Лордове и графини...тема за мрънкане

  • 22 220
  • 320
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 128
       Брейййййй! То тая темичка много хубава, усетихте ли че на мрънчовците им се поизпълниха желанията?!
 
       Само че трябва да я кръстим "Вълшебната пръчица"...  bouquet

# 76
  • Мнения: 2 722
Ау, аз да пропусна да си дам желанията! Направо съм си за бой.
Ама може ли да си ги давам по едно на месец  Laughing
Първото да е за едно момиченце, че ми се довръзваха панделки много яко  Joy

И да взема да примрънкам авансово, че след ходенето до поликлиниката направо ще хващаме гората - може ли такова нещо бе хора, зелени сополи посред лято  newsm78 А диването Милен от дума не разбира, като му кажа да не лапа играчките на Митко и да не му ближе пръстите и да не му киха в лицето - той прави точно обратното. Нямам идея колко ще ни опази козето мляко от позеленяване  newsm78

# 77
  • Мнения: 921
Колебливо да се пробвам и аз.
Искам да ни се обадят за нашето детенце.   Praynig Искам вече да ни е готов апартамента.  Praynig И искам всички клиенти, които ни дължат пари - да ни ги платят.  Praynig
Опс, май станаха три желания. Айде стига, да не злоупотребяваме с вълшебствата...  Laughing

# 78
  • Мнения: 1 669
Вълшебства ли казахте?
Тогава да се включа и аз...   Laughing
Ха дано поне отпуска на социалната съвпадне с нашия, че да не се бави много процедурата... При нас мина само срещата с едните от препоръчителите и сега едно затииииишииие... Никой за нищо не ни търси... Cry Cry Cry

# 79
  • София
  • Мнения: 9 519
Бобкас, ами обади й се ти, не чакай да те търси тя - аз така правех - е, не свърших за един месец, но за два месеца и половина ни вписаха. Обади се и я питай, ако трябва направи се на .... че нещо не си разбрала, пък после пиши какво е станало. Успех!

# 80
  • Мнения: 1 669
Непременно, Фоксче... Тая жега май не им се отразява добре на социалните, но ще се направя на....  Laughing Laughing Laughing

# 81
  • Мнения: 1 843
Да, ама май темата изпълнява желанията на всички, само на автора не! Егати и справедливостта... Cry

каримонке, не давам да я прекръщавате! Сега може и желания да пускаме, а ако се казва "Вълшебната пръчица", къде ша мрънкаме, бре? Mr. Green

# 82
  • Мнения: 1 669
Ами просто да добави... Който мрънка - желание... Който мнооогооо мрънка - по три... Laughing
Дар за мен, не мога да ти изпълня желание, но пък това е от мен   bouquet

# 83
  • Мнения: 1 843
Мисля, че по своему и моите работи се наредиха!
Магьосникът ще прати на зли клиенти циции, здрави батковци, а ти ще ме нацелуваш и ще ми подариш цветя! Какво ми трябва повече!!!

Иначе, идеята за ново име на темата е...страхоооооотнооо!  Laughing
Който мрънка - желание... Който мнооогооо мрънка - по три...

Гласувам ЗА

# 84
  • Мнения: 2 084
Писна ми от тая жега! Едва се завлачих до работа. Утре трябва или да стана 1 час по-рано да ме кара любимия или да се поопека. Май ще поспя. А за желанията - може ли с десетина градуса надолу. Моляяяя!

# 85
  • Мнения: 380
Аз пък искам Боби да спре да заспива и да става с рев.

Искам и да спре да се налага с викове за всяко нещо. Че съвсем го изпохапах.

Искам негорещо време другата седмица и хубав югоизточен вятър.

И някой ден да се наспя...

# 86
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Мрън,мрън и от мен.
Аз пак съм на работа,баш в най-големите жеги.Какво да се прави. Tired
Децата са на село при баба си и дядо си. Mr. Green
Вечер се прибираме там да сме си при тях а сутрин пътуваме за насам.
Царски се чувстват там.
Двор голям,чешмичка на самотек,добре че е тя,че вода няма иначе.Бране на малинки,доматки и краставици,помагачите на баба,най-накрая се цопват във басейна,за почивка и отмора. Mr. Green
Пет пари не дават и хич не искат и да чуят да си идват във Елхово.
Обещавам да нафотя снимки през почивните дни и да пусна в темата специално за снимки.

Тук гледам станало въпрос за желание,че да си кажа и аз.....
то желания имам много,къде сериозни,къде не толкова сериозни.
Та засега искам мореееееееееееееееееееееееееее newsm45
Докато Иван гони Преслава и Божидар из плажа,кака ви Живка,бленува и мечтае за цаца и студена бира на близкото капанче. newsm48

# 87
  • Мнения: 2 084
Казано честно всичко ми е наред...хладничко е! Колко му трябва на човек да се почувства щастлив.

# 88
  • Мнения: 1 652
Дори, нямам време да помрънкам като хората, но и не искам да имам- така ми е добре! Защото още помня ...

Мрънкам за:
1. Боби се шари, вече отминава- Слава Богу!,- 5-ти ден е. Моля се да не му останат белези- (нали тази е тамата за желанията?)
2. Моля се да можем да отидем на море и да не  мине някой гръцки котарак границата, че ... #2gunfire #2gunfire #2gunfire
3. Моля се най-сетне да стане готов офиса ни, че в къщи е вече затрупано с документи, няма място и ще почвам да ги слагам при гащите . Laughing

# 89
  • Мнения: 128
     Колко време е минало ...Няма кой да помрънка и да иска нещо - желанията са изпълнени -  май всички графини са на море...
    Я да направя кастинг на моите желания, че да напиша нещичко и аз, стига съм се правила на желязната лейди  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт