Игри, моделиране и апликации за малки и големи.

  • 253 745
  • 1 662
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 9 052
направихме калинки, разкошни са  Wink благодаря за идеята Hug
Дай да видим деееееее  Crossing Arms

 
ще покажа раzбира се, но не zнам кога, при нас е екшън , всички работим, малкия е сополив и проявява неудържим интерес към камерата и лаптопа, та мога да качвам снимки само като спи, а тогава съм каталясала и само падам на дивана  Laughing Но калинките ги правихме zаедно 3 мата с тати и малкото слънце  Wink
ВчЕра донесе доста идейно творение от яслата. Жените бяха събирали от тоалетната хартия сърцевината (ролка ли се нарича? картонената тръбичка? ) Дали на децата да оцветят с боички и zалепили от двете страни капачета от цветна ориzова хартия , много плътна . Вътре напълнили дребни камъчета  Wink Голямо дрънкане падна , а и много красиво е станало  Hug

# 721
  • Мнения: 1 225
 Тази книжка дали е показвана?  newsm78



http://rapidshare.com/files/22040257/Cat_DaVin.rar.html
 Ето разни странички от книжката


# 722
  • Мнения: 3 034
мисля, че не. благодаря, ilenkata.  bouquet

ние напоследък не правим много неща, защото Марена иска да си играе сама в стаята и нещо си чурулика от там. така че аз гледам да не я притеснявам, а да се занимаваме само, когато не и се играе. Sunglasses

# 723
  • Malgrat de mar
  • Мнения: 131
Ето какво правихме ние
И ето от самото начало http://www.snimka.bg/album.php?album_id=221747&photo=1
Трябваше да го лакирам,но ме домързя.

# 724
  • Мнения: 2 084
Моля за идея за констуркция на параван или малка къщичка, която да се изпълнява ставнително лесно. Много искам това да е специалния подарък от мама и тате за рождения ден на моите щурчета. Искам да правим паравана заедно с децата точно на рождения им ден и не бива има издънки.

# 725
  • Мнения: 3 034
мама емили, много са хубави буквичките  Laughing

k.dimitrova, виж това дали ще ви свърши работа. м оже да се направи и по-широко, а може и да не е куклен театър.

# 726
  • Мнения: 1 608
мама емили, много идейно с формите от гумения пъзел да направите буквите. Девойката доста се е забавлявала май. Wink

k.dimitrova, като паравана на iviche имахме и ние. Много функции имаше. Simple Smile

# 727
  • Мнения: 2 084
Iviche, много благодаря. Изглежда лесно да се направи.

# 728
  • у дома
  • Мнения: 8 384
Много Ви моля,ако някой знае къде има идеи за правене на картички за 8март бързо да казва.

# 729
  • Мнения: 1 608
Много Ви моля,ако някой знае къде има идеи за правене на картички за 8март бързо да казва.
Виж за идейки тук - http://zanimavki.dechica.com/.

# 730
# 731
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
Здравейте момичета!

Търся сайт с картинки, които се получавт след свързване на цифрички - дано ме разбрахте!
      Ето тук:
http://picasaweb.google.bg/DesislavaPeeva79/sJokFL
 Peace

И тези са страхотни.
И аз много ги харесах.

# 732
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
Ето какво правихме ние
И ето от самото начало http://www.snimka.bg/album.php?album_id=221747&photo=1
Трябваше да го лакирам,но ме домързя.
Това е много хубаво но кажетете от какво са направени буквичките.

# 733
  • Malgrat de mar
  • Мнения: 131
Това е много хубаво но кажетете от какво са направени буквичките.
От глина,после ги сложих във фурната да се изсушат на най-слабото.

# 734
  • Мнения: 641
Конструктор от камъчета:


Много ми харесва!
Ати, с каква боя боядиса камъчетата? Лакирани ли са?

Мисля това е за тук:
http://picasaweb.google.com/IlhanFan172632/ThePaperTubeZoo

Общи условия

Активация на акаунт