Галерия тавани от гипсокартон

  • 178 418
  • 88
  •   1
Отговори
# 15
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Ох, страхотни неща видях! Кога ли и моя дом ще изглежда така.    Sad

# 16
  • Мнения: 7 430
Червената кухня ми е в сънищата отдавна ooooh!
Кефи ме в снимката на спалнята лампите на стената - уникални са Peace

Иначе има много интерсни идеи за тавани от гипсартон Wink

# 17
  • Русе
  • Мнения: 2 354
Баси яката кухня, искам и аз  Crossing Arms

Последна редакция: нд, 15 юли 2007, 08:33 от Адриана Здравкова

# 18
  • Мнения: 6 039
наистина ли ви харесват тези идеи? Confused Confused Confused Confused Confused
страшна отживелица

# 19
  • Мнения: 1 153
На мене повечето ми харесаха Grinning,Малена а какво е модерно сега,би ли предоставила снимки Simple Smile

# 20
  • Мнения: 22 872
наистина ли ви харесват тези идеи? Confused Confused Confused Confused Confused
страшна отживелица
На мен не,но не смеех да го кажа.И аз смятам,че са отживелица Embarassed

# 21
  • Мнения: 6 039
На мене повечето ми харесаха Grinning,Малена а какво е модерно сега,би ли предоставила снимки Simple Smile

всъност тази вълна с форми по тавана от гипсокартон съм я наблюдавала само в БГ и Русия. Нямам обяснение.

# 22
  • Мнения: 7 430
На мене повечето ми харесаха Grinning,Малена а какво е модерно сега,би ли предоставила снимки Simple Smile

всъност тази вълна с форми по тавана от гипсокартон съм я наблюдавала само в БГ и Русия. Нямам обяснение.


...и в Канада съм виждала, но само по заведения Peace
По принцип на мен ми харесват някои окачени тавани, но в моята къща няма да има...

А ти Wink...светни ни какво е готино човек да си направи в къщата Hug

# 23
  • Мнения: 6 039
с удоволствие бих споделила идеи, но от няколко дни Малена ни побърва, нямам сили и нерви да се ровя. Минавам през форума леко транзит.

# 24
  • Мнения: 7 430
с удоволствие бих споделила идеи, но от няколко дни Малена ни побърва, нямам сили и нерви да се ровя. Минавам през форума леко транзит.

...сладката Маленна  Hug не вярвам Naughty
Ела да видиш в къщи какво е Crazy Crazy Crazy

Когато можеш...  bouquet

# 25
  • Мнения: 6 039
о не, повярвай ми не искам никой да е свидетел на това, което прави и на нещата които ми говори......
детето от снимките не е моето, не го познавам, моето е ...........ще си спестя епитетите Cry Cry Cry Cry Cry Cry

# 26
  • Stara Zagora, Bulgaria
  • Мнения: 175
с удоволствие бих споделила идеи, но от няколко дни Малена ни побърва, нямам сили и нерви да се ровя. Минавам през форума леко транзит.
Моля те дай нещо да разгледам,че и аз съм на такава вълна-ще ми е интересно да разгледам нещо,а и всичко което си показвала досега ми допада много!

# 27
  • Мнения: 1 655
А каква е тенденцията за тавани в банята?

# 28
  • Мнения: 6 039
обещавам да пусна снимки, но в момента съм с разширени зеници, така до утре следобед, така че ще гледам вечерта да се отчета с материал

# 29
  • Мнения: 1 153
Благодаря Малена Grinning чакам с нетърпение Party

Общи условия

Активация на акаунт