ЗА ОТСЛАБВАЩИ И ОТСЛАБНАЛИ 2

  • 17 992
  • 546
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 2 099
t_ilieva честит ти именник. Да ти е живо и здраво "малко момче, което си мисли, че вече е голямо  Wink" Laughing
Е, Далал успокои ме. Мислех , че само аз от колектива на течните съм съгрешила, но като видях че и ти си така и ми поолекна малко, като не съм самичка. И аз тази седмица за съжаление май отново няма да отчитам минус и определено вече спирам да се заричам, че като реша да диетувам все съгрешавам.
Мами как се справяш с диетката? Стискам палци за фризьора и да се похвалиш с новата прическа.
evp стискам палци и на теб да не прегрешаваш много довечера в Плевен и да си изкараш добре. Peace

# 511
  • София
  • Мнения: 10 858
Милички, дойде и моят ред да си имам кростренажор Mr. Green И сега вече няма шест - пет, трябва да се мятам и да почвам Blush Дано не ме мързи и дано ми е приятно, че още не съм го пробвала и не знам какво е усещането.
Но при всички случаи много му се радвам!
Дано да има стягаш ефект в/у тялото, но колкото и да е, си мисля, че все пак си е спорт Thinking и би трябвало да има стягане...

Честито на всички именници, аз от емоция забравих да честитя  bouquet

# 512
  • Мнения: 2 099
Виви, честита ти придобивка. Сигурна съм, че ще има страхотен ефект върху тялото ти, ако си упорита. Сложи си го пред ТВ-то така няма да ти е толкова скучно.

# 513
  • Мнения: 1 975
Само бърз запис да знаете, че си мисля за вас. Снощи пак не спахме от 3 до 7 сутринта и съм парцал, не ми се пише, защото трудно виждам  33uu , но поне съм що годе диетична и днес, а кантара пак е благосклонен  goodscale

Хайде мацки целувки  love001 на всички до после, или утре  newsm78

# 514
  • София
  • Мнения: 10 858
Дано Мими, дано Praynig
Вече го пробвах, малеййй, много уморително бе.... Shocked ...вир вода съм, а само 5 минути поджитках, че нямам повече време в момента.

# 515
  • Мнения: 1 416
Мими миличка ей сега се прибрах и след 15 мин. пак изчезвам на фризьор та набързичко да ви видя.Диетката върви супер до тук съм на 2 кафета ,1 фрапе ама днес от моткане на това ще си остана до довечера,а при теб как е  newsm78Виви честито мила супер придобивка да си я ползваш много дълго и да се стягаш макар че като те видях телцето ти е супер  Heart EyesКрисси как си слънце защо от днес ще лунуваш нали луната е утре .Честито на всички сладки именяци да са живи и здрави и щастливи че носят това хубаво име  Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose

# 516
  • Мнения: 3 453
Дано Мими, дано Praynig
Вече го пробвах, малеййй, много уморително бе.... Shocked ...вир вода съм, а само 5 минути поджитках, че нямам повече време в момента.

Ей така е Hug Ша му свикнеш PeaceАз сега го моря поне 10 мин докато започна да се потя.Честито  bouquet

Мами, ами щото съм шматка и пак не разбрала..ама то май щеше да е по-добре да не ми казвате и да си лунувам два дни Joy Поне после все щеше да има радост JoyЩе я карам по-леко днес..Айде давай снимки Hug

# 517
  • Мнения: 936
Как сте в този прекрасен прохладен ден?
Минавам набързо, само да ви кажа, че съм диетична с много малки изключения, движа се много и се мажа с крем. От понеделник не съм се теглила, но когато го направя ако кантарът не ме изненада приятно - лошо!!!!Или ще лети от 4ия етаж или го давам за играчка на малкия.

# 518
  • Мнения: 3 453
Тедъ, пожелавам ти поне -2 за видиш на кантара Hug Peace,ако моят ме изнерви мога ли да ти го дам и него да дадеш на малкия за играчка?

Момичета довечера съм на Петровден на кандидат кума, ако не успея да се включа ви пожелавам приятна вечер без прегрешения.Моята ще е приятна, а за прегрешенията си го пожелавам и на мен Praynig поне няма да има торти със сигурност като снощи ooooh! а и да има на мен не ми се яде Peace

# 519
  • Мнения: 2 099
Мами, диетката ми куца с малко прегрешения, но горе-долу се справям, само където кантара ми нещо пак взе да ме тегли в повече. Confused
Крисси, приятно прекарване довечера.
Тедъ, моят кантар отдавна е станал играчка на Вики, като ме гледа мен и тя постоянно се качва да се мери, но пък и честичко си го хвърля и подмята нагоре-надолу, сигурно и на нея не и харесва какво отчита. Laughing Пожелавам ти поне няколко минусчета тази седмица. Peace

Момичета нека пак да се похваля, сега като заведох мънинкото при майка, като се качвахме по стълбите майка ми каза, че дупето ми съвсем се е смалило и че изглеждам много добре, само да посваля още малко поне и в коремчето. То сигурно заради това диетатите ми куцат, че вече почнах да се харесвам и аз и не си давам много много зор. Чудя се дали да не взема да си купя някоя красива малка рокля, която да ми е за стимул... Иначе при майка ми си видях една моя снимка, правена 4-5 мес. след раждането и изглеждам като напомпана  Sick, чак не можах да повярвам че съм била толкова грамадна.

# 520
  • Мнения: 890
Здравейте   bouquet
Аз съм си на едно фрешче за сега и съм доволна Simple Smile
Вивиан , честита ти придобивка. Със здраве да си го ползваш и дано никога не ти се превръща в закачалка за дрешки  hahaha че моят по едно време такива функции изпълняваше Аз не го знам кой е този модел. От къде си го взе, как изглежда? А защо не си вземеш и Л-карнитин? В комбинация с тренировки ще прескочиш застоя и ще надминеш целта си  Hug

Kpuccu , сватба ли се планува при теб? Много се радвам като някой се жени Simple Smile

mimival , я да ходиш да си купуваш рокличка - хем радост за душата, хем стимул за отслабване  Hug

П.П. А аз да ви се похваля преди малко като се прибирах и пред блока черпеха за именния ден на едно много сладко бебоче и аз по принцип си имам принцип като е за здравето на някой да не отказвам  Joy  Joy  Joy но този път благодарих и се въздържах Simple Smile

# 521
  • София
  • Мнения: 10 858
Далалче, да, ще си взема и Л-карнитин, да видим какво ще постигна. Имам хъс, поне това е нещо, защото нямах никакво желание за спорт.
За закачалка сигурно ще го ползвам, то човек е на перииоди, нали знаеш. После пак ти идва музата Mr. Green
Браво за отказа, аз напоследък голямо ядене съм му отпрала, та чак и пици правя в нас...ужас. Но засека задържам постигнатото Praynig

Мими, браво, ти си упорита и виж как постигаш целите си!

# 522
  • Мнения: 2 099
Ей, момичета аз пак прегрешавам по мъничко, но днес с мъжа ми сме женени без деца и малко се почерпихме с водчица и крокита. Много съм щастлива днес разбрах, че утре си идва племеницата ми от Италия, не съм я виждала от няколко месеца и нямам търпение да я видя. Видях че днес било Петровден, от както съм женена и аз съм Петрова, дали родата имаме  И.Д. Моля да ме извините, но този алкохол май зле ми влия, но пък ми е весело.  Laughing Сега уговарях мъжа ми да ходим на бар след 1-2 седмици и да оставим мънинкото на нашите, че майка ми и без това ще излиза в отпуска, та дано ми се сбъдне желанието, че много ми се танцува и не съм го правила не помня от кога.....Стига толкова глупости от мен, не ми се смейте много....
П.П. За Л-карнитина и аз съм чувала много хубави неща и все се каня да си го купя, даже Поци беше казал че не било необходимо да тренираш докато го пиеш- пак имал ефект в отслабването, но все забравям. Утре ще взема да си го купя+ Дева -та за стягане на бюста.
Виви, ти как успяваш да тренираш с тези две дечица?  Аз като почна да правя коремни Вики ми сяда върху корема, а почна ли да подскачам решава че трябва да я гушна. 

Последна редакция: пт, 29 юни 2007, 21:08 от mimival

# 523
  • Мнения: 936
Хи хи, Мими, използвай малката за тежест. В нас ситуацията е същата. JoyМежду другото, като разглеждах снимките в сайта ти, забелязах една, на която сте с Вики на люлка. Беше написала, че си 65 кг, преди диета. Разликата със сега е очеизбождаща Heart Eyes
Аз да си излея душата сега: обхванали са ме странни настроения, пих бира, изпуших 1 цигара(бивша пушачка съм) и се отдадох на спомени, размисли и страсти. Изядох и почти 1 кг сладолед, остана съвсем малко. И на всичкото отгоре, хич не ми пука.

# 524
  • Мнения: 890
Момичета да дам отчет и аз. Сега приключих втората тренировка - 75 минути кростренажор. Днес спорт ми се събира 3 часа и 15 минути  #Crazy  #Crazy  #Crazy  #Crazy  #Crazy чак не ми се вярва. И освен това поех калориите само на един фреш портокал с грейпфрут около 400 мл. Много съм доволна    Laughing

mimival или по-скоро г-жа Петрова - Честит фамилен ден   bouquet

Тедъ , важното е, че не ти пука - тогава ти се лепи много по-малко. А и аз като се отдам на стари спомени и ми става едно такова силно емоционално... и не мога да не хапне нещо...

 Лека вечер и до утре   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт