ползвате ли тампони на морето?

  • 6 959
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 070
не си ли слагала до сега ,направи няколко проби преди морето.ина4е стават и гафове Embarassedако не го поставиш правилно ,току виж си забременяла от щипалка

# 16
  • Мнения: 1 877
Не ползвам изобщо тмпони.Така и не можах да свикна с тях,както и със сутиена....

# 17
  • Мнения: 9 865
Ползвам само тампони, винаги. Не си представям да ходя с "памперс" 3-4 дни.
И на морето и навсякъде. Никога не съм имала проблем, не се разтича, дори забравям че съм неразположена (това си е ген, знам че не всички са така). Единственият гаф, който ми се е случвал е да ми се покаже връвчицата на тампона, но си я прибирам (във водата не се вижда) и се джаскам по-малко.

# 18
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 339
Ползвам, разбира се. Нямам предпочитания към определена марка, всички ми вършат работа.

# 19
Никакъв проблем! Само поглеждай конеца да не ти се подава случайно от банския, случвало ми се е -смях Joy Ако ти е по-обилно кървенето- сменяй просто по-често тампона да не протече по конеца. А Joyз лично спокойно мога да изкарам по 4 часа. Даже и на басейни когато ходя/рядко/ и да не съм в цикъл винаги си сллагам тампон- предпазвал във влагалището да навлизат гъбички и други гадости #Crazy Приятно море от мен!

# 20
  • Мнения: 2 641
мен не ме боли корема като ми идва и затова независимо на кой ден слагам и бух в водата. състезателките по плуване цял живот с тампони влизат и по басейните, незнам на някоя да и е станало нещо. в форума има доста невротични жени дето всичко им се струва опасно и щом не им харесва да влизат в водата с тампони, защо ли изобщо четат темата? аз лично слагам средните по големина и нямам никакъв проблем, все пак плуването и досега с водата неможе да се замени с нищо - човек се чувства щастлив  Peace

# 21
  • Мнения: 4 076
Зависи от цикъла.Моят е дълъг,обилен,болезнен и мъчителен.Ползвам тампон,когато трябва да заведа детето на плаж,но се чувствам много некомфортно,коремът ми определено се подува и ме боли повече(не съм хипохондричка).Много често на плажовете няма кабинки за преобличане,за да си смениш тампона...абе,голям проблем ми е.

# 22
  • Мнения: 511
ползвала съм но несмея да влизам във водата

# 23
  • Мнения: 656
Ползвам, разбира се. Нямам предпочитания към определена марка, всички ми вършат работа.
Peace

# 24
  • Мнения: 537
Ползвам тампони и не само на морето. Не ми е комфортно с превръзки. Години на ред ходих на плуване и от там свикнах с тампони и се чувствам перфектно с тях.

# 25
  • Мнения: 118
Определено няма да се върна от морето само защото ми е дошло. Тампоните не са ми безкрайно комфортни, но въпреки това слагам един и се напъхвам във водата. Ако няма толкова къде да го сменя, ще изврънкам льо Мъж да отидем на обяд и в тоалетната на заведението го сменям. When there's a will, there's a way...

# 26
  • Мнения: 7 640
Никакъв проблем! Само поглеждай конеца да не ти се подава случайно от банския, случвало ми се е -смях Joy Ако ти е по-обилно кървенето- сменяй просто по-често тампона да не протече по конеца. А Joyз лично спокойно мога да изкарам по 4 часа. Даже и на басейни когато ходя/рядко/ и да не съм в цикъл винаги си сллагам тампон- предпазвал във влагалището да навлизат гъбички и други гадости #Crazy Приятно море от мен!

кака предпазват, бре душа, като се просмукват с тая вода hahaha

# 27
Ще ми се наложи това лято да ползвам по време на море  и съм много притеснена.Искам да попитам колко време максимум можем да се задържим във водата докато сме ``неразположени``, и коя марка е по-доказана ? ОБ или Таmpax? Благодаря предварително. Sad

# 28
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
ох, как не ви се напряга сивото вещество...  ooooh!

Когато сте във водата, налягането й е по-голямо от вашето собствено. Тогава (практически) не ви тече. При излизането става обратното и затова кръвта руква.
Направете си сметка в кой ден от цикъла сте. Не е сложно. Само малко мислене е нужно.

# 29
  • Мнения: 3 456
Ще ми се наложи това лято да ползвам по време на море  и съм много притеснена.Искам да попитам колко време максимум можем да се задържим във водата докато сме ``неразположени``, и коя марка е по-доказана ? ОБ или Таmpax? Благодаря предварително. Sad
При всички положения бих ти препоръчала, ако си в "обилен ден" да не влизаш във водата или за малко и веднага след това да бягаш за смяна.
Аз лично съм ползвала само ОБ, затова не мога да направя сравнение.

Общи условия

Активация на акаунт