да ползвамве ли памперс за плажа?

  • 6 029
  • 118
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 2 734
За мен е добре да има бански,щото ние нали сме мадами и ще ни се напълнят подробностите с пясък и после току виж някое възпаление сме лепнали.Аз самата още от съвсем малка помня,че адски мразех да ме събличат гола на плажа,затова ще се въздържа да насилвам и малката ако неиска(е,като порасне,де Wink)

# 61
  • Мнения: 9 913
който си мисли, че банският предпазва от пясък в дупето, ще бъде изненадан, като отиде на плажа Simple Smile спасение от пясъка няма, освен ако детето не стои на чаршафа, без да мръдне.
Възпаление от пясъка практически е много трудно да се пипне.
Всъщност на тази възраст - под 2 години - всички деца, които виждам, са си голи. Много от по-големите - също.

# 62
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 234
Аз вече даже купих бански  Wink

# 63
  • Мнения: 2 152
който си мисли, че банският предпазва от пясък в дупето, ще бъде изненадан, като отиде на плажа Simple Smile спасение от пясъка няма, освен ако детето не стои на чаршафа, без да мръдне.
Възпаление от пясъка практически е много трудно да се пипне.
Всъщност на тази възраст - под 2 години - всички деца, които виждам, са си голи. Много от по-големите - също.
Подкрепям напълно Peace
Синът ми ще бъде голичък Simple Smile

# 64
  • Мнения: 1 234
Нека си ходят децата голички. Ние сме на 4, и още си ходим така. А и с бански или без, пясък ще има навсякъде. Вече два пъти ходихме на плаж, имаше деца на 5-6 голички.

# 65
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
който си мисли, че банският предпазва от пясък в дупето, ще бъде изненадан, като отиде на плажа Simple Smile спасение от пясъка няма, освен ако детето не стои на чаршафа, без да мръдне.
Възпаление от пясъка практически е много трудно да се пипне.
Всъщност на тази възраст - под 2 години - всички деца, които виждам, са си голи. Много от по-големите - също.
Абсолютно вярно Peace!

За първи път отидохме на море на 1г. 5 мес - беше си по голо дупе, после нали се къпем, няма проблеми. Нито му се е възпалявала, нито се е зачервявала кожата.
Бански обухме на третата година - значи на 3,5 г. - все пак е по-голямо детето и изпитва срам. Но обезателно след като излезем от водата обувам сухи бански и мятам мокрите на чадъра да съхнат. Имаме по тази прична 3-4 чифта.
Отделен е въпросът, че още си стоим с тениска на плажа - много е бял и не робовум на тенденцията, че от море трябва да се върнеш като негър - мажа с фактор 30 - рак на кожата не искам да си навличам Naughty.

Малко офф - вчера точно за това говориха по ТВ - та значи жена, цял живот работила на полето, се състарява с 30 години и на 60 изглежда като на 90...

# 66
  • Мнения: 94
И аз съм за голо дупе!!!

# 67
  • Мнения: 1 264
който си мисли, че банският предпазва от пясък в дупето, ще бъде изненадан, като отиде на плажа Simple Smile спасение от пясъка няма, освен ако детето не стои на чаршафа, без да мръдне.
Възпаление от пясъка практически е много трудно да се пипне.
Всъщност на тази възраст - под 2 години - всички деца, които виждам, са си голи. Много от по-големите - също.
И аз съм на същото мнение. Не искам да му се спарва дупето освен това. Калоян ще е голичък.

# 68
  • Мнения: 2 891
който си мисли, че банският предпазва от пясък в дупето, ще бъде изненадан, като отиде на плажа Simple Smile спасение от пясъка няма, освен ако детето не стои на чаршафа, без да мръдне.
Възпаление от пясъка практически е много трудно да се пипне.
Всъщност на тази възраст - под 2 години - всички деца, които виждам, са си голи. Много от по-големите - също.

Ще я видим тази работа  Mr. Green Ще докладвам, обещавам. Сашо има бански тип "боксери".

# 69
  • Мнения: 3 456
Мисля, че няма рискове, когато детето е голичко. Все пак обаче моята дъщеря миналата година ( беше на 2) се тръшкаше, че иска бански и купихме. Тази година пак ще купуваме, но все не мога да намеря нейния размер

# 70
  • до канала
  • Мнения: 518
струва ми се че на място ще прецениш най-добре Peace

# 71
  • Мнения: 1 225
Моят син миналата година беше на 6, и все още беше гол. Имаме бански и той много държеше на тях. Влезе два пъти в морето и после като му залепнаха на дупето, сам си ги свали.

# 72
  • Мнения: 5 103
С бански ще сме Peace

# 73
  • Мнения: 1 467
Гола, моята едва ли ще може много да шава, така че ще я сложа на чаршафче и готово:)

# 74
  • Мнения: 5 183
С бански

Общи условия

Активация на акаунт