Игри, моделиране и апликации за малки и големи.

  • 253 745
  • 1 662
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 400
Търся сайт с картинки, които се получавт след свързване на цифрички - дано ме разбрахте!

Ето още: http://picasaweb.google.bg/DesislavaPeeva79/iECCFL/photo#5161624995421035218

  Мерси!

# 706
  • Мнения: 400
Здравейте момичета!

Търся сайт с картинки, които се получавт след свързване на цифрички - дано ме разбрахте!
      Ето тук:
http://picasaweb.google.bg/DesislavaPeeva79/sJokFL
 Peace

И тези са страхотни.

# 707
  • София
  • Мнения: 659
Ето с какво се занимавахме днешния слeдобед
 

# 708
Уеб страница с рисунки за отпечатване и оцветяване - http://paint.my32.net
Защото децата обичат да рисуват!

# 709
  • София
  • Мнения: 1 775
Момичета, много се извинявам, но преди време някой беше пуснал линк с рисунки в/у камъни. Търся го, но не мога да го намеря. Имаше много интересни идейки за мечета, костенурки...
veroniki ме подсети   bouquet.

# 710
  • Мнения: 9 052
има ли някъде калинки? Малкия вчера се вкопчи в един букет, на една от роzичките бяха zакрепили калинка ... и аz му обещах да си направим в къщи или да си нарисуваме калинка  Wink

# 711
  • София
  • Мнения: 659
Lovi ето го http://picasaweb.google.com/eunizarate/PaintingOnRocksForKids Трябва да благодарим на Ilenkata newsm51 тя го откри.
 Jabata_dil може да си направите калинка от орехова черупка. Вземаш една половинка от орех и я изрисуваш като калинка. После може да я залепиш върху лист хартия и от него да изрежеш и крачета. Ох, не го обясних много добре, но дано схванеш идеята. Мисля, че някъде по назад в темата някой беше показал подобни животинки от орехова черупка.
 Друго, за което се сещам е да си направите калинка от солено тесто и после да си я оцветите.

# 712
  • Мнения: 9 052
Jabata_dil може да си направите калинка от орехова черупка. Вземаш една половинка от орех и я изрисуваш като калинка. После може да я залепиш върху лист хартия и от него да изрежеш и крачета. Ох, не го обясних много добре, но дано схванеш идеята. Мисля, че някъде по назад в темата някой беше показал подобни животинки от орехова черупка.

Благодаря ти. ние имаме доста орехи и аz от тях правя играчки zа елха zа коледния баzар (имам ВЕчЕ половин щайгичка zа Коледа 2008). Като махна ядките zалепям орехчЕто отново с една лентичка zа zакачАне , после боядисвам с блестящи гелове zлатно или сребърно или го олепям със стеропор наситно. Но zа калинка не се бях сетила. ще направя  Wink

моят син е като гледам около половин годинка по малък от твоя, но е далеч по некоординиран. Рисува доста, "окръжности" или спирали може, линии точки , с пластелина се бори, като аz правя Ечрвейчетата и топчетата ,а той ги лепи едно zа друго, сглобява, натиска ... но като гледам твоя сам ги меси нещата  Thinking ще трябва  да видя какво правя аz погрешно  Wink

# 713
  • Мнения: 1 918
veroniki, вие сте страхотни просто!
Така благородно ви завиждам, че имате време за такива занимавки  Hug
Те мъниците точно сега вече са на възраст, която им е интересно всичко ново и имат и желание да се занимават.
Аз доста пооткраднах от твоите творения, че са лесно изпълними.
Направихме и ние една "гъсена" (гъсеница) шоко яйцата
и ежко, а това с камъчетата и черупките също ще го спретнем.
за съжаление имам време само събота и неделя, но гледам и вечер да се занимаваме - но...случва се рядко.
Тези дни ще правим мартеници  Simple Smile Ще покажа какво сме сътворили.

Последна редакция: вт, 14 окт 2008, 12:50 от Vache

# 714
  • Мнения: 679
Конструктор от камъчета:

Последна редакция: чт, 21 фев 2008, 16:06 от Ати

# 715
  • Мнения: 5 878
А! Това е много хубаво.

# 716
  • София
  • Мнения: 1 775
Lovi ето го http://picasaweb.google.com/eunizarate/PaintingOnRocksForKids Трябва да благодарим на Ilenkata newsm51 тя го откри.
 
Благодарности и на теб и на Иленката  newsm51 newsm51 newsm51
Ати, нямаш милост. Много е идейно и красиво.

# 717
  • Мнения: 1 225
 Попаднах на този конкурс http://kangaroo.roditeli.info/contests/hudojnik/

# 718
  • Мнения: 9 052
направихме калинки, разкошни са  Wink благодаря за идеята Hug

# 719
  • София
  • Мнения: 659
направихме калинки, разкошни са  Wink благодаря за идеята Hug
Дай да видим деееееее  Crossing Arms

 Gigi добре е станала и вашата гъсеница. То най-важното е на дечко да му харесва. И не се измъчвай много, че рядко се занимаваш с детето - важното е, че го правиш дори и в малкото свободно време, което имаш. По-лошо е, когато желанието липсва. Аз познавам майки, които не работят и си стоят вкъщи да си "гледат" децата и май наистина само ги гледат (без да се занимават особено с тях).

Видях това http://www.yoyashop.com/ys_product.asp?cat_id=85&prd_id=97 и се сетих, че някой споменаваше нещо подобно. Само дето не може да се поръча от тук. Дали го има в БГ?

Последна редакция: чт, 21 фев 2008, 23:04 от veroniki

Общи условия

Активация на акаунт