Жегите не ще ни спрат,скоро ЯНУАРСКИТЕ тумбаци ще личат!

  • 18 830
  • 271
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2
омотах се с тези кодове  Sick

# 76
И аз да се представя, казвам се Десислава на 30 години съм.Работя като секретар на комисия, а мъжа ми е кадрови военен и е на 32 години. Заедно сме от 8 години, не сме женени но живеем от 7 години заедно. Това е втория ни опит да си имаме бебе, като първия път завърши с мъртво раждане в 40 седмица през 2004 година на 4 килограмово здраво момиченци. Никой не ми каза причините, просто се било случило.Сега си стоя в къщи, заради отлепвани на плацентата и се надямам да се оправя и да се върна на работа. Може би е проблем, че работя в друго населено място и ми пречи пътуването по 30 мин в едната посока. Но тук при нас работа няма.Та се налага да се справям с разстоянията всеки ден и това май вриди на състоянието ми. Нямам достъп до компютър всеки ден като си стоя в къщи, но щом се докопам пиша.А като се върна на работа ще пиша винаги, защото имам компютър. Стана дългичко, за което се извинявам.Чао и до скоро ЛЕКО БРЕМЕНЕЕНЕ НА ВСИЧКИ МАМИ!

# 77
  • Мнения: 367
vqra_svilka изтрий си съобщенията,че не мога да ти пиша,сори за оффа

# 78
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
  vqra_svilka           newsm10 
 

# 79
  • Мнения: 2
А... то стана. еее благодаря момичета сигурно ви изнервих ама малко съм скарана с някои компютърни истории

# 80
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Здравейте момичета,отдавна не съм писала,но нещо не ме свърта пред компа в последно време.
dekooto,този път нека всичко бъде ок!Как така незнаеш защо бебето се е родило мъртво,не ви ли казаха?Извинявай,но тези лекари все повече и повече ме разочароват.
Желая ти успех от все сърце и да гушнеш едно здравичко бебче през януари. Hug
Това пожелавам  и на всички вас момичета.Нека всички бъдем много щастливи. Peace

# 81
  • Варна
  • Мнения: 974
Здравейте,

айде малко инфо и за мен Wink
Илияна се казвам и съм на 29г., дъщеря ми е на 2г., а съпруга на 30г.
Заедно сме от 7г. Аз преди да изляза в майчинство работех в Общинските структури. Иначе по образование съм икономист, но не се занимавам с това.Точно щях да започвам като счетоводител в една много хубава фирма, и взех че разбрах че съм бременна....май не ми е писано!
Преди да се запозная с мъжа си живеех в София, но след това се наложи да последвам любовта и се преместих във Варна.
Това бебе го бяхме планували поне за след 6 месеца, ама то взе че избърза....сега съм малко ошашкана как ще се справя зимата, но се надявам пък да се роди някой послушко!! Wink
За пола нямам особени желания,  за първото исках момиче!!

# 82
  • София, Дървеница
  • Мнения: 707
Здравейте,
Да се представя по-официално  Wink
Казвам се  Иванка, предпочитам да ми казват Ваня Simple Smile и съм на 26г., синът ми Георги е на 5 г., а съпруга на 28 г., живеем в Студентски град (иначе съм от Пловдив).
Работя в Националния център по хигиена - държавна работа... по специалността ми -  медицинска физика. В момента карам и второ висше, най-вече за да сме на общежитие в София, в сесия съм и е весело.

Бебе планувахме за малко по-нататък, ама ...  Sunglasses
За пола - искам момиче!!! Дано стане  Praynig
Лек ден на всички!

# 83
  • Мнения: 719
Здравейте и от мен! Да се представя и аз.
Аз съм Наташа, на 28, съпругът ми е на 32 и сме заедно от седем години. Синът ми Никола ще навърши седем през октомври и наесен ще си имам първокласник Laughing Laughing Laughing.
Допреди два месеца работих в сферата на логистиката в една фирма извън града. Но пътувах по 45 мин в едната посока всеки ден и нещо ми писна Mr. GreenТа си намерих по-спокойна и (по-малко платена де Twisted Evil ) работа като асистенка на the big boss във фирма, произвеждаща сладка и конфитюри smile3502.
Това се сещам засега, после може и повече! newsm51 newsm51 newsm51

# 84
  • Мнения: 5 391
Здравейте!

Утре влизам в болницата за серклаж, та за това набързо.

Казвам се Вера, на 27 години, имам син на 1,2 месеца.Кинезитерапевт съм, но 2005 излезнах в отпуска, м/увременно и забременях и скоро няма изгледи да се завърна Mr. Green

Лека вечер от мен!  bouquet

# 85
  • Мнения: 256
Филипа , стискам ти палци за утре, дано всичко мине по мед и масло.

Аз утре тръгвам на работа, след 1 седмица отпуск, и направо не ми се мисли, наистина не ми се ходи. Искам да си стоя вкъщи, да си ям и да си спя. Но е време да се завърна в мултинационалната си работа, където имам колеги от Ямайка, Доминиканската Република, Шри Ланка, Румъния, Иран, Индия, Пакистан, а шефът ни е евреин  Rolling Eyes. Да не ви обяснявам в тази обстановка какъв английски се говори!!! Добре, че останалите са канадци, въпреки че и те не са цвете за мирисане.

Вчера си купихме палатка и цялостно оборудване за къмпинг и другия месец хващаме гората, че не се издържа в Торонто само.

Успешна седмица на всички!!!

# 86
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Ами то май само аз не съм се представила подробно. Wink
На 33 години,казвам се Таня.Две деца. Големият ми син е от първият ми брак и е на 14 години.Малкото ми момченце е на 1,8 год.Мъжът ми е на 30 год,в момента е салонен управител на хотел в Слънчев бряг.Аз съм аеробик инструктор.След като разбрах ,че съм бременна съм спряла всички тренировки за разлика от предния път ,тренирах до края на 6-и месец.Сега цял ден тичам след малкия и прецених,че няма да ми стигнат силите физически,въпреки тренинга който имам.  GrinningВ залата ще се завърна може би на есен след като захладнее и то само за часовете йога за бременни.Активно след около година Дай Боже!
Хубав ден на всички пожелавам!

# 87
Привет и от мен  bouquet!От скоро влизам  във форума и всички тук сте много сладки Two Hearts!Пожелавам ви лека и безпроблемна бременност и да сте много, много щастливи майки!Аз вече съм във втория месец , а терминът ми ще е на 25. 01!Нека да превърнем зимата през януари в истинска пролет чрез нашите малки съкровища  ylinfant!От мен много целувки и късмет!

# 88
  • София
  • Мнения: 3 249
Момичета, извинявайте, че се намесвам в темата ви, аз съм от тазгодишните януарки!  Simple Smile

Бях на преглед във Фемина миналата седмица и чух, че за феталната морфология при Димитрова от сега записват часове чак за август месец. А понеже точно август беше месецът, в който ние си правихме това изследване, бих ви посъветвала да се ориентирате от сега при кой лекар ще правите това (ако го правите) и да си запишете час от сега. После всички излизат в отпуски и часовете стават адски много кът и е много трудно да се вредиш - от опит!

Успех на всички, леко бременеене и живи и здрави бебчета декември и януари!   bouquet  Извинете още веднъж, че се намесих така.

# 89
  • Мнения: 802
Здравейте,
Казвам се Диляна, на 29 години съм, мъжа ми е на 30. от Пловдив сме .
Обичаме се  и живеем заедно от една година и половина .
Женени сме от едни месец .
Планувахме си бебето точно за сега и то  се съобрази с нашето желание .
Много сме щастливи , надявам се всичко да е ок и да си имаме здраво и пухкаво бебенце скоро .
Работя в немско - австрийска търговска фирма за обков на дограма . Офис - мениджър съм .
По образование съм инженер - мениждър .


Филип@ , Стискам палци всичко да е ок !

Общи условия

Активация на акаунт