обидно,грозно,долнопробно....

  • 6 309
  • 120
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 829
Той се е изложил, не се ядосвай.



яко при това!!!!Според мен нарочно го е направил,за да те ядоса!

# 16
  • Мнения: 620
И аз бих реагирала като теб, ladyleopard ! Crossing Arms
Даже още по-остро!  #2gunfire
Но и не бих търпяла някой, пък бил той и бащата на детето ми,  да ми налага какво да правя, с кого да контактувам, как да се държа, от сорта
детето да няма контакт с човека, с който съм в момента и аз да не разговарям по тел с него в присъствието му.
Shocked #Crazy
Никой, ама никой, няма право да нарушава личното ми пространство, независимо кой е той.  Naughty #2gunfire
Никой няма право да ми налага някакви правила за начина ми на живот, освен вече написаните в обществото. #Cussing out
А мъжът ти като е такъв моралист защо се целува пред всички със сервитьорката? Значи тя е тази, неговата, която, според правилата му, не трябва да има контакт с детето ти (а тя е имала!) #2gunfire ?
Аз бих му задала точно така въпроса! newsm78

Сервитьорката работи при нас от 4 години,първо неговия приятел,който също присъстваше на празника и подбърква по дупките,и после и "съпругът" ми-вече ме е срам да го изричам без кавички ConfusedСещате се,че момата е наясно със ситуацията ни,нали....но явно боклука си остава боклук. Sad

# 17
  • Мнения: 620
Да тя се прави,че не взима страна,но все пак по този начин да оправдава постъпката му...не е ли именно заемане на страна. newsm78 Не мога да се съглася,че това е функцията на кумовете. Rolling Eyes

Няма такова нещо като невзимане на страна.
Когато ти грешиш - критикува теб. Когато той греши - критикува него. Ако все пак е обективна.
Ако са намесени приятелски взаимоотношения нещата стоят иначе.

Че тя е по-дългогодишна приятелка на мен и семейството ми,не негова....каква би следвало да е логиката....

# 18
  • Мнения: 1 798
Би рябвало да го оплюе  Rolling Eyes

Не му позволявай да ти поставя правила.
Ще му стане навик.

# 19
  • Мнения: 920
Уволни сервитьорката.

# 20
  • Мнения: 2 270
Права си да се ядосваш . . . нооооо изложилият се е той . . .

# 21
  • Мнения: 15 619
Още нещо се сетих:
Мъжът ти е слаб човечец, щом така си решава проблемите.
А сервитьорката си заслужава да си ходи у тях.
Явно другаде й е силата, не в сервитьорстването.

# 22
  • Мнения: 620
Лошото е,че сме зле откъм персонал,ако я уволним,оставаме без сервитьор в момента,а кумата ми понеже остана без работа,майка ми я взе при нас за барманка и за да имаме свой човек на възловата позиция,а то....кво излезе ooooh! Confused
А и да уволним срвитьорката,какво ще променим-нищо.

# 23
  • Мнения: 15 619
Лошото е,че сме зле откъм персонал,ако я уволним,оставаме без сервитьор в момента,а кумата ми понеже остана без работа,майка ми я взе при нас за барманка и за да имаме свой човек на възловата позиция,а то....кво излезе ooooh! Confused
А и да уволним срвитьорката,какво ще променим-нищо.
Режеш достъпа до себе си и до най-близките си на един човек, който определено не се свени да ти стори зло. Днес е това, а утре?!?!?!?!
За всеки, за когото усетя, че не ми мисли доброто, затварям вратите - от един път или малко по малко. Определено ми е по-спокойно.
Персонал можете да намерите, не се съмнявам, за всеки влак си има пътници.
 Hug

# 24
  • Мнения: 2 292
ами простотия до шия , да не може да се сдържи и да се натиска със сервитьорките на семейния праzник. няма какво да ти е обидно. обидил е сам себе си и то пред роднините си. какво щеше да си помислиш, ако беше свидетел на такава случка , случваща се с други хора  #Crazy кой е тъпака?

# 25
  • Мнения: 620
ами простотия до шия , да не може да се сдържи и да се натиска със сервитьорките на семейния праzник. няма какво да ти е обидно. обидил е сам себе си и то пред роднините си. какво щеше да си помислиш, ако беше свидетел на такава случка , случваща се с други хора  #Crazy кой е тъпака?

Щях да си кажа"ЕБАСИ ПРОПАДНАЛИТЕ БОКЛУЦИ!" и да не обръщам внимание,а аз съм живяла и съм ги имала за приятели ТЕЗИ БОКЛУЦИ,имала съм имдоверие и най-лошото ще трябва пак да ги виждам ,за това ми е адски обидно....

# 26
  • Мнения: 2 491
Боже, каква простотия, добре че вече не си с този човек! Явно много злоба ти е насъбрал и си мисли, че така ще те накара да съжаляваш, ще те ядоса или изложи. Ефекта, който е постигнал е обратен, изложил е себе си. Но това вече е ясно. Аз предлагам, щом той ти поставя условия за детето и може би други, незнам, ти също да му поставиш условие, да не те, пардон, да не се излага публично и да поставя в неудобно положение семейството ти, има си и място и начини за тези работи. Просто когато се видите, с повод на семейни сбирки или пък без повод, да се държи като голям и разумен чоовек. Поне това ти дължи, тогава и ти ще спазваш условията.

# 27
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Виж ,това ,че си го видяла с друга жена и ти е станало обидно,не мисля,че е ревност.Просто като живеем с някой дълго време и придобиваме чувство за собственост към него.Почти съм сигурна,че той е искал да те накара да ревнуваш.
Просто се направи,че не ти пука.
А относно неговите условия,да забрави за тях.
Покажи му ,че вече ти определяш правилата,а не той.

# 28
  • Мнения: 620
Туй, че са пили, че сте пили всичките, не ги оправдава. Щото може да ти каже днес по някое време, да речем, че щото бил пил. Глупости. Щом сте имали уговорка, да я спазва и той. Аз лично, ако съм сигурна в чувствата си към този, с когото съм в момента, дори бих почувствала облекчение, но пак би ме поядосало станалото, защото ме е злепоставил съпругът пред хората. Макар да не ми пука какво ще разправят всичките тия хора, па било и роднини. Единственото, което би имало значение за мен в тази ситуация, сме ние с настоящия. Ако там всичко е добре и се чувствам щастлива, бих игнорорала това и дори повече, биха ми пораснали крила. Никога няма да тръгна "да си връщам", да речем. Грозно и обидно, че даже смешно, си го е направил той. А ти си тази, която ще позволи да й е обидно е да се чувства унизена. Когато го надраснеш това чувство, ще разбереш, че си станала освободена от миналото и ще започнеш да се наслаждаваш на това, което имаш. Желая ти от сърце много сила!

Права си Хорси,аз също не мисля,че алкохола е оправданието за постъпката.
"Поговорката"- "На пияно не се брои" за мен не важи,аз също бях подпийнала,можеше и по-голяма простотия да сглобя,а се оттеглих да спя newsm78.Вярно той ми даде супер коз в руцете,номера е аз да успея да го изиграя както трябва,а не знам дали ще мога.... Confused

# 29
  • Мнения: 15 619
Абе като са пияни, що не си хапнат... /в тоалетната - пояснявам/.   Close

Общи условия

Активация на акаунт