Спаначена диета на д-р Дуде за три дни!

  • 3 174
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 241
Долавям май заяждане ,което почва да ме дразни.
 smile3520

Може би заяждането е защото малко прекаляваш с пародията, а, не мислиш ли? Едни път, два пъти, добре... но да продължаваш идва в повече.

# 16
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
поци, верно ли са 800 калорийки дневно, да ти се доверя ли или да те  изконтролирам, 4е да не вляза в преразход?

# 17
  • Мнения: 4 678
Долавям май заяждане ,което почва да ме дразни.
 smile3520

Може би заяждането е защото малко прекаляваш с пародията, а, не мислиш ли? Едни път, два пъти, добре... но да продължаваш идва в повече.

Kакво продължавам smile3505

Последна редакция: сб, 16 юни 2007, 14:29 от Поци

# 18
  • Мнения: 4 678
поци, верно ли са 800 калорийки дневно, да ти се доверя ли или да те  изконтролирам, 4е да не вляза в преразход?

Ne ми се доверявай тук.Само на лични newsm10

# 19
  • Мнения: 2 331
май трябва да разнообразиш вида хумор,че хората не обичат еднаквостите!давай сега в тренировките малко шега!макар че,ти тях ги приемаш доста сериозно и не знам ще се справиш ли?
а може би,просто не носим на лиготия и смях...???!!! Tada newsm57
а ти що се дразниш на заяждане? newsm78

# 20
  • Мнения: 4 678
Защо се дразня?
 newsm44Защото сигурно с тези хора ме делят 1 вагон книги,за хранене и спорт прочетени!
За това и си позволявам разни шантави теми,които вярвам че хората пресяват.
Не ,че другите във форума са доста нормални,един чака на луна друг,на чорба,трети пък спира да се храни с надежда -преминаване в друго измерение   angel008
Позволявам си защото имам"дупе", който ме е послушал е отслабвал,въпреки че по нета има и греди.Почти си като екстрасенс af
Някои хора не са били родени ,когато аз съм тренитал двуразово.
А и на лични купона е пълен,наемам секретарка newsm62
Знам,човек на диета е малко нервен и за това не се сърдя за малко buria

# 21
  • Мнения: 4 770
    Само да поясня, че съм далеч от заяждане. Както се казва - just a joke.    newsm53
    А и какво съм виновна аз, че някои хора не разбират от хумор. Или по-точно разбират, но само от своя собствен. И после ние не сме носели на майтап.     newsm62

# 22
  • Мнения: 4 678
бЕЗ КОМЕНТАР smile3505
Не се дразня Peace
Ако двама мислят по един и същи начин ,единият е излишен  bouquet

# 23
  • Мнения: 4 770
  Най-доброто, което можеш да направиш. Впрочем, това за вагона книги разлика можеш да го кажеш на някой друг, но не и на мен.  Joy

# 24
  • Мнения: 4 678
Може да си прочела повече любовни романи,учебници по икономика,психология и др.
Но за спорт и хранене ,не знаш в каква категория влизаш,не е за теб smile3521

# 25
  • Мнения: 4 770
    rotfImao   Аз любовни романи не чета. Бъркаш ме с  друг тип момичета... и изобщо - не си падам по каквито и да било произведения без интелектуално съдържание. В  голяма грешка си, ама хайде. Всичко най-добро.   smile3503

# 26
  • Мнения: 4 678
Мир,че пускам нова тема newsm62

# 27
  • Мнения: 4 770
    newsm03   Да вярвам ли на очите си???  ОК. Мир.
   А може ли да те питам нещо на ЛС. Че ако те питам тук, пак ще излезне като е***ка.  newsm12

# 28
  • Мнения: 4 678
По добре тук.
Защото на лични ме питат неща, за които после ми се налага и тук да отговарям.
По добре да четат тук и да не се повтарям.

# 29
  • Мнения: 4 770
   Хехе. Че много късо те държат дамите от форума тогава.  hahaha
   Въпросът ми се отнасяше лично до мен и засяга информация, която не бих оповестила в писмен вид почти никому, а най-малко на всеослушание. Може би друг път. Мерси за желанието.
    smile3503

Общи условия

Активация на акаунт