Цвят от тиквичка щракни и при нас го ти пусни - фотоманиачки 9

  • 14 011
  • 350
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 2 109
ох, абе прахусмукачката и мопа съм свикнала вече... ама като тръгне да си забърсва пода, след като се изпишка, просто не го издържам Joy

Лулу, благодаря, че си отделила време за превода на статията!   bouquet
  bouquet  bouquet
Еклере, много се натъжих с последната ти снимка.
защото беше последна Sad Искам ОЩЕЕЕЕЕ
Simple Smile
обожавам отражения във вода, колкото по-абстрактни , толкова по-добре. а ти направо си рисувала друг образ с серията с "кулата". първата ми хареса най-много

# 286
  • Мнения: 11 342
Калина, невероятно настроение (единственото,коетомепритеснявае,чеегол,задагикачвашнасайт)
Най ми хареса http://kalikayo.multiply.com/photos/photo/68/11
Има нещо много приятно в кадъра.

Еклер, също като Лулу (май си падаме по същите неща?) Беше взела да ми липсваш Hug

Асинка, ще ти забраня да пускаш морски снимки Naughty Joy

# 287
  • Мнения: 2 109
вечи, и мен ме притеснява същото, за това ви ги показвам и ги махам веднага.  малко ми е неудобно от детето, че така се гавря с него, но няма да му казвам като порасне. Simple Smile
иначе другите му голи снимки гледам да няма компромати Simple Smile
изчезвам да бачкам. цунки до довечера.

# 288
  • Мнения: 11 342
Момичета, искам да ви се извиня!
Голяма съм патка-стръвница! ooooh!
Забравила съм да потвърдя мейл в мултито и оттам са дошли проблемите при качването на снимките Crazy
Днес оправих нещата.
Дано да върви по-добре.
Моля ви всяка да си направи по едно албумче с по 2-3 снимки. Който няма паролата - да пише на ЛС.

И още нещо - приемам идеи за име на сайта и въведение. Praynig
P.P. Асинка - изчерпала си си лимита! Naughty

Последна редакция: ср, 20 юни 2007, 10:37 от Вечерница

# 289
  • Мнения: 1 258
Вечерница,нали се сещаш,че и аз съм от тия "патки-стръвници",щото тия снимки романтичните хич и не съм ги видяла.А първата е много нежно осветена.Но май трябва нещо по детайлите да се изчиства още.Прозорчето така и така не се вижда,що не го зачистиш.И цветовете трябва да ги пипнеш,защото бялото много жълтее.На втората радиаторът отзад и е изял романтиката...А третата е щракната малко немарливо-уж фронтално,пък не съвсем; цветенцето с орязани крайчета;вижда се част от радиатора.Има някакви отражения в картината,които ме карат да се взирам натам. Hug

Кажи какво имаш предвид под това всеки да си сложи няколко снимки в албум в сайтчето-каквито и да е като за представяне ли?Какъв формат(според мен трябва да ги стандартизираме в размера при качване)?
А за името според мен трябва да присъства нещо от сорта,че сме любителски клуб - FUN PHOTO CLUB(а логото може да е цвят от тиквичка  Joy)

калина,още снощи го видях твоя хубостник като го качи посред нощ.Може да ми стане зет един ден и ще знам,че може да му се има доверие в чистенето. Joy Мойта хубавица се научи да не я върши тая работа преди 1-2 седмици,а вече се бях отчаяла,щото е на 2 г. и 3м.Даже вече си спи екстра.

Еклер, къде се загуби?Много са хубави снимките.С какво снимаше ти?Отпред не те виждам. newsm78

Последна редакция: ср, 20 юни 2007, 11:25 от Trislon

# 290
  • Мнения: 11 342
Усетих аз, че проблема е радиатора. Laughing Хич не е романтичен hahaha
Последната определено е немарливо заснета. Много бързах Whistling щото снимах тайно.
Сега си поиграх с първата, но ще я кача след малко. Добре овладях баданарката Joy

За сайта имах точно това предвид - 2-3 неща за представяне. За формат не знам -май повечето снимаме в 1024х768 пискела?Поне моите са толкова. Нека да решим обаче заедно.
Тя Амбър да си направи албумче, аз ще метна една тиквичка за лого. И без това ни имат за изкукали  Joy
И да не съм капо,пускам още нещо

http://debelanata69.multiply.com/photos/hi-res/49/17?xurl=%2Fpho … 2Fphoto%2F49%2F17

# 291
  • Мнения: 2 575
Вечернице - страшно си падам по такива архитектурно-графични кадри!!!
Забележка обаче в кадрирането ( предполагам си я знаеш, но да си кажа) - трябвало е да избереш коя страна да резнеш, а не и двете, според мен. Особено се набива в очи силното отражение в левия прозорец. Може би е било добре да жертваш повече от него и въпреки , че парапетччето също ще се ореже, мисля че е по-добре. Ама че го обясних..... Embarassed

# 292
  • Мнения: 11 342
Вечернице - страшно си падам по такива архитектурно-графични кадри!!!
Забележка обаче в кадрирането ( предполагам си я знаеш, но да си кажа) - трябвало е да избереш коя страна да резнеш, а не и двете, според мен. Особено се набива в очи силното отражение в левия прозорец. Може би е било добре да жертваш повече от него и въпреки , че парапетччето също ще се ореже, мисля че е по-добре. Ама че го обясних..... Embarassed
Много добре те разбрах. Това ми беше притеснението и затова я пуснах.
За да съм сигурна, че ще резна правилния край.

# 293
  • Мнения: 2 109
еее... днес ми е ден Simple Smile първо отражени, после врати и прозорци, все мои любими неща за снимане / гледане.

вечи, това много ми харесва. да не е твойта врата? въпреки че не са симетрични къщите и прозорците, направила си ги да дават такова впечатлеие.

за общия сайт мисля, че е по-добре да не слагаме ограничения в размера. все пак не са на конкурс. на мен ще ми е трудно да ризайзвам и тн. пък и има автоматичен рисайз, ако искаме да са по-малки. и до колкото знам, мултиплай ги държат големи до 6 м, после ги смаляват.

Колкото до Калоян... той освен че мие, пуска прахосмукачка, пералня, пере на ръка, простира... за сега не му давам да глади. оо... готви и пуска и печката. подготвям един албум с неговото домакинство...

# 294
  • Мнения: 2 575
Оххх, ето май съм показвала, но пак:



http://img183.imageshack.us/img183/5033/img5100cj9.jpg

Най-любимото, следва пране, бърсане на прозорци, прахосмукачка, готвене, а отскоро и гладенето е мания!!! С МОЯТА ютия, не ще детски глупости..., също и миксера и кафемелчката и чопъра са ми страст  #Crazy Wink

# 295
# 296
  • Мнения: 2 575
Даа, супер Вечернице - все апк мъъъничко си го жертвала  Wink
Добре се е получило с пердето!!!!


Аз съм голям фен на Lalinda, колкото и да я плюят в Култ-а - невероятни снимки, невероятни композиции, прекрасни цветове в архитектурните снимки ( най-вече от Франция)

# 297
  • Мнения: 11 342
Даа, супер Вечернице - все апк мъъъничко си го жертвала  Wink
Добре се е получило с пердето!!!!


Аз съм голям фен на Lalinda, колкото и да я плюят в Култ-а - невероятни снимки, невероятни композиции, прекрасни цветове в архитектурните снимки ( най-вече от Франция)
А, баданарката вече я схванах. hahaha
Aма как се усети за синята фасада и Лалинда! Peace

# 298
  • Мнения: 2 109
вечи, тенкю Simple Smile кефят ме !

за втората снимка... така е по-добре, но аз бих я кропнала отгоре още (разваляйки пропорциите на рамката). а именно: бялото отгоре да е толкова колкото тревичката пред саксиите. така малко безцелно много бяла стена идва (за мен поне).
и аз днес едно работене му ударих...

# 299
  • Мнения: 1 258
Аз не съм фен на големите размери,пускани в интернет.Според мен би трябвало да публикаме снимки с качество за веб,но не за печат,т.е.не оригинали.Не че имаме кой знае какви шедьоври,но въпросът е принципен.

Общи условия

Активация на акаунт