ЗА ОТСЛАБВАЩИ И ОТСЛАБНАЛИ 2

  • 18 014
  • 546
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 2 099
Добро утро,
Тази сутрин съм като пребита. Цяла нощ не спах добре- сънувах кошмари, корема ми е ужасно подут и боли и на всичкото отгоре съм +1кг. и все още в МЦ. #Crazy
Черпя ви по едно кафенце за събуждане и настроение, че и аз определено имам нужда.

Днес съм решила да мина по магазините и да си харесам някоя дрешка...
Тедъ мерси за милите думи. На тази снимка даже бях поотслабнала малко, че след раждането излязох 68кг., там съм около 62-63кг., а при мен 4-5 кг. в плюс си личат ужасно много.
Много съм доволна от постигнатото до сега, от както съм на диета съм свалила 10см. от ханша, 8см.от бедрото, 12см. от талията, 7см. от бюста, 3см.от прасеца и 3см. от ръката. В момента мерките ми са 46-ти номер в горната част и малко под 42-ри номер в ханша. Дано успея скоро да се видя и 42н. в бюста и талията.
Успешен ден на всички.  bouquet

Последна редакция: сб, 30 юни 2007, 08:27 от mimival

# 526
  • Мнения: 3 453
Добро утро и от мен  bouquetМими страхотни резултати,благодаря за кафето Hug

Аз минавам само на бързо, защото след малко отиваме в София да гледаме рокли за мен и мама за сватбата, после ще ви чета като се върна.Започвам да лунувам от сутринта Peace

Хубав ден милички Hug  bouquet

# 527
  • София
  • Мнения: 10 858
Добро утро и от мен Hug

Крисси, успешно търсене ви пожелавам Hug

Мими, как успявам да тренирам - ами докато спи бебето или каката е на градина. Сега пък, когато си е в къщи - тя е свикнала с мен и ляга и тя на земята и почва да прави каквото правя аз, примерно коремни Mr. Green
А като беше по-малка - докато спеше на обяд.

# 528
  • Мнения: 890
Здравейте и от мен  Hug
Аз сега се връщам от стадиона. Тичах 100 минути и съм доволна. Сега отивам да се къпя, че от 12 съм на маникюр и педикюр  pletka pletka pletka pletka pletka pletka pletka
Успешен ден   bouquet

# 529
  • Мнения: 2 099
Завърнах се от пазар, много съм доволна купих си пола и няколко блузи, само обувки за тоалетите не можах да си избера. Ето ви снимки на придобивките.
     
За протокола не съм яла нищо цял ден, общо взето съм само на едно фрапе и сега си пийвам вода, че съм ужасно жадна и цял ден не съм пила.

# 530
  • Мнения: 4 111
Здаравейте, аз тъкмо си вгорчих живота с фреш от грейпфрут Sick . Днес и без това не ми е ден.
Мими, честито за придобивките! Peace

# 531
  • Мнения: 1 416
Здравеите милички и сладички отслабващи и отслабнали красавици.Аз съм доста уморена но страшно щастлива от банкита снощи ,прекарах си като пепеляшка на бала само че танците бяха до 3:00 и сега едва ме държат крачката.Сутринта ходихме и пеша до Младост една приятелка да си избира бански та сега вече съм гроги .Прическата ми стана супер фешън ще се опитам довечера да ви я покажа.ЦЕЛУВАМ ВИ ВСИЧКИ  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling EyesМименце супер шопинг много са ти сладки дрешките-и поличката и блузката искаме модно ревю ще си супер сладка мацка Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 532
  • Мнения: 3 453
Здравейте хубавици  bouquet Завърнах се от София, мама е много красива с новия си толает и не мога да и се нарадвам Laughing

Аз обядвах към 2ч на Хепи пил. със зеленчуци,че от толкова обикаляне изгладнях,а сега пих фрапе у нас и активно си лунувам вече Joy Дано успея до утре вечер поне Praynig

Мами,
чакам снимки с новата коса Hug

Мими
, страхотни придобвки миличка,но защо тази секси поличка не я снима на твоите секси крачета????Я бързо обличай всичко и пак дай снимки Hug Heart Eyes  bouquet

ЛильОнФи, защо не ти е ден?Я по-ведро мила Hug

Далал
, мила ти пак си пробягала света.Давайте да те записваме състезателка Hug

Виви
, как е новия уред?

Момичета мерките изпращайте до утре на Мими за да мога вечерта да пусна новата тема. Мими кажи до колко часа утре да пращаме мерки?

Последна редакция: сб, 30 юни 2007, 18:37 от Kpuccu

# 533
  • Мнения: 2 099
Крисси за мен няма значение до колко часа да ги пращате, така че най-добре ти прецени кога ще пускаш новата темичка и напиши час. А ако някой закъснее ще му прибавим мерките в последствие. Честит тоалет на майка ти, сега оставаш ти и Ники.
Далал направо ти завиждам за енергичността.
Мами, чакам с нетърпение да те видя с новата прическа.
Лили, оправи ли ти се настроението?
Мен нещо пак ме заболя корема...

# 534
  • Мнения: 4 111
Мъъъничко ми е по-добре. Изтича ми кръвта и ме боля главата, пих хапчета, хапнах мааалко шоколад, послушах няколко любими песни и сега съм по-добре. Благодаря ви за загрижеността!   bouquet

# 535
  • Мнения: 936
Здравейте.
Мими, много са ти хубави новите дрешки. Аз още не смея да се впусна в такова пазаруване Simple Smile, изчаквам.
Мами, давай снимка с прическата.
Далал, ти си най-активната спортистка, ние ти дишаме праха.
Накрая да си кажа какво ядох - след снощи не ми се полагаше закуска; обяд - малко салата от краставици с копър; следобед хапнах съвсем мъничко от баничките на децата и ми стана тежко; а вечерях преди час, че нямах време, забърках си извара, к. мляко, чесънче и подправки разни. Замезих с краставица. След малко ще пия зелен чай и лягам, че вече едва гледам. Двамата сладури ми разказват играта.

# 536
  • София
  • Мнения: 10 858
Мими, страхотни покупки! В Пловдив винаги сте имали страхотни дрехи  Flutter
Сега чакаме да се снимаш с тях.

Крисси, добре е, но аз не мога да издържам повече от 10 минути. Как успявате да тренирате по 1 час? Не ви ли заболяван бедрата  newsm78

# 537
  • Мнения: 2 099
Добро утро,

Много се радвам, че са ви харесали новите ми придобивки, снимки ще направя по нататък като поотслабна още малко и в горната част, че повечето блузки са по тялото и ще са ми стимула за отслабване, че все още не ми стоят много добре, иначе полата ми стои много добре.
Да се похваля аз вчера издаржах цял ден на глад, но днес незнам дали ще лунувам докрая.
Момичета днес събираме мерки, засега са ми изпратили Мамето и evp. Чакам мерките и на останалите желаещи...

# 538
  • Мнения: 3 453
Добро утро красавици  bouquet Аз стягам багажа и отивам на плаж LaughingИскам тен!Лунатичен тен,защото съм лунатичка днес Peace

Мерки сега ще пратя на Мими,а вие гледайте най-късно до 16,00ч да ги пратите защото след това ще правя новата тема и да мога да ги кача Hug

Лек и слабителен ден и до после  bouquet
(

Виви, един час ме хващат нервите но половин издържам без проблем не че един не мога но ми писва толкова време.Ще свикнеш мила и аз в началото започнах с по 10мин.Успех Hug

Последна редакция: нд, 01 юли 2007, 08:41 от Kpuccu

# 539
  • Мнения: 2 099
Здравейте,
Къде сте всички?
Аз днес спрях лунуването на обяд, бяхме на Верди, но хапнах пил.хапки с шопска салата. Отново съм с болки в корема и се надявам тази седмица да съм по-диетична от преди, та дано да спре да ме боли вече този корем, а и да взема да отчитам някакви минуси.
Досега мерки имам на:
Крисси, Мами73, evp и моите.

Общи условия

Активация на акаунт