Радостта ни стана още по-голяма - бебо ритка в НОЕМВРИйската си мама

  • 11 311
  • 283
  •   1
Отговори
# 210
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
tedi@az , сладурка ,мерси   bouquet

Мими, поуспокои ли се ?

# 211
  • Мнения: 1 311

Момичета, какво мога да пия за главобол? Ще ми се пръсне главата.

Nurofen...Eferalgan...те са на основата на paracetamola

Нурофена не съдържа парацетамол, а ибупрофен и не може да се пие от бременни. Според листовката му - само в последния триместър е забранен, според всички доктори, с които съм говорила - изобщо е забранен.

# 212
  • Мнения: 112

Нурофена не съдържа парацетамол, а ибупрофен и не може да се пие от бременни. Според листовката му - само в последния триместър е забранен, според всички доктори, с които съм говорила - изобщо е забранен.

е...СПОРЕД МОИТЕ ЛЕКАРИ ПЪК МОЖЕ ДА СЕ ПИЕ...аз не споря!
На мен лекар ми е казал нурофен и ефералган, че как иначе
 ще давам подобен съвет  Shocked

# 213
  • Мнения: 3 425
Абе момичета пийте си разтворим Панадол,много помага и няма опасност от нищо,ефекта е след 5 мин!

# 214
  • Мнения: 1 100
Здравейте! Grinning Току-що се прибирам и новините са добри. Разгледаха отново бебо най-подробно. Лекарката каза, че кистата е на такова място, на което няма начин да сочи за хромозомна аномалия и е от този тип, който трябва да се разсее от само себе си най-вероятно до 24 седмица. Нямало никакъв смисъл от хромозомно изследване или амнио, защото вероятността за някакво заболяване е едва 1%, освен това резултатът от БХС е в норма и не съм в рискова група. Но ако искам щели ми направят. Аз, разбира се, не исках Laughing В заключение написаха, че намират бебето за здраво и няма нужда от други изследвания. Трябва само да проверя кистата след няколко седмици, т.е., когато ще съм във Варна, затова, Valenciq ще те помоля за координати на д-р Балев или на друг специалист, може да не е толкова известен, защото само трябва да премери колко ще е кистата тогава, а това струва ми се всеки лекар с ехограф може да направи.
Клер и аз пия Малтофер, изписаха ми го за 2 месеца. Моят хемоглобин е 121 при референция 115-175. Откакто го пия вече имам енергия Grinning.
Благодаря на всички за подкрепата и съветите   bouquet

# 215
  • Варна
  • Мнения: 208
Kanela имаш лично съобщение.  Wink

Ако следващата седмица беше тук щях да ти запазя час заедно с моя. Но то не е гаранция че и аз ще успея за следващата седмица - така че може и да се видим по опашките

# 216
  • Мнения: 27
Слагайте ми розов щъркел.
Ей сега се връщам. Няма такава радост. Направо от час и половина не мога да спра да плача от радост. Всичко е наред, а таткото много бързо прие новината, че няма да е мъжки татко. Даже май и той пусна някоя и друга сълзица.

# 217
  • София
  • Мнения: 2 850
mariana_75, честито! Това наистина е голяма радост! Господ пращал момичета на тези, които обича. Hug

# 218
  • Мнения: 14
mariana 75 честито девойка!!
И на мен ми казаха момиче така , че ще бъдем женски мами. Но това е много хубаво , нали!
Най - важното е , че всичко е наред!

# 219
  • Варна
  • Мнения: 208
mariana_75  Честито мома и от мен

# 220
  • Мнения: 112
EEEEEEEEEE ама верно е, че е голяма радост да си имаш момиченце!!! От опит го казвам!
Честито...  bouquet

# 221
  • Мнения: 2 126
Ехх как се радвам за теб,Канела Hug Пожелавам същата радост да окрили и Мими съвсем скоро Praynig Praynig Praynig
Мариана75,честито розово щъркелче  bouquet

И аз наскоро имах зверско главоболие и не пих нищо,ама си беше направо мъчение ви казвам.Може би следващият път ще се възползвам от съветите ви към Азаде

# 222
  • Мнения: 1 546
Честито момиченце,Мариана75!
Браво за хубавите новини,Канела!
Мими, всички ще чакаме резлутатите от амниото и ще пращаме много силички на бебо да е добре! Praynig
При мен - доброто старо.И жегааааааааааа!!Днес бебо/ка голямо бълбукане бълбука докато карах час с едните си ученици и както се бях развихрила на дъската така смешно ми стана като го усетих! Mr. GreenДецата сигурно са се зачудили какво толкова смешно има в думите, които пишех... Grinning

# 223
  • Мнения: 3 425
Ee,увеличихме се женските мами май,ама вие поне се радвате Laughingаз се чучвствам кофти,че още не съм се зарадвала....кой знае как звучи отсррани,но винаги много съм искала първото момченце да е,пък и незнайно защо все си мислех,че е мъжко newsm78

# 224
  • Мнения: 98
ще ви пиша за амниоот в петък ама резултати чак след месец-доцентката няма съмнения, но е съгласна с Марков, че доста неща се събират и е по - добре да се направи.
Запазих си час за Томова за 02/07 и ...звънах и на Мазнейкова...тя пък беше супер любезна и ми даде час сега за четвъртък..ами ще отида..дано види десен бъбрек...оххххххххххх ще се пръсна от напрежение...

Общи условия

Активация на акаунт