да ползвамве ли памперс за плажа?

  • 5 996
  • 118
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 467
Абсолютно по голо дупе! Като малка винаги са ме оставяли така и си спомням с голямо удоволствие тези моменти, мисля да не ги спестя и на малката:)

# 16
  • Мнения: 2 152
Въобще няма да купувам такива памперси-бански Stop
Не стига, че нон стоп е с памперс , ами и на морето, вместо да му подиша кожата на дупето, аз пак да слагам памперс.Струва ми се меко казано глупаво и не мисля, че пясъка е тооолкова мръсен Naughty
Кога ако не на плажа ще му се "проветри" дупето. През останалото време, непрекъснато е с памперс

Последна редакция: пт, 15 юни 2007, 10:32 от кръц кръц

# 17
  • София
  • Мнения: 248
Без памперс  Peace

# 18
  • Мнения: 4 451
Не слагам памперс на плажа.

# 19
  • Мнения: 8 769
Ще ходиме на море следващият месец и се чудя трябва ли малката да е с памперс на плажа или да е чисто голичка?
Да, ползвала съм памперс-бански, само докато са на пясъка (или когато ходим на басейн). Единствената причина, поради която съм го правила е да не ми се напикаят (наакат) на плажа и да трябва да почиствам след тях. Mr. Green
В морето-голички, разбира се.   sport027

# 20
  • Мнения: 1 170
Добре, де. Ами тези деца, които не могат още да си казват кога им се пишка/ачка newsm78 ? Наистина ли смятате, че няма проблем да си вършат работата на плажа/във водата? Доста неприятно ми се струва. Убедете ме в противното, моля ви, защото и аз, естествено бих предпочела и нашето дупе да подиша Peace

# 21
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
От Бургас съм и знам колко е "чист" плажа- ще обличам бански-памперс на малкия.
Вили

# 22
  • Мнения: 24 467
Добре, де. Ами тези деца, които не могат още да си казват кога им се пишка/ачка newsm78 ? Наистина ли смятате, че няма проблем да си вършат работата на плажа/във водата? Доста неприятно ми се струва. Убедете ме в противното, моля ви, защото и аз, естествено бих предпочела и нашето дупе да подиша Peace

Туй ми беше вторият мотив да търся специален бански за бебето. На мен не би ми било приятно да гледам чуждите хлапета, пък и моето, да си вършат работата като животни по плажа. На годинка малко деца са се научили да се контролират.

# 23
  • Мнения: 4 447
Има на Хъгис памперси тип бански!

Хубава и прекрасна почивка!

  grinning039  Nature Sunny

# 24
  • София
  • Мнения: 581
не бих сложила памперс на плажа по никакъв повод  #2gunfireвиж обикновен бански може би

# 25
  • Мнения: 1 101
Моя син миналата година щъкаше по голо дупе на плажа. Много му беше кеф. Това лято отново ще бъдем така, нека подиша кожичката му, пък и да се порадва детето Simple Smile

# 26
  • Мнения: 344
Ние не сме ползвали досега. Самата аз обичам да ходя гола на плаж и бих се изплющяла веднага гола, ако можеше да ми се размине толкоз леко, колкото на дребния.
А защо във водата голи не? Че това е едно от най-приятните неща в живота - а не виждам с какво може да навреди. Памперсите спарват, включително банските.
И аз така мисля.Според мен няма нужда от памперс.Представяте ли си как ще се чувства малкото в тази жега с памперс на дупето.Май няма да му е много приятно? Sad

# 27
  • Мнения: 6 164
Аз съм на мнение, че момчетата може по пишка, но момичетата трябва да си имат нещо - памперс ли ще е, бански ли ще е, няма значение, но да има нещо, защото са по-предразположени към замърсяване и инфекции.

# 28
  • Мнения: 24 467
А как се опазват момченцата да не пишкат и да не правят други работи по плажа? Говоря за едногодишните, тъй като моето е на толкова.

# 29
  • Мнения: 9 903
засега си ходи по пишка на плажа. Гледам, че и другите деца са голи.

Общи условия

Активация на акаунт