За ръцете и недостатъчната им дължина ( в някои определени житейски ситуации).

  • 1 303
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 405
Милото ми търка гръбчето.

# 16
  • Мнения: 3 323
Че това проблем ли е  Shocked
Аз мога си хвана отзад ръцете чак до лактите  Mr. Green...не знам как става, просто си го мога

Аз също. Mr. Green
Страдам от ''дълги ръце'' ,не е лесно за намиране на дрехи
Rolling Eyes това за дрехите никак не е смешно особено зимата е кошмар  Sad

И аз съм в този отбор, но който не го е изпитал - не вярва... На когото и да се оплача - всички ме майтапят.

# 17
  • Мнения: 8 999
При все че става въпрос за гръбче и твоята вметка за нужните чифтове кунки се зачудвам за чий точно са ти всичките чифтове Whistling

Абе ти си хитра и се сещаш сама, ама се зачудвам защо питаш на всеослушание! Нещо май се заяждаш, а? А?

# 18
  • Мнения: 4 733
Мммне, не смея. Айде щях да вметна нещо за извънгабаритните дължини ама ще трая Mr. Green  bouquet

# 19
  • Мнения: 5 539
Всичко е въпрос на гъвкавост Mr. Green
Някои акробати могат да си направят автофелацио, та едно триене на гръб ли...

# 20
  • Мнения: 4 733
Недей, че ми е още пред очите снимката пейстната по темата  SickВиж за гърба си трябва помощ...Едно момиче сподели тук, че и се налага да се търка по пода и направо я съжалих Whistling

# 21
  • Мнения: 15 619
  ...Споделете моля, чалъми, мурафети, тънкости. И сам човекът е воин, но да си си сам на себе си теляк си е баш майсторлък Crossing Arms
 По-изобретателните да споделят, не се спискайте ако обичате
Пластична съм, затуй и мъж ми ме взе!!!
И в банята сама се справям, когато вляза... Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Ръчичките ми навсякъде стигат.

# 22
  • Мнения: 12 796
...
Взаимното триене на гърбове заздравявя семейните отношения.
Това е положението и вкъщи, макар че ако реша, мога да се справя и сама (не смятам, че ръцете ми са кой-знае колко дълги, но пък за сметка на това съм доста гъвкава)

Общи условия

Активация на акаунт