ЗА ОТСЛАБВАЩИ И ОТСЛАБНАЛИ 2

  • 17 986
  • 546
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 890
Здравейте Simple Smile
Сега се връщам от фризьор. Този път не съм права, а на букли. Но не гадни! Ще видите снимки евентуално. Но да ви се оплача зверски глад ме гони. Хапнах малко диня, но сега пак огладнях. Ще се опитам до довечера да не ям. Така или иначе не успях да издържа на течности и днес, но оня ден и вчера до вечерта бях. Вечерта хапнах малко диня. Сутринта си направих тренировката - 60 минути кросче и от сега обявявам, че утре съм в почивка от тренировки (че не искам за 1 ден и да си развалям косата), но ще внимавам с яденето.
В момента си измислям моя диета по дни. Като я доизмисля ще ви я пратя. Искам да включва хранителен режим, изчислени калории, спорт и да стана хубава и ефикасна. И също обосновка какво кога и как и защо се яде.

mimival , много хубави неща си си взела. Знам аз, че в Пловдив са най-хубавите магазини, но никога не знам къде да ходя... И аз имам ужасяващи болки в корема и не знам от какво

ЛильОнФи, взимай си от сладките грейпфрути. Всъщност не знам дали не им мина сезона де...

мами 73
, чакаме снимки!!!

Kpuccu , как може да ходиш до София и да не кажеш. Можеше да се видим или ти си бързала??   bouquet

Тедъ , ти с тези две деца си активен спортист ми се струва Simple Smile

Вивиан , след днес и ти вече си напреднал спортист Simple Smile На каква степен въртиш сега?

Лек ден Хубавици   bouquet

# 541
  • София
  • Мнения: 10 858
Далалче, направо съм ... номер едно просто!  Mr. Green Въртях на 5та степен, и назад и напред. Искам да си вдигна дупето, това ми е мечтата, искам кръгло дупееееееееее!!!! #Cussing out

# 542
  • Мнения: 4 111
Тук има 2 вида - жълти и червени. Взимам от червените и ми горчат, а жълтите сигурно са кошмар...

# 543
  • Мнения: 3 453
ХАЙДЕ В НОВАТА ТЕМААААААААА,ЗАПОВЯДАИТЕ ТАМ
[/b][/u]

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=203213.msg4350389#msg4350389

# 544
  • Мнения: 1 416
ABCD0002.JPG

# 545
  • Мнения: 890
мами, има нова тема Wink а и не знам какво си написала  hahaha

# 546
  • Мнения: 890
Здравейте,
сега се прибирам. Малко е късно, но да ви покажа малко снимки http://www.snimka.bg/album.php?album_id=149436 Simple Smile Между другото се почерпих за здравето на младоженците, така че днес не съм никак диетична  hahaha . Празникът отмина, така че се засилвам към цел 49 за неделя  bowuu  bowuu  bowuu

обърках се и го пуснах тук. Много съм зле

Общи условия

Активация на акаунт