ЗА ОТСЛАБВАЩИ И ОТСЛАБНАЛИ 2

  • 17 976
  • 546
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 867
Да се включа и аз!
От събота от 09.06-започнах диетата, с която преди години свалих около 10-12 килограма за три месеца. И най-вече ги задържах доста години.
Та диетата изключва тестено, сладко, газирано и алкохол.
Ям основно салати, нискомаслено мляко, извара, сирене, месо, плодове. Пия  по едно кафе сутрин. Закуската ми или 2 с.л пълнозърнести ядки с 3 с.л.кисело мляко или едно сварено яйце с домат. Обяд-чиния салата, вечеря-месо или риба със салата, между храненията айран и плодове. Старая се да пия около 1.5л вода.
Имам да свалям около 10 кг и днес на шестия ден кантара отчете -2 кг.
Успех на всички!

# 16
  • Мнения: 3 453
eli-di Браво мила и добре дошла  bouquet

Споделяй менюто си през деня и резултатите Peace

# 17
  • Мнения: 867
Благодаря Крисси!
Менюто ми за днес:
-закуска-едно кафе
обяд-св.филе на скара и домат
шепа череши
айран
вечеря-шопска салата и пак филе.

# 18
  • Мнения: 289
Gorgeous  Мила щом са само 2-3 направи една лунна тридневна и си готова  bouquet

Какво представлява тази лунна диета?  Blush

# 19
  • Мнения: 3 453
Благодаря Крисси!
Менюто ми за днес:
-закуска-едно кафе
обяд-св.филе на скара и домат
шепа череши
айран
вечеря-шопска салата и пак филе.

Супер  bouquet

Gorgeous  Мила щом са само 2-3 направи една лунна тридневна и си готова  bouquet

Какво представлява тази лунна диета?  Blush




За лунната виж тук:  bouquet http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=198321.0

# 20
  • Мнения: 2 099
Добре дошли на всички в новата ни темичка.
Крисси, резервирах лявото сепаре, което ми каза. Кантар не си купих, понеже се теглих на 2 и двата ме показаха 58.4 и 58.6 Shocked, та определено започнах да си харесвам моят Laughing Иначе от това малко се пораздразних, та минах и купих за мен и Вики по 1 чизбургер и едни малко картофки и за двете, а за вечеря купих пиле на грил и едно сладоледче, така че аз днес определено не съм диетична, но пък като ям се чувствам по-добре. Надявам се утре да вляза в релси и да лунувам.

# 21
  • Мнения: 3 453
Добре дошли на всички в новата ни темичка.
Крисси, резервирах лявото сепаре, което ми каза. Кантар не си купих, понеже се теглих на 2 и двата ме показаха 58.4 и 58.6 Shocked, та определено започнах да си харесвам моят Laughing Иначе от това малко се пораздразних, та минах и купих за мен и Вики по 1 чизбургер и едни малко картофки и за двете, а за вечеря купих пиле на грил и едно сладоледче, така че аз днес определено не съм диетична, но пък като ям се чувствам по-добре. Надявам се утре да вляза в релси и да лунувам.



Браво Миминце, а за кантара аз ти казах не може накрая да се свалят по 2-3кг като в началото Hug Heart Eyes Hug

Отпусни душичката днес и след лунуването ще се свали уверявам те.Стресирането на метаболизма е винаги полезно като не мърда кантара Peace

Аз съм много сериозна най-после днес Joy Хапнах диетично на обяд и си мислех ,че няма да огладнея скоро, но сега съм много гладна, а освен обедната краставичка и малко кашкавалено роле друго не си взех днес.Незнам как ще изкарам до края на раб.ден...много съм гладна #Crazy

# 22
  • Мнения: 552
Ето ме и мен  Simple Smile
Да се отчета за деня:
закуска - кафенце + водичка
обяд - филийка хляб Бонус, 1 домат, бучка сирене
вечеря - (може би) домати със сирене.
Към момента съм около 70 кг (или по-точно грамчета над), но утре сутрин ще си догоня линийката

# 23
  • Мнения: 552
Крисси, ти си фурия бе!
Как само си се ошлайфала в правенето на темички  newsm51
Голям талант се оказа

# 24
  • Мнения: 657
Аз пък нарочно не съм се отчитала днес, защото хич не ми е диетичен деня. Колко неща излапах Embarassed Embarassed Embarassed Crazy, ако започна да ги изброявам-отиде, та се не видя ooooh!. Но утре ще лунувам Peace

# 25
  • Мнения: 552
Да ви кажа, то това с лунуването наистина има ефект и то страхотен. Даже през седмицата лунувах без луна и пак свалих килце. Та се чудя, луната ли влияе на организма, или пък е някаква форма на самовнушение  newsm78 newsm78 newsm78

# 26
  • Мнения: 3 453
Да ви кажа, то това с лунуването наистина има ефект и то страхотен. Даже през седмицата лунувах без луна и пак свалих килце. Та се чудя, луната ли влияе на организма, или пък е някаква форма на самовнушение  newsm78 newsm78 newsm78


При мен лунната е ефективна и трайна само на пълнолуние Peace

БЛагодаря за комплиментите Embarassed Радвам се че ти харесват темичките  bouquet

# 27
  • София
  • Мнения: 10 858
Здравейте мадамки Hug

Върнах се от срещата и съм много, много щастлива, че се запознах с толкова прекрасни, лъчезарни, усмихнати и симпатични момичета! Да знаете, за тези, които не дойдоха, че много загубихте, беше много приятно, не можехме да се надговорим!
Само не видях дами с излишни кг newsm78

Направихме и снимки, ще ги кача при първа възможност, засега влизам набързо да ви кажа колко съм хепи Mr. Green

Gorgeous, ти да не си Gorgeous  от Дира?

eli-di, според мен храните, които си избрала са чудесни. Подкрепям напълно Peace и ти желая успех!

# 28
  • Мнения: 3 453
Виви , хайде давай матриала снимков!!!Нямам търпение Hug

# 29
  • София
  • Мнения: 10 858
Готово Mr. Green
Качих скромните 4 снимки от мен. От апаратът на Ангелина има повече и по-хубави Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт