Изобщо усмихвате ли се?

  • 2 757
  • 75
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 098
Винаги съм усмихната.Дотолкова,4е взеха да се заяждат с мене"Абе ти нямаш ли проблеми,защо си толкова лъ4езарна?" Laughing
А вие усмихвате ли се с о4ите?Свети ли ви погледа или е мътен и тъжен като след дълга пиянска нощ? Laughing

# 16
  • Мнения: 25 615
Кейси и сие, вие там нямате ли си други забавления, освен да се заяждате с бг-аборигените?
Вече разбрахме, че сме най-тъпите, най-нещастните, най-задръстените, най-загубените, най-нетолерантните, най-големите расисти и простаци на света, ето сега стана ясно и че сме най-намусените.
Хайде, мирясайте вече! Наистина прекалихте!
А теб лично бих те посъветвала да излезеш малко навън, може пък да ти стане по-весело на душата като видиш всички онези усмихнати и добри хора там!  Hug

# 17
  • Мнения: 7 837
Како Сийке недей да звучиш сега като комбинация от слана и роса  Grinning

# 18
  • Мнения: 25 615
А ти за мъзга не си ли чувала?  Flutter

# 19
  • Мнения: 14 133
Да, доста често.
 


Усмихни се на живота, за да ти се усмихне и той  Hug
newsm10 smile3501

# 20
  • Мнения: 920
Да, бе. Ака живеех у Америката. И всичко да ми е наред.

# 21
  • Мнения: 7 837
Трябваше ли, за да ви направя "кефа" да кръстя темата - Изобщо българите усмихваме ли се?
Това ли искате???

# 22
  • Мнения: 3 423
Усмихнах се на анкетата ти.
После се натъжих, щото не
мога да кликна едновременно
на всички опции. Отивам в
темата за псувните. Точка.

# 23
  • Мнения: 3 405
Simple Smile

Кейси се поправи

# 24
  • Мнения: 3 205
Трябваше ли, за да ви направя "кефа" да кръстя темата - Изобщо българите усмихваме ли се?
Това ли искате???


И щяхме да ти се усмихнем през зъби, да не избирам друг отговор от анкетата  Mr. Green

# 25
  • Мнения: 2 792
   Завидях ти за снимките  Laughing

  Аз си се усмихвам и съм любезна, грижа си се за нервната ми система,цял живот ще ми е само една, не се товаря от лошото настроение около мен.
  Понякога имам чувството, че живея в друга Бг действителност, примерно вчера в един супер маркет, касиерката много се радва на децата, после ми каза, че съм била много приятен клиент и било удоволствие да ни обслужва, като накрая ни пожела пак да заповядаме.
 

# 26
  • Мнения: 1 113
Кейси, защо възпрепятстваш активното ми участие във форумския живот? Как да гласувам сега? А?

Аз такова, напоследък съм като Кифлата. Много ми се радват хората. И ми благодарят, че съм мила, вежлива и усмихната. Сигурно трябва да си махна розовите очила ...

# 27
  • Мнения: 1 299
Кейси, дай поне отговор Друго, та да се разпиша  Mr. Green

# 28
  • София
  • Мнения: 4 867
Кейси, бъркаш, не е Харли. Сузуки Мародер е. Ама пак си го харесваме. И му се усмихваме.

Понякога се изненадвам като ми кажат, че съм много усмихната - явно често се усмихвам без да си давам сметка, без конкретна причина и адресат.

Кифла, Милена, снимките са съвсем пресни - в сряда се прибрахме. И още се усмихвам като си спомня за пътуването.

Някой да спре дъжда в София, че и утре мислим да отпрашим нанякъде... И да не стане, пак ще се усмихвам...

# 29
  • Мнения: 3 622
Вечно усмихната - това съм аз, и при всичкото ми желание да гласувам в анкетата нямаше  как - нито едно от посочените.  Wink

Усмихни се на живота, за да ти се усмихне и той  Hug

 newsm62

Общи условия

Активация на акаунт