Галерия тавани от гипсокартон

  • 178 417
  • 88
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 085
таван на детска стая, май пак е от руските сайтове, не помня  newsm78

# 31
  • На небето
  • Мнения: 5 530
таван на детска стая, май пак е от руските сайтове, не помня  newsm78 [IMG]

Руски е да. Те повечето са от един и същи сайт като гледам.

# 32
  • Мнения: 463
Саита е Rander.ru ,всички тавани без личните са от там .Ако искате ще ви пусна още от тях.

# 33
  • Мнения: 1 153
Монка аз искам да разгледам останалите ,ще пуснеш ли адреса на сайта.Благодаря ти  bouquet

# 34
# 35
  • Мнения: 1 107
Малко отклонение от темата-колко е минималната височина на стаята, за да не те "захлупва" окаченият таван?

# 36
  • Мнения: 22 870
Малко отклонение от темата-колко е минималната височина на стаята, за да не те "захлупва" окаченият таван?
Моят таван е стандартните 250.За да не се захлупи помещението с ниския таван,е измислено така:окачената част е само с антрето и над кухнята,а в хола е пуснат само покрай стените,в средата  си е тавана на апартамента.В стаите също е така,свалена е само част от таваните,в средата си е оставено на 250.Ако ме разбра де....

# 37
  • Мнения: 934
По сега действащите норми светлата височина в жилищни помещения е 260см. Окачения таван я намалява, но нали се търси ефекта в случая.

# 38
  • Мнения: 1 391
колко е цената на окачения таван? Вграденото осветление и климатизация също трябва да се предвиди в тавана

# 39
  • Мнения: 4 380
наистина ли ви харесват тези идеи? Confused Confused Confused Confused Confused
страшна отживелица
На мен не,но не смеех да го кажа.И аз смятам,че са отживелица Embarassed

Аз като говоря че българина абсолютно няма вкус и се лепва за най-отвратния кич, вие ще ме изядете с парцалите.  Sick Егати боклуците #Crazy- НИЩО нормално няма на нито една снимка!

# 40
  • Мнения: 3 211
и аз мисля, че постнатите снимки са доста кичозни
в нашия хол направихме окачен таван, защото целия таван беше в гиспови орнаменти, които много трудно се махат, освен големите фигури имаше едни такива като паяжини Sick
ето го: в момента нямам по-хубава снимка
в коридора имаме прав окачен таван със вградено осветление, сега нямам снимка, но мога да го снимам
в банята е ПВЦ окачен

# 41
  • Мнения: 1 951
Хареса ми тавана на червената кухня, но не повече от кухнята  Grinning и този от следващата снимка. Детските стаи  не ми харесаха.

Аз като говоря че българина абсолютно няма вкус и се лепва за най-отвратния кич, вие ще ме изядете с парцалите.  Sick Егати боклуците #Crazy- НИЩО нормално няма на нито една снимка!


Явно не си българка и този пост обиди всички изказали се преди теб. Защо ти е така жизненоважно?
 Не става въпрос само за тази тема  Whistling

# 42
  • Мнения: 1 327
дикси, що се връзваш?? нормално е във форум с толкова много потребители да има такива, които проектират себе си в изказванията към другите или пък са доволни единствено от себе си  Wink

# 43
  • Мнения: 1 951
дикси, що се връзваш?? нормално е във форум с толкова много потребители да има такива, които проектират себе си в изказванията към другите или пък са доволни единствено от себе си  Wink

Ами, защо и аз не знам...защото вече ми се набива на очи тази озлобеност...

Извинявам се за спама  Tired

# 44
  • София
  • Мнения: 6 959
very nice ,много ви е хубав тавана,подобен е на нашия с това скрито осветление,както и с формата си  Peace.

Дикси,права си, който няма отношение по дадена тема да не оплюва останалите индиректно.Че повечето неща са кичозни-вярно е,но има и интересни идеи,които си коментираме .

Общи условия

Активация на акаунт