За количките!

  • 1 587
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 300
лекарката която идваше на посещение при новороденото ми бебе специално каза ,в кошницата за кола бебето да не се разхожда за дълго ,а да се мести в коша и това до 6 месеца- за кратко ок и как, с малко бебе ще тръгна на дълъг път 3 часов не виждам,
тия кошници са като отиваш до магазина с колата да не носиш специално и кош,
но всеки сам решава-
в друга страна съм ако това има значение и незнам как нашите BG доктори не го казват
А когато ти се налага 6 часов път какво да го правя бебето- да го оставя само ли Shocked
В Бг докторите рядко са на едно мнение и част от тях го казват това за дългото време в кошницата..

# 16
  • Мнения: 4 546
може ли да обясните малко за летните кошове и положенията на гръбчето? примерно 3 положения на кошчето достатъчни ли са?

# 17
  • Мнения: 17 407
може ли да обясните малко за летните кошове и положенията на гръбчето? примерно 3 положения на кошчето достатъчни ли са?

Да.

# 18
един път или два пъти по 6 часа ,нищо няма да му стане на бебето, но да го разхождаш
до 6 месец в maxi-cosi   или така наречената кошница и да нямаш кош за новородено ,не се препоръчва, даже е недопустимо
аз не бих рискувала

# 19
  • Мнения: 535
Аз и в друга тема бях писала,но пак ще се включа  Laughing Столчето на play има няколко позиций на гръбчето и напълно легнало положение.Спокойно бебче може постоянно да си лежи в него! Wink

Общи условия

Активация на акаунт