Свършихте ли някаква работа днес?

  • 2 928
  • 75
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
И аз днес свърших работа, за разлика от предишните седмици, когато ми беше втръснало и ме мързеше, сега направо с кеф бачкам.  Laughing

Но пък куриерът не си е свършил работата, още не ми е донесъл пратката, може да се поправи в следващите час и 20 минути.  atwork Но аз вече губя надежда, баба ще е без подарък утре. Confused

# 16
  • Мнения: 1 533

Калиноу, ти ли си на аватара?
(извинете за цитата)

И така би могло да се каже. Малката ми разкошничка.
(извинете за спама)

# 17
  • София
  • Мнения: 8 348
Ич. Днес са пуснали лудите в градска отпуска и всички през моя офис минаха.
През останалото време ни валя, гърмя, спира ни тока, а и се позабавлявах с разни космати проблеми.

# 18
  • Мнения: 3 423

Кейси, а ти показа ли се в онази тема?
Шанс се дава веднъж. Лекарите са кожодери.

# 19
  • Мнения: 2 161
За 5 пари работа не съм свършила.Цял ден на плаж.Дори децата си не съм погледнала.Предстои ми почивка и ми е едно празнично-безразлично.И нищо не може да ме ядоса Grinning.

# 20
  • Мнения: 1 533
.Предстои ми почивка и ми е едно празнично-безразлично.И нищо не може да ме ядоса Grinning.

Да не зачезнеш пак за месеци. Съобразявай се малко.

# 21
  • Мнения: 14 490
ходих да си правя кичури.
пуснах две перални.
това е

# 22
  • Мнения: 2 161
.Предстои ми почивка и ми е едно празнично-безразлично.И нищо не може да ме ядоса Grinning.

Да не зачезнеш пак за месеци. Съобразявай се малко.
Само за месец Simple SmileЧаках с нетърпение децата да излязат във ваканция,честито на всички дечица,които днес приключиха и тази година.

# 23
  • Мнения: 2 891
Никаква, ама никаква работа не свърших!!!

# 24
  • Мнения: 1 533
Само за месец Simple SmileЧаках с нетърпение децата да излязат във ваканция,честито на всички дечица,които днес приключиха и тази година.

Ооо, мерси Laughing Добре че ме подсети, още една част от дечурлигата ми ще мога да засиля на ранчото. Ще ми остане само някаква си една трета.

# 25
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Доста работа свърших, и мен ме е обзел ентусиазъм.
Отметнах и голяма част от допълнителната за събота и неделя и утре с чиста съвест ще се пльосна да събирам тен на терасата Grinning.

# 26
  • Мнения: 2 161
Само за месец Simple SmileЧаках с нетърпение децата да излязат във ваканция,честито на всички дечица,които днес приключиха и тази година.

Ооо, мерси Laughing Добре че ме подсети, още една част от дечурлигата ми ще мога да засиля на ранчото. Ще ми остане само някаква си една трета.
Ей,да ти са живи и здрави и трите третини.

# 27
  • Мнения: 877
Да, чак не е за вярване:
-изчистих
-бях на фитнес с малката (за първи път, трудна работа е)
-вилнях с ютията към час
-и ако измисля какво да направя една тиква, ще си дам медал
С такъв кеф ще си изпия питие с приятели  Laughing.
Най-важното е, че така извъртях едно свое пътуване, че ще мина през Рим, доволна съм от себе си. Трябваше да го споделя с някой.

# 28
  • Sofia
  • Мнения: 1 434
Прах,  гладих, гледах две деца - октоподчета, сега ако успея да се изкъпя ще е супер...

# 29
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Пих кафе  в 6.00, изгладих докато гледах сутришните новини, после  нахраних бебока и тои заспа, пуснах прахосмукачка, пералня, отидохме  до магазина и на лека разходка- заваля и пак сме тук и гледаме ТВ, на тати ще му сготвим наденички, но като си доиде за да са топли и вкусни.
Вили

Общи условия

Активация на акаунт