Руски език за първокласници.

  • 2 143
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 072
Аз само да напомня, ако срещнете  игри, стимулиращи усъвършенстването на руския език при 6-7 годишните, да пуснете линкче.  Grinning

# 16
  • Мнения: 133

Дисциплината в 133 "Пушкин" е много строга.Училището е с много добри традиции,почти всички деца,които учат там имат много добри резултати по кандидат-студентски изпити.
Ако искаш мога да ти съдействам-имам руски връзки там:)))
И аз мога да помогна за 133-то: ще ти услужа с рибарско столче (много е удобно),  Laughing

# 17
  • На черешата
  • Мнения: 8 393

Дисциплината в 133 "Пушкин" е много строга.Училището е с много добри традиции,почти всички деца,които учат там имат много добри резултати по кандидат-студентски изпити.
Ако искаш мога да ти съдействам-имам руски връзки там:)))
И аз мога да помогна за 133-то: ще ти услужа с рибарско столче (много е удобно),  Laughing

  Няма никой от руски произход,просто искам детето ми да учи руски,а за това училище чувам хубави отзиви и ми е близко до работата.А ти ме отчая,т.е. шансовете са ни нулеви  Cry
  Детето ми е на 5 години,първокласници ще сме през учебната 2008/2009. Peace

# 18
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 183
Аз само да напомня, ако срещнете  игри, стимулиращи усъвършенстването на руския език при 6-7 годишните, да пуснете линкче.  Grinning
Погледни този сайт:
http://www.detskiy-mir.net/cross_p.php
А това е руски детски портал с куп линкове: http://www.kinder.ru/
Дано са ти полезни Simple Smile

Последна редакция: чт, 14 юни 2007, 15:50 от ЕлиTo

# 19
  • Мнения: 133
Не, не говоря за нулеви шансове.
Не знам как ще бъде приема през 2008/2009, но до сега винаги се е чакало доста за подаване на молба. Например тази година в 19.00 часа на предния ден имаше около 30-40 родители и роднини на бъдещи първокласници. Та за това е рибарското столче Wink
А в училищата, където от любопитство проверявах списъците на първокласниците единствено там имената на децата не бяха подредени по азбучен ред, а по подаване на молбата. Което ми навява  мисълта, че малко трудно би се промъкнало някое "парашутистче".
Сигурна съм, че в 133-то не искат руски произход.

Преставам - стига повече спам, да не развалям хубавата темичка.  Hug

Последна редакция: чт, 14 юни 2007, 15:11 от STV

# 20
  • Мнения: 1 072
ЕлиТо, много благодаря. Дано да харесат на малката ми коконка.   bouquet

# 21
  • Мнения: 984
за руското, една позната без руски произход, записа детето си на занималня в това училище и сега ще продължи да учи в първи клас, като държат изпит по руски

# 22
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
за руското, една позната без руски произход, записа детето си на занималня в това училище и сега ще продължи да учи в първи клас, като държат изпит по руски

  Искаш да кажеш предучилищна ли??? newsm78

Последна редакция: чт, 14 юни 2007, 16:16 от Фантичка

# 23
  • Мнения: 984
да предучилищна   smile3507

Последна редакция: чт, 14 юни 2007, 19:49 от kiki77

# 24
  • Мнения: 920
http://torrents.ru/forum/index.php
Тегля филми, но съм мяркала някакви баш образователни игрички. Ама са си за русначета, та не знам.

# 25
  • Мнения: 1 072
Да споделя намереното:

       

Повечето от книжките  са DjVu формат. За да разглеждате този формат ви трябва четец - DjVuReader.

Ако не сте сваляли от 4shared.com - наблюдавайте надписът Loading file info. Please wait...   Don't like waiting?, след няколко секунди там ще се появи линкът за сваляне. Успех.

Общи условия

Активация на акаунт