Мнения: 4 423
Кейси, моля те стой си, винаги има нужда и  от няколко такива тънички усмивки, въпроса е устната ти да не е тънка, защото значеше нещо друго ( забравих вече какво), усмивките ги раздавай!
Даже вече започват да ми липсват някои други, но да се надяваме, че няма да ме забравят bowuu

# 24
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Не знам признак на какво е.

Повече ме интересува как трябва да се реагира, ако станеш обект на такива подмятания.

Както и как реагирате, ако във ваше присъствие се говори по този начин за непознат (а защо не и за познат) човек? Как реагирате, ако злословещият е ваш близък (роднина, приятел)?
1-во ще започна от там, че дори и да коментирам с друг човек го правя тихо за да не ме чуе никой. Всички обсъждат , айде няма какво да се рпавим на ангели
Както и как реагирате, ако във ваше присъствие се говори по този начин за непознат (а защо не и за познат) човек? - ако съм в команията на коментиращите директно се опитвам да спра коментарите. Странно и аз коментирам и обсъждам, но ми става кофти когато чуя някой отстрани. Ако комнтаторите не ги познавам, но ги чувам как обсъждат минаващите жени си трая. Не им знам акъла може някоя да е зле с нервите и да стане по-зле.
Как реагирате, ако злословещият е ваш близък (роднина, приятел)?
директно нападам коментатора и вадя на показ и неговите дефекти

# 25
  • София
  • Мнения: 4 423
Следващия път с мен в градинката, няма да ми откажеш нали? Hug

# 26
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Буболина, не мога да не ти благодаря за темата.   bouquet
Преди около месец се изписаха купища простотии за това как били облечени майки, които прибирали децата си от училище и къси поли се споменаваха, а аз не забравям  Crossing Arms Crossing Arms
И пак повтарям, мен са ме учили, че е невъзпитано да се коментира облекло на дама или мъж.

Георгин, хихик, как му викат на галено Жорин или Гошин?  Joy Joy

# 27
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Мен ли ме каниш? А, трайчо - пайчо съм да вземе да ми извади нож някоя луда. Айде бе - да ме коментират

# 28
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Следващия път с мен в градинката, няма да ми откажеш нали? Hug
Това да не е градинката на Опълченска и Пиротска? К'ви змии има там - не е истина...Аз винаги съм сама с бебо, на "Здравей, как си" с познатите фейсове ...

# 29
  • Мнения: 3 423
аз ли не съм се заслушвала, това единичен случай ли е,  масово ли е, толкова грозно ми се видя, че чак не исках да повярвам Thinking

Масово е. Свалят се гащите,
отварят се краката, ох, ах, оу,
след 9 месеца се пръква бебе
и мамите тръгват по парковете.
Много чувствително го раздаваш.
Парковете са и за тъпоъгълници.
Все пак.

Общи условия

Активация на акаунт