Откога в проходилка?

  • 3 447
  • 67
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 423
Аз го сложих в проходилка след седмия месец  Peace

# 16
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
На 7м. и половина започнах да го слагам. Peace

# 17
  • Мнения: 865
Както си прочела по- горе мнения много. Бебетата са различни и не може да се каже точно от кога си слага бебчо в проходилка.Ако си решила да я ползваш е хубаво бебето ти да може да пази равновесие седнало.С голямата ми дъщеря използвах проходилка след навършени 7месеца проходи на 1 и 1 месец.Мария от скоро се задържа седнала, но пълзи много и няма да купувам проходилка за нея.За да не е постоянно в ръцете ми реших проблема като купих кошара за игра . Peace

# 18
  • Мнения: 5 103
Слагах дъщеря си в проходилка, но това забави прохождането и съм твърдо пртив проходилките, ако имам втро дете няма да го слагам Peace

# 19
  • Мнения: X
здравей, ако искаш моето мнение по добре не използвайте въобще проходилка.моята дъщеря сега е на 1г.2м. и е проходила на 11м., ни нямахме проходилка.първо почнах да я слагам пред креватчета и тя държейки се за решетките обикаляше напред назад, после изваднъж дойде до спалнята сама и после се появи в кухнята -беше на 10м.-, като преди това много лазеше.и така самичка все по смело ходеше на по голями разстояния,до като един ден почна да ходи навсякъде.сега да чукна на дърво тича и не можеш да я настигнеш.имаме дружки и момчета и момичета с няколко дена разлика,значи деца които бяха в проходилки все още не ходят ,просто забавя прохождането.ще се убедиш сама в това.успех

# 20
  • Мнения: 3 695
Лично аз мисля да не я слагам в проходилка.  Stop По-естествено е сама да си проходи, когато мускулите и костите са готови за това.  Peace
Иначе педиатърката ми каза след 7-я месец, а ортопедът НЕNaughty

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 10 822
Аз сложих Тери чак в деветия месец,но и тя по-късно седна.

# 22
  • Мнения: 155
Големият ми син го сложих на 6 месеца в проходилка,проходи на 10и 1/2,въпреки,че си беше едричко бебе.сега малкият не знам дали ще го слагам и то не заради това,че може да го домързи да ходи,ами просто не виждам къде ще обикаля в къщи с таз проходилка като няма място,освен да му я изнасям в градинката пред блока newsm78

# 23
  • Мнения: 2 381
Към 7-ми месец започнах да слагам бебка в проходилката.Ползвахме я по-малко от 2 месеца, т.к. дъщеря ми не прояви  интерес.

# 24
  • Мнения: 94
Мойта дъщеря я сложих в проходилката към 7 ия месец.Много й харесваше и добре се забавляваше.Проходи на 1г и 2 м ,когато се почувства готова . Ортопедът ми каза,че колкото по-късно проходи ,толкова по-добре.  Peace

# 25
  • Мнения: 375
На 8 месеца,и ако нямам проходилка нищо не мога да свърша....

# 26
  • Мнения: 6 619
В средата на навършени 7 м. сложихме Саши .
Много се забавлява .

# 27
  • Мнения: 2 152
На 8 месеца сложих сина си Peace
Не мога да разбера какво толкова се вайкат някои.Няма непроходило дете, здраво разбира се.Заради паяка  проходило късно чаааак  на 1г. и 4 м....Е,и? Crazy
За къде бързате , не разбирам честно. Или е друго да се изфукате, че рано са проходили децата ви Stop Crazy

# 28
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 357
На 7 я сложих, на 9 я извадих от там.

# 29
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
След 6 м.

Общи условия

Активация на акаунт