плажна палатка за бебе

  • 12 162
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 69
някой може ли да прати снимка на този вид палатки, който продават в Хипо, дали не са много открити, стават ли да си сложиш бебето да спи, защитено от слънчевата светлина и пясъка. Проверявали ли сте дали ги има в Метро?

# 16
  • Мнения: 1 426
имаме такава палатка като тази в Шел католога, но без Мечо Пух и вътре става невероятен парник, не се диша

# 17
  • Мнения: 56
на хипото е по скоро сенник за пясъчник то така и пише,не е защитено бебенцето от вятър и е много висока вятъра лесно ще я вдигне.Аз си взех от промоцията на пикадили -клиентски карти за 400точки много е готина защитена от три страни и се води тента за плаж а не палатка

# 18
Мишенце, благодаря за идеята ти за палатка, но къде може да се купи? Страхотна е!  Hug

# 19
  • София
  • Мнения: 5 190
От години наблюдавам чужденците на плажа със супер полу-палатките за дечицата им. Още не съм намерила в БГ подобна.
   Трябва да е най-важното устойчива срещу вятъра. Да е по-скоро навес и да се проветрява отлично. Да е с 100% UV защита.
   Може и да е лека и лесна за разпъване и укрепване. Може и да е скъпа.
Всякякви летящи чадъри, навеси и приспособления не вършат работа, когато има вятър, а искаме да припарим на плажа с бебе.
Преди седмица за пореден път видях семейство с 2 деца с подобна- сметнахме че е ок. 15лв, но в Словения...

# 20
  • Мнения: 1 371
Записвам се да следя темата. И аз се чудя от къде да си купя такава палатка...
 Peace

# 21
  • Мнения: 3 356
И аз се сдобих с плажна палатка,ще я снимам довечера и ще ви я покажа.

# 22
  • Мнения: 3 356
Ето я,донесоха ни я от Германия,излезе 27 лв.

http://www.bgphoto.net/photos/8281/o633200825626093750.jpg

http://www.bgphoto.net/photos/8281/o633200825719687500.jpg

Доста е голяма и бързо се отваря и сгъва.

# 23
  • София
  • Мнения: 5 190
Изглежда много добре. Според опаковката има ли UVзащита? От какъв магазин е купена?
Приятно море!!!!!!!!!!!!

# 24
  • Мнения: 239
И нашата е такава,но изцяло синя със две джобчета отвътре.От клубните точки на Пикадили(400).Разгъва се за 2-3 минути.Гледах и в един магазин за плажни артикули-струваше 20лв.

Общи условия

Активация на акаунт