кърмене на две бебета

  • 1 169
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 560
Браво на теб и чудесно за бебетата.
И аз взимам кърма от друга майка и съм много доволна, че я има. Не знам дали бих се съгласила директно да накърми детето ми, но и какво пречи?

# 16
  • София
  • Мнения: 12 236
  Аз пък гарантирам, че няма проблем да се кърмят две бебета  Wink

# 17
  • Мнения: 1 924
Браво, похвално! И добре , че майката на детето е съгласна- наистина деликатна ситуация,както са отбелязали и другите; мен пък всичко това ме навежда на мисълта
дали при създалото се положение майката няма да се амбицира да му дава отново от нейната гърда ; поне аз в  бих опитала...

# 18
  • Мнения: 337
аз имам пламенница с 2 седмици по малка от сина ми ,кърмата не и стега и я дохранват с АМ ,аз отдавна предложих на майката да я кърмя,но преди месец се престраши (или по скоро и е било неудобно да ме притеснява).Сега цедя сутрин и вечер ,а когато сме заедно я кърмя.Случи се да сме цял ден заедно и аз кърмих на всеки час,ту едното ту другото,на другия ден щях да гръмна Grinning явно и един ден е достатъчен за да се стимулира повече производство

# 19
  • Мнения: 4 242
Страхотно smooth , поздравления!   bouquet
И аз съм кърмила няколко (колко  newsm78) бебета и знам какво е усещането, много е хубаво винаги а и каузата определено си заслужава. Браво и на майката преглътнала гордостта си и позволила бебето и да получи по доброто!  Peace

За количествата не се бой, колкото повече- толкова повече  Grinning, ще видиш че за ден- два ще се регулира кърмата ти и в уречения час ще имаш две препълнени гърди за две гладни устици  Heart Eyes

# 20
  • Мнения: 350
Благодаря ви момичета за отзивите!Днес пак се кърмихме успешно! Казах на майката да пробва със силиконови зърна, но честно казано в очите й прочетох страх....да не би и с тях да не засуче.Имам чувството, че се е примирила с това, че бебо не суче от нея и дори не иска да пробва отново, да не би пак да я отхвърли. А според мен няма причина, явно проблема е във формата на зърното. Много се измъчва с това цедене, а и според мен така кърмата намалява с времето, защото помпата не цеди това което бебо може да изсуче.Определено й е много мъчно, но преглътна в името на детето.

# 21
  • София
  • Мнения: 12 236
   Аз също смятам, че майката трябва да опита отново. След като суче от теб все ми се струва че не би трябвало да откаже вече и на мама. Може би и е правило кърмаческа стачка преди и сега като е отминала вече ще иска и от нея.

Общи условия

Активация на акаунт